“Агро-Сфера 2016”: мета – розвиток безпечного та ефективного господарювання

281

Спеціалізована сільськогосподарська виставка «Агро-Сфера» вже втретє ознаменувала Південь України урочистим зібранням прогресивних виробників галузі у всіх напрямках: від вирощування продукції – до її збуту. Виставка молода, проводиться лише втретє, але масштаби її відповідають параметрам серйозного бізнес-заходу. Цього року «Агро-Сфера» відбулася з 23 по 25 листопада, традиційно в м. Одеса, але в новому місці – у виставковому павільйоні ТРЦ «Рів’єра». Відвідувачам нова локація цілком сподобалась.

На церемонії відкриття виставки приємним і важливим моментом було відзначення аграріїв з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства. На таких заходах завжди збирається багато фермерів, які працюють як на маленьких площах, так і на великих, адже для кожного з них знайдеться продукція для відповідних запитів за якістю, кількістю, потужністю. Зокрема, відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» були нагороджені: Роман Ул’янович Дяжук (директор ТОВ «Дунайський аграрій», м. Ізмаїл), Микола Федосійович Сагайдак (головний агроном відділення «Ларжанка» ТОВ «Агропрайм Холдинг» Ізмаїльського району), Іван Костянтиновича Чеботарь (голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Победа» Саратського району).

В рамках виставки «Агро-Сфера» було проведено низку конференцій та круглих столів, на яких вирішувались різноманітні актуальні питання, зокрема:

  • підвищення ефективності екологічного моніторинг, зниження впливу антропогенних джерел забруднення;
  • органічне виробництво;
  • сучасні методи агрономічних технологій;
  • інноваційні проекти зернових терміналів та зернового обладнання;
  • інновації в переробній галузі тощо.

Серед учасників виставки були представлені світові та вітчизняні виробники і дистриб’ютори аграрної техніки і обладнання, органічних та мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння, компанії, які займаються продажем і будівництвом елеваторів та іншого зернового обладнання, а також підприємства, які пропонують аграріям рішення і технології за оптимізацією ведення господарства – в тому числі новітні IT-технології. «АгроЛіга», «Арсен», «Аеромех», «Квадрат», «Гермес», «Селекта», «Семагро», «Юг Агролідер», «Хорш Україна», «Кровля і Фасад», «Арт Софт», «АнгарАгроБуд» та багато інших компаній демонстрували гостям готовність до плідної співпраці.

Тетяна Бєлінська