TOPEND PLUS® – один із найкращих, резистентних сортів сливи – вже в Україні!

1146

ДП «Голланд Плант Україна» – плодорозсадник, розташований в Закарпатській області. Компанія є лідером у виробництві саджанців стійких до хвороб і звичайних сортів плодових культур, таких як яблуні, вишні, сливи, черешні та абрикос.

Плодорозсадник добре відомий завдяки інноваційному підходу до вирощування продукції, впровадженню передових технологій і дотриманню  тенденцій ринку, що дозволяє значно розширити потенціал садівничої галузі та покращити можливості кожного окремого садівника.

ДП «Голланд Плант Україна» розвиває кілька напрямків. Розплідник пропонує садівникам як високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні, сливи, груші, черешні, вишні, персика, так і ряд інноваційних, стійких до хвороб сортів плодових культур.

Останні кілька років робота фахівців плодорозсадника зосереджена на розвитку напрямку виробництва саджанців плодових культур стійких до хвороб сортів. Європейські садівники вже визнали значення і переваги імунних сортів у виробництві фруктів, оскільки їх переваги і вигода очевидні.

Завдяки «Голланд Плант» в Україні є успішний досвід впровадження імунних сортів у садівництві. Всі сорти ліцензійні та внесені до Реєстру сортів рослин України.

Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», надають можливість суттєво підвищити рентабельність саду. Витрати на засоби захисту рослин можна істотно зменшити, що значно знижує собівартість продукції.

Імунні сорти завдяки своїй резистентності дають можливість досягти хороших результатів також і садівникам-початківцям, які не мають великого досвіду роботи з плодовими деревами.

Імунні сорти є основою органічного садівництва, частка якого в Європі вже досягає 10-15% і постійно зростає. Таким чином, садівник отримує можливість задовольнити зростаючий попит споживачів на здоровий продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин, при цьому істотно підвищивши рентабельність свого виробництва.

Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», створюють безпечну основу для закладання високоякісного, прибуткового саду.

В Україні плодорозсадник вже кілька років успішно розвиває ряд інноваційних проектів. Компанія не стоїть на місці, втілюючи у реальність все нові й нові ідеї, та розширюючи можливості українських садівників. Не зупиняючись на досягнутому, постійно розвиває напрямок виробництва саджанців новітніх, перспективних, імунних сортів плодових культур. Новий, надзвичайно цікавий проект плодорозсадника  2016 року в Україні – ліцензійний, стійкий до хвороб сорт сливи Toppend Plus®. Сорт користується великою популярністю і попитом у всій Європі. Цього року «Голланд Плант» придбало на нього ексклюзивну ліцензію.

Кліматичні умови України є оптимальними для успішного, промислового вирощування сливи, проте її прибуткове виробництво можливе тільки за умови використання відповідних сортів. Які ж характеристики повинен мати сорт сливи для його успішного, рентабельного виробництва?

Сорт має бути стійким до хвороб, рано вступати у плодоношення, приносити постійні й великі врожаї. Плоди повинні бути великими і привабливими. Термін дозрівання має бути раннім або пізнім для того, щоб продавати урожай за максимально вигідними цінами, коли на ринку вони ще / вже високі. Плоди повинні мати гарний смак, бути придатними як для вживання у свіжому вигляді так і для виробництва варення і паленки, а також сушіння. Всі ці якості має популярний у всій Європі сорт сливи Топенд Плюс®. Він входить в ТОП-серію сортів слив Німеччини. До серії ТОП відносять тільки ті сорти слив, середня маса плодів яких становить 50 і більше грам. А сорт Топенд Плюс® – це 66 грам! Тому на даний момент цей сорт має найбільший розмір і масу плода у світі!

І це не єдина перевага даного сорту. Дерево середньоросле, гілки спрямовані стрімко вгору. Плантацію можна планувати з густою посадкою (5х2). Сорт рано вступає у плодоношення і потенціал врожайності надзвичайно високий. Проте найціннішою характеристикою сорту є його резистентність.

Сорт стійкий до сливової віспи, іржі і вірусу Шарки та толерантний до моніліозу.  Топенд Плюс® самозапильний. Плоди великі, покриті восковим нальотом. Смак слив відмінний, з високим вмістом цукру і хорошим співвідношенням фруктових кислот (Brix 20%, загальна кислота 9,5%). Форма слив традиційна. М’якуш плоду світло-жовтого кольору, соковитий. Кісточка легко відходить від м’якушу. Вага одного плоду в середньому становить 65 грам. Термін дозрівання – перша половина жовтня. Урожай добре зберігається 4-6 тижнів. Використовують як для споживання у свіжому вигляді так і для виробництва варення і паленки, а також висушування. На даний момент – це єдиний сорт з таким пізнім терміном дозрівання.

Саджанці сорту дуже популярні й доступні в обмеженій кількості, тому їх вирощування і продаж здійснюються тільки за попереднім замовленням.

Якщо Ви плануєте закладати прибуткову плантацію, використовуючи сортову базу, яка ще довгі роки не втратить свою новизну і комерційну цінність – наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Компанія пропонує своїм партнерам також передові сорти слив, такі як Чачанська Лепотіка, Стенлей,  Президент, Блуфрі та інші, а також інші види плодових дерев, переважна частина яких стійкі до хвороб.

Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання, зателефонувавши нам!

slide0009_image016 slide0015_image033 slide0015_image035