Dewulf представила картоплезбирач Kwatro Xtreme

338

Компанія Dewulf, спеціаліст з виробництва сільськогосподарської техніки для збирання врожаю картоплі та моркви, представила Kwatro Xtreme — нове рішення для овочівників, які працюють з рядами 4х90 см або з лунками глибиною 1800 мм, пише traktorist.kiev.ua.

Картоплезбиральна приставка Kwatro Xtreme розташована перед колесами, тож борозни залишаються цілими. Завдяки широким гусеницям 900 мм та додатковому широкому задньому колесу (Mitas 1250/50R32) ущільнення ґрунту зводиться до мінімуму і тому урожай можна збирати навіть за вологих погодних умов. Ця приставка обладнана автоматичним контролем глибини, розташованому на двох полозах (ADC), сепараторними сошниками для збирання та великими ріжучими дисками, що приводяться в дію за допомогою гідравліки. Агрегат підтримується надійною системою підтримуючих роликів та автоматичним контролем тиску (APC). Оскільки полози розташовані між неораними смугами землі, то картоплезбиральний комбайн автоматично йде по рядах.

«Просіювальна поверхня складається з копального полотна, за яким слідують два просіювальні полотна, без звужень. Копальне полотно складається з двох просіювальних полотен, кожне шириною 1760 мм. Така ширина зберігається по всій просіювальній поверхні, що робить цю машину унікальною в сегменті чотирирядних самохідних агрегатів шириною 90 см. Завдяки такій ширині збирати урожай можна на дуже високій швидкості, а картопля безперешкодно потрапляє в машину», — йдеться у повідомленні.

Після просіювання продукт потрапляє на очищувальну приставку для первинної інтенсивної очистки, завдяки якій можливо отримати найкращий результат на наступному очищувальному модулі (просіювання, 36-роликовий осьовий модуль або модуль Flexyclean®). Після цього через трьохсекційний розподільний пояс картопля рухається по всій ширині кільцевого елеватора. Кільцевий елеватор оснащений активними бічними пластинами, які запобігають пошкодженню картоплі. Зверху очищувальний модуль може бути об’єднаний у розвантажувальний конвеєр.

Об’єм бункера Kwatro становить 17,5 м³. Це дуже зручно при збиранні урожаю у великих кількостях та на великих територіях. Однокомпонентний бункер можна розвантажувати повністю дуже швидко, і навіть під час руху. Комбайн оснащений автоматичним гідравлічним натяжним пристроєм, який підтримує необхідний натяг бункерного ланцюга та забезпечує його зносостійкість.