Мораторій на землю продовжили. Тепер на черзі нерухомість?!

242

Після того як 6 жовтня 2016 року Верховна Рада продовжила дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель у зодчих української нерухомості закралася цікава думка. А саме: ввести заборону на продаж «вживаної» нерухомості. Так, у світ з’явився відкритий лист Асоціації забудовників та Спілки квартирних орендарів: «Ми, Асоціація забудовників, що об’єднує провідні будівельні компанії України, та Спілка квартирних орендарів, що об’єднує орендарів квартир, вимагаємо у Верховної Ради негайно ввести мораторій на продаж всіх квартир, крім першого продажу новобудов. На це нас надихнув багаторічний мораторій на продаж сільськогосподарських земель і приклад народних депутатів, які не шкодують рейтингів і завзято відстоюють право аграріїв на краще життя.

Саме цей мораторій дозволив аграріям за копійки орендувати землі у 7 млн приватних власників, та сприяв значному розвитку АПК – найприбутковішої галузі України. Ми

вважаємо, що теж потребуємо підтримки держави і також хотіли б скористатися опцією обмеження прав розпорядження приватною власністю інших громадян заради власної вигоди». Питання риторичне, адже на цей крок звичайно ніхто не піде. Тоді ж коли виникне логічне питання скористатися правом продажу для землевласників?