Що HORSCH пропонуватиме аграріям в 2017 році?

323

Цьогоріч компанія «Хорш Україна» здивувала відвідувачів міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «Інтерагро 2016» великою, неперевершеною експозицією агрегатів HORSCH. Цей німецький бренд створений для тих агровиробників, які підходять до сільського господарства інтелігентно і відповідально, відносяться до землі з любов’ю та трепотом, ретельно і терпляче зважують кожен крок: від передпосівного обробітку ґрунту – до збирання. Тож, до уваги всіх, кому є близьким такий підхід, – «екскурсія» стендом компанії «Хорш», площа якого, до речі, склала 851 м².

Рівень безпомилкового обприскування досягнуто

Клют Йоханнес Мартін, генеральний директор ТОВ «Хорш Україна»: «Ми дуже задоволені цьогорічною виставкою в Києві, адже це є масштабний і важливий для нас захід. В 2016 році не буде проводитись відома виставка “Агрітехніка” в Ганновері, тому ми максимально вклали свої зусилля в розвиток всередині українського ринку, який є перспективним. З українськими фермерами ми співпрацюємо із радістю, адже вони дуже активні, і постійно дають нам нові завдання, ставлять нові актуальні питання, що стимулює нашу компанію рухатись вперед. Сьогодні на заході ми демонструємо, як ви бачите, різноманітну техніку HORSCH, про яку хочеться багато доброго говорити, але особливо відзначу нашу ексклюзивну новинку – самохідний обприскувач HORSCH Leeb PT 330. Він, я вважаю, є одним з найбільш потужних та ефективних обприскувачів, які існують на сьогоднішній день на світовому ринку. Офіційно на  виставці в Україні ми його демонструємо вперше. Тож, в цьому році компанія HORSCH в Україні реалізувала намічені плани, а на наступний рік у нас також багато планів та позитивних очікувань».

До речі, слід відзначити, що обприскувач HORSCH Leeb PT 330 отримав срібну медаль в конкурсі  «InterAGRO Innovation Award» в номінації «Техніка та обладнання для захисту рослин. Про технічні переваги цієї досконалої машини мені розповів бренд-менеджер компанії «Хорш Україна» Віктор Тіманов:

«Родзинка» HORSCH Leeb PT 330, яку одразу хочеться зазначити – це спеціально розроблена та запатентована компанією HORSCH система стабілізації штанги Boom ControL Pro, що є смисловим центром в програмі ефективного внесення засобів захисту рослин. Вона дозволяє машині працювати на максимально низьких висотах штанги, що забезпечується спеціальною паралелограмною підвіскою, яка працює з 4-ма датчиками. А вони, в свою чергу, контролюють позиційне розміщення штанги при копіюванні поверхні ґрунту, а також при проходженні перешкод. Цей процес зав’язаний на системі роботи пневматичних циліндрів (пневматика може швидше реагувати на сигнали датчиків, а також менш вибаглива в експлуатації). Завдяки поєднанню всіх цих технологічних рішень машина може працювати з робочою швидкістю до 33 км/год. (!) та середньою продуктивністю до 50 га/год.».

Штанга має ширину 36 м можливістю пониження ширини до 27 м. Компанія Horsch є одним з небагатьох виробників, які застосовують систему розміщення форсунок на відстані 25 см одна від одної, але точно першим і єдиним виробником, який поєднав цю систему з чіткою стабілізацію, мінімальною висотою штанги, ефективністю і швидкістю роботи.

  • В роботі штанга може працювати вже при 30 см від контактної поверхні.
  • Мінімальний знос робочої рідини.
  • Завдяки мінімальній відстані штанги від оброблюваної поверхні усувається явище, коли за колією обприскувача реагент не спрацьовує через великий стовп пилу (додатково цьому сприяє суцільна планка, яка встановлена на штанзі, завдання якої захистити форсунки від пошкоджень, а також усунути опір вітру при «відкритті» форсунок.
  • Більш широкий швидкісний діапазон (без змін форсунок).
  • Більш якісний контакт робочої речовини з контактною поверхнею (на випробуваннях було проведено дослідження на лакмусовому папері, щодо якості розпилення).
  • При збільшенні відстані від робочої поверхні більш ніж на 50 см. форсунки автоматично переключаються на інтервал в 50 см. Система керування форсунками зав’язана на пневматиці, тобто включення та відключення відбувається завдяки створення тиску на клапан тої чи іншої форсунки. Такого роду рішення значно спрощує конструкцію, оскільки, на відміну від електроклапанів, пневматика не вибаглива до надлишкової вологи та інших несприятливих зовнішніх факторів.

На агрегаті HORSCH Leeb PT 330 облаштована удосконалена система обприскування. Так, на ньому передбачено встановлення двох насосів: 1. Центробіжний – служить основним насосом для обприскування. Його продуктивність складає 1000 л/хв. Насос адаптований для робіт з агресивними реагентами, такими як КАС. 2. Мембранно-поршневий – слугує як додатковий, для закачування води (якщо це проводиться через систему самозавантаження), промивки технологічних ємностей, а також як допоміжний до центробіжного (у випадку, коли в систему потрапляє повітря).

Основний бак для хімії має об’єм 5 000 л та виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує надійність в експлуатації. Він не вибагливий до механічних пошкоджень, а також легко піддається очистці від попередніх речовин.

Інноваційний обприскувач HORSCH Leeb PT 330 вперше з’явився на  теренах України позаминулого року, і весь цей час проходив активні випробування на господарствах в різних регіонах. Зокрема, в поточному сезоні ця машина успішно відпрацювала 15 тис. га на полях агрохолдингу «Батьківщина» в Запорізькій області. Тож, з наступного року обприскувач відкриється для продажу.

Найпопулярніші агрегати Horsch сезону 2016-17 рр.

Тарас Рунців, менеджер Західного регіону ТОВ «Хорш Україна»: «Сьогодні на нашому стенді ми вирішили представити основні машини, які продаємо в Україні, і які, відповідають чотирьом напрямкам нашої роботи (не враховуючи новинку – самохідний обприскувач – прим. ред.):

  • Культиватор Tiger 4 МT. Одна з важливих переваг цього агрегату в тому, що в його комплектацію входить бункер для добрив – той, який ми зараз бачимо, має об’єм 2500 л. Таким чином, виходить простота та розумність операцій: аграрія є можливість вносити добрива під час основного передпосівного обробітку, що у підсумку дає економію часу, ресурсів та вологи і знімає додаткове навантаження з ґрунту. Крім того, при регулюванні певних опцій добрива можуть вноситись не тільки на глибину 5-10 см, а й на 20-25 см – при посушливих умовах це конче важливо для нормального їх розчинення.

! Бункери HORSCH є універсальними, тобто підходять як для культиваторів Tiger, так і для сівалок Pronto.

  • Cівалка Pronto 8 SW. Найбільш популярна в Україні 6-метрова або 9-метрова сівалка Pronto DC, а сьогодні ми вирішили показати високопродуктивну модель, яка підходить для великих господарств, Pronto 8 SW – з великим бункером місткістю 12 тис. л. Адже сіяти та одночасно вносити добрива – це зараз тренд в Україні.
  • Сівалка точного висіву Maestro 24 SW. В цьому напрямку HORSCH є наразі найбільшим гравцем на ринку. Ця сівалка підходить для висіву соняшнику, кукурудзи, цукрового буряку та сорго і відрізняється високим тиском сошника на ґрунт (до 300 кг) та можливістю гідравлічного регулювання під час руху.
  • Дискова борона Joker 8 RT. Цей агрегат характеризується високою продуктивністю, при тому, що працює по будь-якому попереднику та будь-якій кількості пожнивних залишків. Завдяки Joker є можливість оперативно зробити стерньову обробку та швидко закрити вологу по всій площі».

Тетяна Бєлінська

[nggallery id=57]