Особливості пізніх капуст та моркви від компанії Seminis

270

Віктор  Новіцький, провідний агроном, компанія  Ісіда-2012

Капуста та морква разом з цибулею та буряком є основними складовими так званого «борщового набору». У цій статті звертаю увагу читачів на кращі сорти капусти та моркви від компанії Seminis, одного з найбільших світових лідерів із виробництва насіння овочевих культур.

Вибираючи капусти від компанії Seminis, можна скласти чудовий конвеєр споживання капуст від найраніших, які вирощують у плівкових теплицях, як, наприклад, Пандіон F1, до найпізніших, для тривалого зберігання (до 12 місяців), чудово підходить Фундаксі F1.

Отже, відкриваємо капустяний сезон з капустою Пандіон F1 – дуже ранній термін дозрівання разом з відмінною здатністю зберігатися на кочеризі (не розтріскується), а також висока толерантність до низьких температур роблять цей гібрид найкращим вибором для отримання надранньої продукції, як з плівкових теплиць, так і з відкритого ґрунту. Дуже відомий гібрид на Закарпатті та на Півдні України в локальних місцях виробництва ранньої капусти.

Ще один «зірковий» гібрид від компанії Seminis – Вестрі F1. Багато років вирощується в Україні та Польщі, але і до нині є стандартом як капуста для переробки, та не має собі рівних за смаковими якостями. Вестрі F1 – №1 для квашення у місцях, які спеціалізуються на виробництві цієї смачної продукції. Має термін дозрівання 85-95 днів залежно від умов вирощування, що дозволяє вирощувати даний гібрид у різні терміни та спланувати конвеєр переробки капусти.

І нарешті, з групи пізніх капуст для тривалого зберігання (до 12 місяців) найкращим вибором для Західної та Центральної України є гібрид Фундаксі F1. Дозріває через 135-145 днів після висадки розсади. Середня вага головки близько 4-6 кг, але може формувати головки вагою до 12 кг. Має надзвичайно потужну кореневу систему, що дозволяє отримувати високі врожаї без поливу та на низькому рівні агрофону. Має потужний восковий наліт та високу стійкість до ураження трипсами. Основну вагу качана гібрид нарощує у кінцевий період вегетації, що дозволяє успішно боротися з шкідниками до закриття головки.

Ще декілька слів про найкращий гібрид моркви типу Шантане, представлений на ринку України – гібрид Абако F1. Має неперевершений яскравий колір та справжній «морквяний» смак. Характеризується низьким рівнем накопичення нітратів та ідеально підходить для виробництва соків та дитячого харчування. Дуже популярний гібрид на Півдні, Сході та в Центрі України. Росте його популярність і на Західній Україні – цього року отримали відмінні результати в компанії «Агро ЛВ Лімітед», агроном Болехівський В.П., ФГ «Винниківська», Удуд П.П.

У статті неможливо розказати про всю лінійку гібридів від Seminis, та більше інформації можна отримати на нашому сайті www.semena.org  та у регіонального представника за телефоном 050 387-57-95.

a835200640ff12347249040982019f53098286813d4472f67cpimgpsh_fullsize_distr image1-kopiya