Кукурудза в тренді: бізнес, вільний від цінових коливань із компанією «Сингента»

249
Останнім часом в українському інформаційному просторі приділяють багато уваги кукурудзі – це пов’язано, в першу чергу, з досягненням критичної межи в несприятливих погодних умовах при її вирощуванні. Втім, ця культура була і залишається рентабельною, і для українського аграрного виробництва вона цікава як можливість активно розвивати експорт – тим паче, що на світових ринках вона не втрачає, а тільки набуває популярності. Адже професійного агрономічного рівня наші сільгоспвиробники вже досягли – тепер залишається їм стати грамотними фінансистами. В цьому контексті першочерговим завданням є знаходження певних важелів, за допомогою яких можна було б управляти ризиками при вирощуванні кукурудзи. Один з найпопулярніших проектів, який ефективно реалізує цю ідею, є «Фінансові рішення» компанії «Сингента», які є інноваційним способом нівелювання економічної нестабільності. Проект складається з програм підтримки аграріїв, кожна з яких дозволяє їм вигідно реалізувати свою продукцію, мінімізувати зовнішні ризики, розвинути інструментарій для ефективного бізнесу.
21 жовтня в Києві компанія «Сингента» організувала дружній бізнес-сніданок під назвою «Низькі ціни на кукурудзу. Що робити?» – з метою висвітлення глобальної ситуації на ринку кукурудзи та презентації своїх актуальних фінансових інструментів, що дають аграрію можливість забезпечити хорошу ціну майбутнього врожаю та вигідно придбати якісну продукцію Syngenta.
Ключові тенденції на світовому ринку кукурудзи
 
На захід запросили незалежного аналітика аграрних ринків Тараса Головешка, який окреслив макроекономічну ситуацію в контексті вирощування/продажу кукурудзи наступним чином. В ціновому ринку цієї культури велику роль відіграє інфляція долара, саме тому аграрію потрібно пильно відслідковувати, що з ним відбувається. У грудні очікується підняття відсоткової ставки по федеральним фондам ФРС США, що має зміцнити долар та завдати тиску на товарні активи. До кінця 2016 р. ринок зернових буде під тиском, оскільки американська валюта зміцнює свої позиції, а до II кварталу 2017 р. зернові, зокрема кукурудза, досягнуть пікових позначок – як прогнозують, вона вийде на рівень 450 центів за бушель. Цьому сприятимуть девальвація долара США, сезонна модель поведінки сільськогосподарських активів, підсилення очікувань посухи у США. До речі, слід мати на увазі, що погодні умови у головних країнах-учасниках світового кукурудзяного бізнесу (США, Аргентина, Бразилія, Китай) грають велику роль у формуванні ціни на цю культуру. Тим паче, що там збирають по декілька врожаїв за рік.
Дискусію продовжив Олександр Соловей, співвласник компанії «Спайк Трейд Україна», яка займається торгівлею великими об’ємами кукурудзи. Пан Олексій зазначив, що в цьому році виробництво кукурудзи сягне нових рекордів – більше 1 млрд. тонн в світі. В цьому контексті для України світова конкурентна гра стає все цікавішою, адже ринки активно глобалізуються, і окрім США, які були і залишаються потужним економічним гравцем, зміцнюють свої позиції, зокрема, Аргентина та Бразилія, що інтенсивно нарощують об’єми виробництва, і Китай, який вперше за багато років почав експортувати кукурудзу. Як сказав експерт, Україна має великий експортний потенціал, але на сьогоднішній день тут існує проблема зі страхуванням цінових ризиків, і нам потрібно дійти до усвідомлення важливості фінансового страхування, створюючи кооперативи та новітні інструменти управління ресурсами.
Шляхи управління ризиками
Після усвідомлення проблеми наступає етап пошуку шляхів її вирішення. Як вже зазначалось вище, таким ефективним шляхом є проект «Фінансові рішення» від компанії «Сингента». Роман Хрипко, менеджер з розвитку бізнесу Syngenta в Україні розповідає:
«Ми допомагаємо агровиробникам справитись з ціновими ризиками, які існують на ринку сільгосппродукції – це програми підтримки українського аграрного бізнесу, і принципи роботи нашої компанії в Україні в тому числі. Зазвичай сільгоспвиробник намагається притримати свою продукцію до весни, чекаючи на кращу ціну. Але коливання валютних курсів заважають стабільно та впевнено вести бізнес, тому ми пропонуємо виробнику укласти форвардну угоду, фіксуючи для клієнта ціну на майбутній врожай в доларовому еквіваленті. При цьому, залишаючи можливість переобрати ціну навесні – звісно, в бік підвищення, якщо воно буде мати місце на ринку (а саме, на Чиказькій товарній біржі). Тобто аграрій при участі в наших програмах в будь-якому разі має впевненість в хорошій ціні на майбутній врожай. 
Дуже важливим моментом, на якому ми акцентуємо увагу, є консультаційна підтримка клієнтів. Аграрій, який більше фокусується на процесі виробництва, не завжди має можливість повноцінно слідкувати за тим, що відбувається на світових ринках продукції. Які існують тренди в тій чи іншій культурі, коли краще заключати контракт, коли переглядати ціну? Зі всім цим допоможуть розібратись спеціалісти консалтингових компаній – у нас укладений контракт з «Агрітел», яка досконало займається аналітикою аграрних ринків. Їм можна зателефонувати по гарячій лінії і про все дізнатись. Адже кукурудза – експортна культура, і треба розуміти і враховувати багато економічних складових для того, щоб вести рентабельний бізнес та ефективно організовувати збут.
Коли 6 років тому ми починали впроваджувати ці фінансові проекти, співпрацювали тільки з дистриб’юторами. Згодом ми почали напряму працювати з сільгоспвиробниками. На сьогоднішній день доля участі дилерів в програмах складає 2/3. Звісно, посередництво ускладнює процес оформлення угоди, але ми розуміємо, що для дистриб’юторських підприємств вигідно долучатись до «Фінансових рішень», адже таким чином вони регулюють ризики кредитної заборгованості клієнтів. 
Якщо взяти перші три квартали поточного року, компанія «Сингента» законтрактувала 317 тис. тонн. продукції, з яких 53 тис. тонн кукурудзи. За останні два роки ми подвоїли наші об’єми – це говорить про те, що такі форвардні програми потрібні аграріям, і набувають популярності. Кукурудза – це друга по значущості культура (після пшениці), з якою ми зараз працюємо. Гарним прикладом в роботі фінансових програм по цій культурі є 2014 рік, коли спостерігалось значне падіння ринкових цін, і ті клієнти, які зафіксували вартість на рівні 200$ восени, залишились у виграші, у підсумку отримавши +40-50$ на тонні».
Два роки тому компанія «Сингента» додала до форвардних контрактів (програма «Форвард Плюс») такий опційний інструмент як аграрна розписка, яка фіксує безумовне зобов’язання боржника здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти кредитору на визначених ним умовах. При цьому предметом такої застави є винятково майбутній урожай. Таким чином, аграрна розписка є інструментом для додаткового фінансування. І аграрій, який видавав товарну аграрну розписку компанії «Сингента» у 2016 році отримав певні переваги: перша – це додаткова знижка 4% на товарний кредит, яка надала можливість зменшити вартість фінансування до рівня 15-20% річних; друга перевага – додаткове фінансування навесні, коли не вистачає оборотних коштів для закупівель. У 2014 році був запущений пілотний проект аграрних розписок в Полтавській області, потім вони поступово розширились до 4 областей, і тенденція поширення триває. Роман Хрипко: «Підкреслю, що основна доля товарних аграрних розписок (а ми працюємо тільки з товарними) приходиться саме на клієнтів компанії «Сингента»: у нас їх укладено 17, при тому що в загальному в Україні зареєстровано 23».
Метеочинники більше не роблять «погоди» в агробізнесі
Далі Роман Хрипко розповів про інноваційну програму індексного страхування «МетеоЗахист» – це перший в Україні проект страхування аграрного бізнесу на основі погодних індексів, яка є, між іншим, в тих умовах, що склалися, одним з простих та найперспективніших інструментів для збереження кукурудзи в сівозмінах фермерів. Програма була створена спільно з експертами з Міжнародної фінансової корпорації (IFC), а також за допомогою кращих партнерів у галузі страхування – компанії PZU, з використанням погодних даних компанії MeteoGroup. Що вона передбачає? Якщо в період цвітіння або наливу зерна, коли рослини найбільш уразливі, будуть фіксуватися значене підвищення  температури або занадто мала кількості опадів – сільгоспвиробник автоматично отримає страхове відшкодування від компанії «Сингента». Пан Роман коментує:
«Відомо, що більшість програм страхування, які діють в Україні, складні та ненадійні. Ми вирішили попрацювати над цим, і створили продукт, який буде максимально зручним для аграріїв. Ми не оглядаємо посіви, не потребуємо довідки від Гісметеоцентру. Товаровиробнику треба принести всього два документи: анкету та копії накладних. За погодою ж стежимо ми. Цього року компанія «Сингента» запустила проект «МетеоЗахист» в пілотному варіанті в 3 областях: Харківській, Дніпровській, Кіровоградській, і далі він буде поширюватись. Великої катастрофи з погодними умовами в цих регіонах не було, і середня виплата серед учасників програми на посівах кукурудзи склала 27%. Заповнення одної анкети в програмі дорівнюється метео захисту на площі від 100 га. Ті виробники, які хотіли попрацювати в різних локаціях, просто заповнювали декілька анкет. Тож, ми зацікавлені в тому, щоб вирішувати проблему сільгоспвиробника, підтримувати його – навіть, якщо це будуть стовідсоткові виплати. Адже ми на себе ризики не беремо, вони перестраховуються нашою співпрацею з міжнародними страховими компаніями».
За майбутній врожай – гарантований прибуток
Юрій Рубан, менеджер з торгових операцій Syngenta в Україні, поділився з гостями прес-конференції перевагами ще декількох цікавих фінансових програм. Перша, яка вже має серйозний досвід роботи – це «Підтримка Плюс». Вона дає можливість реалізувати сільгосппродукцію з додатковим прибутком (+ 200 грн. на тонні для пшениці, кукурудзи та ячменю, для сої – + 300 грн., а для цукру – + 500 грн.) та зробити передоплату за якісні насіння і ЗЗР. Ця програма дуже широко використовується, адже підходить в тому числі для виробників середнього і дрібного сегментів.
Проект, який розрахований на більш професійний рівень ведення агробізнесу – це «Агрі Плюс» – він ідеально підходить для крупних сільгоспвиробників. Його схема така: продати кукурудзу зараз і отримати додатковий прибуток, якщо ціни навесні (останній день фіксації ціни 21 квітня 2017) зростуть. Тобто учасник цієї програми постачає сільгосппродукцію безпосередньо компанії «Сингента» як передоплату на сезон 2017 року за її насіння і ЗЗР та отримує можливість отримати додатковий прибуток у разі зростання цін на кукурудзу. Мінімальна партія відвантаження кукурудзи – 1000 т. «Мрія аграріїв здійснилась, – каже Юрій Рубан. – Багато фермерів задають собі питання, сумніваються на рахунок правильного часу продажу сільгосппродукції, адже в разі реалізації вони не захищені від зростання цін. Участь в цій програмі вирішує проблему, але для цього необхідно бути обізнаним в процесах, що відбуваються на світовому ринку. Якщо програма «Підтримка Плюс» – це синиця в руках, то «Агрі Плюс» – це журавель в небі. Але є можливість його упіймати і отримати таким чином значний бонус».
Нова програма компанії «Сингента» «Кукурудзяна опція» – це інноваційний вектор у роботі з клієнтами. У 2015 році вона добре реалізувалась в якості пілотного проекту, і цього року з новими удосконаленнями повноцінно вступила с силу. Проект надає можливість продати врожай за ринковими цінами, фактично безкоштовно отримавши насіння «цариці полів» (1 посівна одиниця за 5 тонн с/г продукції). Це перша опція. А друга – за кожну тонну відвантаженої продукції господарство отримує ваучер на суму +400 грн. до ринкової ціни, який він може використати на покупку насіння кукурудзи Syngenta. Мінімальна партія для відвантаження – 200 т. Дуже важливо, що ця програма дозволяє фокусуватись на гібридах, які адаптовані до посушливих умов.
До речі, в цьому контексті не можна не відзначити високу якість селекції гібридів кукурудзи компанії «Сингента», які є високоврожайними, стійкими до багатьох хвороб та шкідників і головне – стабільними в умовах мінливих метереологічних чинників. Мова, зокрема іде про гібриди унікальної технології Артезіан – детальніше про неї читайте на сторінках 26-28.
Окремо слід окреслити логістичне питання у функціонуванні фінансових програм «Сингенти». Юрій Рубан: «Якщо говорити про «Форвард Плюс» та «Агрі Плюс», то в них базис поставки передбачає тільки завантажений вагон або CPT-порт. В роботі ж програм «Підтримка Плюс» та «Кукурудзяна опція» до цих варіантів додається наша співпраця з елеваторами».
Наостанок хочеться зазначити таку правдиву річ: ніколи немає стовідсоткової гарантії, що прогнози розвитку цінових тенденцій або погодних умов збудуться. В живому процесі завжди є доля непередбачуваності – тому й існує ризик у веденні бізнесу. Але у всьому має бути баланс, адже пливти за течією, не намагаючись навіть дізнатись вектор чи спланувати свій рух – це ризик занадто великий.
Тетяна Бєлінська
[nggallery id=53]