Стевія – цукрова гостя з Південної Америки

543

Людина завжди намагалася шукати користь із всього, що існує навколо. З іншого боку її нетерплячість спонукає отримувати результат швидко і значних масштабах. Так, якщо говорити про вживання цукру, то найпростішим способом його отримання є інтенсивне вирощування солодких коренів (цукрових буряків) або тростини. Та медичні дослідження останніх десятиліть довели, що надмірність споживання «солодкого піску» тільки шкодить здоров’ю людини. На сьогодні цукор присутній у багатьох продуктах харчування і у різних формах, а це підсилює негативний вплив речовини. Тож варто задуматись над альтернативними джерелами цукру, особливо в умовах постійного здорожчання цього продукту.

Історія та поширення

З мови майя стевія перекладається як «медова». Батьківщиною стевії вважається Південна Америка (Бразилія, Парагвай). Іспанські конкістадори ще в 17 столітті зацікавились рослиною стевія, яку аборигени додавали в напої і вживали їх за будь-яких захворюваннях, як цілющий засіб. Вперше стевія була описана американським дослідником природи Антоніо Бертоні в 1887 році. Після всебічного вивчення рослина поступово завоювало увесь світ. З американського континенту рослина потрапила в Європу в ХХ столітті. У Радянському союзі новий продукт з’явився в кінці 70-х років. У 1990 році медова трава була визнана одним з найбільш цінних рослин світу. Сьогодні стевію культивують в Японії, Кореї, Китаї, Бразилії, США.

Склад трави стевія

Головні цілющі речовини стевії – стевіозид, ребаудіазід. Ці глікозиди не шкодять здоров’ю людини і не мають калорійності, але вони солодше звичайного цукру в 300 разів. Солодкість стевії має невуглеводної природу, тому практично не має калорійності і використовується замість цукру для підсолоджування страв у харчуванні хворих на цукровий діабет.У стевії міститься багато антиоксидантів – кварцетин, рутин, мінеральних речовин – кальцій, фосфор, калій, цинк, хром, магній, селен, мідь, а також вітаміни – група В, А, С, Е.

Лікувальні властивості трави стевія

Стевію називають «медовою травою». Її характеристики здатні сповільнювати старіння клітин живого організму, зміцнювати імунітет;вона володіє антисептичними і антигрибковими властивостями, благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи, нервової системи, травної системи. Стевія також допомагає впоратися захворюваннями шлунка та органів шлунково-кишкового тракту, цукровим діабетом.Тривалі наукові дослідження властивостей стевії встановили, що ця рослина годиться до вживання в їжу тривалий час, навіть все життя, без будь-яких наслідків для здоров’я людини.

Врожайність стевії

Інтродукція стевії в Україні як джерела природного низькокалорійного підсолоджувала почалася в 1985 р. в Інституті цукрових буряків. Тривалі дослідження підтвердили, що ця рослина добре пристосувалася та успішно вирощується в різних ґрунтово-кліматичних умовах: в Центральному та Західному Лісостепу України, в Закарпатті, Криму. Загалом стевія – високопродуктивна рослина. Так, один гектар може дати 20 центнерів маси сухих листків. При наявності в листках солодких глікозидів від 7 до 10% (залежно від сорту та форми стевії) можна одержати від 140 до 200 кг чистого продукту (стевіозиду). Враховуючи, що її солодкість в 200-300 разів вища за цукор, в перерахунку це дорівнює 300-450 центнерів цукру (цукрові буряки дають максимально 100-120 центнерів цукру з одного гектара).

Економічна ефективність

Вартість стевії та стевіозиду на світовому ринку досить висока і в різних країнах коливається в широких межах. Для прикладу на ринку США сухі подрібнені листки стевії коштують 340 доларів за 1 кг, рідкий концентрат коштує 306 доларів за 1 кг, а концентрований екстракт у таблетках – 4990 доларів за 1 кг. На вітчизняному ринку набагато дешевша: концентрований екстракт стевії коштує 2000 грн за 1 літр; вартість екстракту в сухій речовині складає приблизно 5500 грн за 1 кг; вартість листя рослини в сухій масі може складати 200-300 грн. за 1 кг. При розрахунковій урожайності 20 ц/га потенційні доходи від реалізації можуть скласти понад 400 тис. грн на 1 га.

Перспективи вирощування

Фахівці стверджують, що вітчизняна стевія має кращі смакові якості. Це може сприяти витісненню нею імпортних цукрозамінників, особливо синтетичного походження. З розвитком ринку стевії на Україні можуть виникнути проблеми, оскільки промислове виробництво сухих листків стевії базувалося лише в Криму, який тимчасово окупований. З іншого боку, стевія не може повністю розглядатися як заміна традиційному виробництву цукру із цукрових буряків через обмеженість ареалу вирощування та відсутність поширених технологій.

Загалом можна стверджувати, що трава стевія на сьогодні може розглядатися як альтернативна культура з виробництва природного та безпечного цукрозамінника. Однак відкритими залишаються питання щодо застосування адаптованих для Лісостепу технологій (враховуючи анексію Криму) вирощування стевії на відкритому ґрунті; формування виробничих витрат та забезпечення економічної ефективності в сучасних умовах господарювання.

Підготував Андрій Сава

Використані джерела: http://beauty.atits.com, http://www.steviasun.com.ua, http://liktravy.ua

staviya-3-hollydolly-com-ua steviya-2-gentside-com