«Волинська Фондова Компанія» спільно з корпорацією AGCO представила інноваційну техніку на виставці «Інтерагро 2016»

210
Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «Інтерагро» – це простір сучасності, пошуку нових можливостей, знайомство зі світовими ексклюзивами та серйозний поштовх для розвитку. Особливо вражаючими на такому заході виявляються саме технічні експозиції, адже прямо тут і зараз в аграрія є можливість ознайомитись з конструктивними і ергономічними особливостями машин та агрегатів, відчути рівень комфорту в кабіні та оцінити системне оснащення. «Волинська Фондова Компанія» традиційно прийняла участь у виставці з великим масштабом, надавши всім бажаючим можливість насолодитись ідеальними формами «металевих моделей». Цього року корпорація AGCO, дистриб`ютором якої є «ВФК», порадувала клієнтів численними оновленнями, які й презентувались на виставці «Інтерагро 2016» з 8 по 11 листопада.
Ефективність, потужність, економічність, сучасний дизайн – трактор MF 8737
До вашої уваги головна новинка бренду Massey Ferguson та корпорації AGCO, яка була представлена на стенді – трактор MF 8737 з номінальною потужністю 340 к.с. – інноваційна модель 2016 року, яку у вересні тільки почали випускати. Наведемо його головні технічні характеристики.
 • Двигун AGCO POWER, шестициліндровий, об’ємом 8,4, з паливною системою Common Rail та високим показником потужності крутного моменту. Електронне управління двигуном (ЕУД) дозволяє проводити безперервне регулювання обсягу і періодичності упорскування палива з урахуванням оборотів і навантаження двигуна, що забезпечує збільшення потужності і чудову економію палива. Завод AGCO POWER у Фінляндії виробляє 50 тис. двигунів в рік – це вражаючі масштаби. На тракторах серії MF 8730 встановлений такий двигун п’ятого покоління. Він збирається на заводі тільки роботами, а відсутність людського фактору гарантує стовідсоткову точність та якість.
 • високоефективна безступінчаста трансмісія Dyna VT, з системою динамічного управління потужністю (DTM), яка погоджує оберти двигуна і передавальні відносини в трансмісії відповідно до навантаження на трактор. Ретельно продумана конструкція Dyna-VT гарантує максимальну продуктивність, зниження фізичного навантаження на оператора і оптимальну витрату палива в будь-яких умовах.
 • високе тягове зусилля за рахунок колісної бази 3,1 м і коліс діаметром 2,15 м;
 • вантажопідйомність заднього механізму навіски – до 12 000 кг;
 • паливний бак 690 л для збільшення тривалості роботи між заправками;
 • трактори Massey Ferguson 8700 серії оснащуються роздільно-агрегатною гідравлічною системою, в якій гідробак не поєднується з трансмісією, що збільшує інтервал заміни масла і унеможливлює попаданню в трансмісію брудного масла. На даних машинах встановлена задня трьохточкова навіска вантажопідйомністю 12 тонн.
 • Технічною особливістю цього трактора є висока продуктивність гідравлічного насоса205 л/хв. У порівнянні з попередніми серіями MF, серія 8730 вирізняється більш міцними комплектуючими, а також великим запасом потужності. Крім того, серія 8700 обладнана системою AgCommand Standard Plus, що дозволяє дистанційно слідкувати за продуктивністю машини, таким чином, ефективніше її використовуючи. Окремо слід сказати про інноваційну систему автоматичного водіння Auto-Guide™, якою оснащений MF 8737. Вона набуває все більшого поширення на тракторах високої потужності завдяки тому, що дозволяє фермерам швидше повертати вкладені кошти і забезпечує комфортні умови праці оператора протягом довгого робочого часу. Важливо, що в тракторах нової серії чудово в конструкторському плані розроблена система баластування. MF 8737 може тримати баласт на активній передній підвісці вагою 2300 кг, що дає змогу за допомогою тиску в шинах регулювати тягове зусилля трактора. У підсумку, ми значно економимо час у порівнянні з конкурентами.
ПОПУЛЯЦІЯ ТРАКТОРІВ Massey Ferguson СКЛАДАЄ 5,5 МЛН. одиниць!
 
Також на стенді були представлені нові моделі тракторів Massey Ferguson вже відомих аграріям серій з меншим класом потужності, а саме MF 7624 (240 к.с.) та MF 5450 (107 к.с.). Корпорація AGCO вирішила оновити ці серії, випустивши моделі з певними технічними змінами, зокрема MF 7624 оснастили навігаційною системою автоматичного водіння Auto-Guide™.
Три основні якості, які характеризують бренд MF: простота, розумна ціна та надійність. Таке позиціонування веде за собою великі перспективи для розвитку в Україні, де, по суті, тільки починається історія Massey Ferguson.
Передпосівні культиватори Challenger – формування ідеального посівного ложа
На сьогоднішній день, у зв’язку зі змінами погодних умов та розвитком інтенсивних технологій багато аграріїв експериментують з передпосівним обробітком ґрунту. До уваги агровиробників на виставці був представлений передпосівний культиватор Challenger 5731Е – з робочою шириною 11,9 м, який ідеально підготує насіннєве ложе, забезпечивши оптимальний рівень вологи та поживних речовин на протязі всього вегетаційного періоду. Після роботи з цим агрегатом фермер отримує рівномірно розпушений ґрунт з рівною поверхнею, яка забезпечить чудове проростання насіння, а значить, і хорошу врожайність. В серії 5700 доступні моделі з робочою шириною від 7,6 м до 18,3 м з різноманітними конфігураціями та комплектаціями.
Основні переваги культиваторів цієї серії:
1. Посилена пружина. Опціонально на моделі Challenger серії 5700 можна встановити подвійну пружину на стійку, яка збільшує зусилля на відведення до 136 кг і прекрасно витримує глибину обробки ґрунту навіть в найважчих умовах. Крім того, ця пружина дозволяє дотримувати рівномірної глибини в роботі, що дуже важливо.
2. Використання високоміцного полімеру в якості підшипників. У шарнірних з’єднаннях опорних і копіюючих коліс встановлені зносостійкі втулки з міцного полімеру (UHMW). Вони дозволяють знизити знос з’єднань за рахунок заміщення тертя «метал по металу» на «метал по пластику». Такі підшипники не обслуговуються і повністю закриті.
3. Велика висота відведення стійки. У передпосівних культиваторах Challenger серії 5700 відхилення стійки при відведенні (при виникненні перешкоди) становить 48 см, що є одним з найвищих значень у даного типу обладнання. Такий показник дозволяє культиватору зберігати стійки в цілості при наїзді на великі валуни в процесі обробки ґрунту.
4. Збільшена відстань між стійками. Стійки в передпосівних культиваторах розташовані на відстані 17,7 см один від одного за рахунок 5-ти рядної конструкції. Чим більше відстань між стійками, тим легше працює культиватор на полях з великою кількістю пожнивних залишків – тож, забивання – менше, а продуктивність – вища.
5. Плаваюча зчіпка. Стандартно на моделях Challenger серії 5700 встановлюється жорстка зчіпка, регульована щодо причіпного пристрою трактора. Вона тримає горизонтальний рівень агрегату на будь-якій глибині обробки. Опціонально можна замовити плаваюче зчеплення, щоб агрегат повторював контур ґрунту і тим самим забезпечував рівномірну глибину обробки при роботі на полях з нерівним рельєфом.
6. Знаряддя завершення підготовки ґрунту до посіву Challenger: 1) Трирядна пружинна борона з прикочуючим катком – призначена для хорошого зворотного ущільнення середніх і важких ґрунтів з великою кількістю пожнивних залишків. 2) Чотирирядна пружинна борона – добре вирівнює ґрунт з невеликою кількістю пожнивних залишків.
При виробництві агрегатів американського бренду Challenger точність рам вимірюється такими пристроями, які використовуються на військових заводах, тобто відхили – мінімальні, а надійність – максимальна. Якщо після виробництва показник викривлення рами перевищує норму, то вона ріжеться, і все робиться заново. Але це виключні випадки.
Розумна система точного висіву – сівалка Challenger 
Ґрунт до посіву добре підготували, тепер прийшов час визначитись безпосередньо з технологією посіву. Тож, ще один представлений на стенді агрегат, про який хочемо вам сьогодні розказати, це просапна сівалка Challenger 9108. Сівалки серії 9000 відмінно справляються з посівом на будь-яких ґрунтах і відповідають найвищим стандартам, які пред’являють фермерські господарства до якості обладнання. Вони мають від 6 до 24 рядків з міжряддям 70 см, і крім того, конфігурація рами може бути жорсткою або складатись. У комплекті поставляються кілька дисків для посіву кукурудзи і соняшнику. Основні особливості цих агрегатів наступні:
 • причіпна конструкція, рама і корпус висівних секцій. Просапні сівалки Challenger серії 9000 мають причіпну конструкцію, яка дозволяє агрегатувати їх з менш потужним трактором, на відміну від навісної конструкції. Міцна рама з профілем 180х180 мм дозволяє не тільки працювати довгі роки, але і легко справлятися зі складними умовами сівби за нульовою або мінімальною технологією обробітку ґрунту. Корпус висівної секції повністю литий без зварних швів, що гарантує її довговічність;
 • дозатор насіння позитивного тиску РАМ™. Ключ до вдосконалення сівби просапних культур – дозатор насіння із запатентованою системою позитивного тиску (РАМ). Позитивний тиск – це невеликий надлишковий тиск, при якому повітря виходить через тонкі отвори в висіваючому диску під час подачі насіння, тим самим притискаючи насіння до отворів. Сила такого тиску значно менше вакууму, тому насіння не пошкоджується. За рахунок своєї конструкції в сівалках повністю виключена проблема з ущільненням дозатора насіння. Сівалка Challenger оснащується прозорими дисками Edge-Drop™, що дозволяють в будь-який момент часу бачити, як відбувається посів;
 • місткі бункери для насіння. Місткі бункери для насіння Challenger поставляються в 2-х обсягах – 70 і 105 л – і є одними з найбільш містких у просапних сівалках цього типу. Такий розмір бункера особливо затребуваний в тих регіонах, де посівна проходить у вкрай стислі терміни;
 • одночасне внесення добрив. До сівалок Challenger пропонуються на вибір кілька варіантів сошників для внесення добрив, які працюють на різних типах ґрунту. Також додатково сівалки оснащуються баками для внесення розчинів з засобами захисту рослин;
 • посів за будь-якою технологією. Для якісної сівби по нульовій технології пропонується широкий вибір ґрунтообробних знарядь, що встановлюються як на висіваючу секцію, так і на раму сівалки. Дані знаряддя включають в себе як леза (полегшують роботу дводискового висівного сошника), так і очищувачі рядків, які прибирають в сторону камені або пожнивні залишки.
Модель, яка представлена сьогодні на виставці, має ексклюзивну новинку: вона оснащена системами точного висіву компанії Precision Planting, з якою співпрацює корпорація AGCO. Що вони дають? Це точне дотримання норм висіву, рівномірне внесення посівного матеріалу, а також однакова глибина загортання насіння в ґрунт. Результат – 98% насінин розкладаються на правильній відстані, що  у підсумку сприяє хорошій врожайності. Також до комплектації Precision Planting входить система моніторингу процесу висіву – оператор за досить простими показниками на спеціальному моніторі має змогу слідкувати за посівом та ним управляти. Слід зазначити, що враховуючи цю технологію, сівалку слід агрегатувати з тракторами класів середньої та великої потужності.
Аграрії також мали змогу любуватись зернозбиральним комбайном Massey Ferguson T7 – він на відміну від інших комбайнів свого класу є більш легким, що дозволяє зробити збір врожаю ще більш ефективним, і одночасно зменшити ущільнення ґрунту. До речі, цей комбайн зайняв 1 місце в конкурсі InterAGRO Innovation Award в номінації «Самохідні збиральні машини»! Також експозицію «ВФК» прикрашав телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407 S, який є незамінним помічником в різних галузях сільського господарства, а також ще один зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta. Взагалі-то вся лінійка техніки виробництва корпорації AGCO в реалізації «Волинської Фондової Компанії» гарантує успіх аграрія – це реальний досвід багатьох, який не закреслиш.
Тетяна Бєлінська