Цукровий буряк: від сівби – до збирання

210

 Випробувальне завершення сезону

Для буряківників прийшов час збирати врожай, який є дзеркалом всіх заходів та зовнішніх умов, що тривали протягом сезону 2016 р. Наш спільний проект з компанією «Сесвандерхаве» та ТОВ «Україна 2001» продовжує сумлінно висвітлювати картину розвитку гібридів цукрового буряку Федеріка та Предатор. Про результати за врожайністю, цукристістю та всебічний аналіз використаних технологій ми будемо говорити в наступному номері журналу «АгроЕліта», а зараз Олександр Петрович Камінський, генеральний директор ТОВ «Україна 2001», розповість про проведені роботи станом на 27 вересня та окресліть своє бачення подальшої стратегії вирощування цукрового буряку.

– Тож, в серпні ми зробили останню, третю фунгіцидну обробку, і додаткових заходів більше не проводили, тільки слідкували за тим, що все на полях було добре. Цього фунгіцидного захисту було достатньо, хвороб ми не фіксували. Температура була досить висока, особливо наприкінці липня-початку серпня, цукровий буряк знаходився в стресі, але вегетував, як міг. Спостерігалась явна нестача вологи, і навіть – зменшення діаметру коренеплоду, оскільки буряк втрачав багато вологи через листову поверхню. Але згодом температура зменшилась, і коефіцієнт транспірації, відповідно, теж. Втім, буряк не став себе почувати набагато краще.

– За даними метеостанції, в серпні у нас випав 21 мм опадів, а у вересні – 12 мм. Ясно, що це дуже мало, тим паче, що основний приріст коренеплоду відбувається саме в серпні-вересні і має складати 5 г/добу і більше, в той час як у нас цей показник обмежувався 1 г/добу. А в деякі дні й того менше. Рятуючись від спеки, буряк на деяких ділянках частково скинув листову поверхню, хоча вона й не була нічим уражена. У вересні, при встановленні нормальної температури, листова поверхня почала відновлюватись, відростати. Слід відзначити, що ситуації на різних площах дуже неоднорідні: на деяких з них – Красилівський, Білогірський райони Хмельниччини – пройшли досить непогані дощі, і буряк отримав непоганий приріст, а на деяких, наприклад, в зоні Теофіполя – навпаки, за місяць лише +30 г., хоча могло бути при належних умовах +300 г. Посіви з цукровими буряками компанії SESVANDERHAVE, на жаль, опади не дуже потішили. Взагалі-то дощі проходили осередками: на одному полі іде, а на сусідньому, в тому ж районі – ні. Тож, на сьогоднішній день, рахуючи від початку року, маємо 315 мм опадів, а має бути хоча б 700 мм. І посуха, як бачите, продовжується.

– Як і коли, враховуючи такі тяжкі умови, Ви почали збирати врожай?

– З огляду на ці складні фактори, ми перенесли копку буряків на більш пізній термін, розпочавши збирання 16 вересня, хоча зазвичай ми це робили в перших його числах. Ґрунт сухий, важкий, тому ми вичікували, сподіваючись водночас ще й на додатковий приріст маси коренеплодів. Але відтягувати цю дату далі теж не було змоги, адже площі під цукровим буряком у нас великі, і треба встигнути все зібрати в оптимальні терміни. На сьогоднішній день ми убрали вже 1700 га. Процес збирання в цілому важкий, тому ми розпочали його з тих полів, що знаходяться в низині, бо там більше вологи, а також з тих, де торф’янисті ґрунти. Особливо складно комбайнам приходиться на глинистих ґрунтах – на таких полях разом з комбайнерами постійно знаходиться зварник зі зварювальним апаратом для вчасного ремонту копаючих органів, які не розраховані для роботи в таких умовах.

Ми сподівались на зниження температури у вересні та появу туманів, які посприяють зволоженню ґрунту. В принципі, так завжди було, що в кінці вересня буряки копаються вже легше, ніж на початку. Але в цьому році наші сподівання цілком не виправдовуються: осідання вологи не пом’якшило пересушений ґрунт і, відповідно, не додало нам врожайності, адже при збиранні частина коренеплоду залишається в землі, бо більшість з них витягнути належним чином з ґрунту не вдається. Крім того, при нормальному процесі збирання на буряку мають лишатись рештки ґрунту (що можливо при певній його вологості) – це пом’якшує удари копаючих органів. Цього у нас не відбувається. А далі виходить, що сепарується чистий буряк, а це, в свою чергу, травмує його та значно зменшує термін зберігання, і ми, таким чином, втрачаємо цукор.

– Чи забезпечується в такому разі за необхідною потужністю робота Теофіпільського цукрового заводу?

– Функціонування цукрового заводу ТОВ “Україна 2001” забезпечує за звичайними планами. Ми розрахували збирання таким чином, щоб буряк не лежав в очікуванні переробки: приблизно 6,5-7 тисяч тонн ми кожного дня привозимо на завод, що і складає добовий об’єм його роботи. Наразі до здачі буряків підключилися фермери з Волочиського району, а всі решта поки що очікують більш сприятливі умови для збирання та приріст коренеплодів. Зазвичай, аграрії замовляють у нас комбайни на жовтень. А нам важливо правильно організувати роботу заводу, забезпечивши якісне та рівномірне постачання свіжої сировини. Коли в жовтні, наприклад, ГК «ВІТАГРО» почнуть поставляти 2 тис. тонн на добу, нам вже немає сенсу викопувати 7 тис. свого буряку, адже він все одно буде лежати в очікуванні переробки.

– Які показники Ви вже отримали при аналізі зібраного врожаю?

– Цукристість доволі висока – наразі більше 18%. Але врожайність, яку ми планували, на жаль, не сформована. В тих відділах, в яких вже встигли зібрати, цей середній показник сягає 40 т/га. Можливо, загальна середня врожайність пізніше зросте, але навряд чи вона буде більше 50 т, адже ми не бачимо полів, які б таке обіцяли.

– Але ж така висока цукристість дасть великі об’єми виходу цукру з буряку, що й потрібно у підсумку, чи не так?

– Якщо порахувати, це дійсно так. От, наприклад, вчора ми привезли на завод чистої ваги 6278 тонн, а залікова вага склала 7373 тонни – за рахунок високої цукристості. Тобто, при врожайності 40 тонн і цукристості, скажімо, 19% залікова вага складатиме 50 тонн/га. В принципі, це непогано, адже ми менше витрачаємо ресурсів на перевезення, і маємо якісну сировину. Але все одно було б приємно зібрати більший врожай, адже багато сил при вирощуванні ми вкладаємо саме в збільшення врожайності. Тим паче, що в попередні роки ми мали значно кращі результати. Така невисока врожайність цього року пов’язана, звісно, з недостатньою кількістю опадів – не тільки в поточному сезоні, а й в попередніх – в 2014 і 2015 у нас за рік випадало не більше 400 мм.

– Що будете робити, якщо і надалі буде тривати посушлива тенденція?

– Ця проблема не дає мені спокою ні вдень, ні вночі, тому що вона суттєво впливає на результати нашого бізнесу. Ми не можемо дуже швидко його змінити, переорієнтуватися, адже він пов’язаний з великою кількістю людей-орендодавців, робочих місць і, головне, з роботою цукрового заводу. Які шляхи вирішення цієї проблеми? Основний – це зміна сівозміни: ми повинні вирощувати культури з великим споживанням вологи якомога рідше, а також – розробити та жорстко виконувати певні заходи за вологозбереженням, що стосується, в першу чергу, обробітку ґрунту. Це повинно дати результати, адже в Німеччині, наприклад, при 400 мм опадів збирають 700 ц цукрового буряку. Нам поки що на таке можна не розраховувати, адже в Німеччині буряк попадає на поле раз на 7 років, і в сівозміні основні культури – озимі пшениця та ячмінь. Але все одно, при підтримці певних технологій можемо вийти хоча б на стабільні 500 ц.

Ми вже зробили певні кроки в цьому напрямку, для початку збільшивши посіви озимої пшениці. Можливо, збільшимо ще й посіви ярого ячменя. Взагалі-то активно шукаємо та вивчаємо нові продуктивні сорти та гібриди озимих і ярих культур, щоб скласти ефективну сівозміну. На сезон 2017 року ми на 3000 га зменшили посіви сої, і, можливо, також зменшимо кількість посівів з зерновою кукурудзою. За наступні три роки ми остаточно впровадимо та закріпимо ці всі зміни, і, гадаю, результат не змусить себе довго чекати.

– А що скажете щодо технологій обробітку ґрунту – чи потребують вони зміни?

– Під цукровий буряк традиційно у нас на наступний сезон буде глибока оранка. Частково вона вже зроблена, а частково будемо її робити в пізніші строки, щоб не втрачати ту вологу, що є. Також останні два роки ми активно застосовуємо глибоке розпушування, на 35 см, лишаючи, таким чином, 50% пожнивних решток на поверхні поля, що також безумовно дає можливість економити вологу. Активно приглядаємося до безвідвального обробітку. Звичайно, стараємось вийти на мінімальну кількість операцій в полі, а також зробити терміни передпосівного осіннього обробітку якомога пізнішими (жовтень-листопад). У всіх цих заходах немає нічого нового, вони всім відомі, але є ефективними, тому стараємось дотримуватися.

В чому проблема при посіві цукрового буряку? Багато пожнивних решток лишається на поверхні поля, адже бактерії, за відсутністю вологи, працюють слабо. Можливо, доведеться купляти сівалки, які б цю мульчу могли б розгортати. Насіння буряку дрібне, посів робиться на глибину на 2 см, тому необхідно чітке посівне ложе, щоб добитись добрих рівномірних сходів.

– А як би Ви окреслили аспект генетики рослин в контексті зміни підходів до вирощування?

– Звісно, світова селекція, в тому числі цукрового буряку, направлена на зміну споживання рослиною вологи. Такі гібриди необхідно реєструвати в України, і ми про це багато дискутуємо з представниками компанії SESVANDERHAVE, і вони зазначають, що активно працюють над цим питанням. Також надзвичайно важливим моментом є боротьба з нематодою, яка є збудником багатьох хвороб, і якої в нас є досить багато. На наші поля нещодавно виїжджали спеціалісти з лабораторії, відібрали зразки на тих полях, що заплановані під цукровий буряк, тож, наразі очікуємо результат, який дасть змогу відкоригувати аспекти захисту у його вирощуванні. Але гібриди цукрового буряку, які б були стійкими до нематоди, нас також дуже цікавлять. І ще одне важливе питання, над яким я міркую – наявність доступних елементів у ґрунті –  фосфору, калію, азоту. На господарствах за кордоном я бачив, що добрив вносять менше, можливо, проекспериментуємо, зокрема з азотом, і ми. Також відібрали наразі зразки з деяких полів для дослідження та отримання рекомендацій щодо удобрення цукрового буряку.

Сергій Селінков, керівник комерційного відділу ТОВ «Сесвандерхаве-Україна»: «SESVANDERHAVE наразі активно працює над створенням гібридів із економним водоспоживанням. Як відомо, цукрові буряки мають показник транспіраційного коефіцієнту досить низький у порівнянні з іншими культурами: тільки просо, сорго і кукурудза мають нижчі показники. В залежності від вологи ґрунту, рівня врожаю, а також гібриду і особливостей вегетаційного періоду, транспіраційний коефіцієнт може бути від 130 до 400 і більше. Тому у селекціонерів є можливість створювати гібриди із меншими водоспоживанням для вирощування в посушливих умовах. Серед сучасних гібридів більш адаптованими до таких умов є Жираф і Скорпіон. Для випробування в 2017 будуть запропоновані кілька нових номерних гібридів.

Щодо нематодостійких гібридів, то у Реєстрі, крім Бізону, найближчим часом з’явиться ще один гібрид – Гладіатор, який добре зарекомендував себе на уражених полях Італії.

Для виробничих досліджень ми запропонуємо кілька нових розробок, аби паралельно з державним випробуванням, буряківники мали б змогу оцінювати їх стійкість безпосередньо на своїх полях. Не можемо не згадати і про новий Науковий Центр, що ось недавно був введений в дію в м. Тінен (Бельгія): це надсучасна спеціалізована споруда, зведена для прискореного створення гібридів із заданими властивостями. Робота Центру сприятиме більш динамічному оновленню гібридного складу насіння цукрового буряку SESVANDERHAVE в світі і в Україні зокрема».

Тетяна Бєлінська

[nggallery id=52]