Компанія Case IH отримала срібну медаль в номінації «За інновації» на французькій міжнародній виставці сільськогосподарського обладнання SIMA

214

Про це повідомляє CNH Industrial. Компанія отримала медаль за Концептуальну Автономну Машину (Autonomous Concept Vehicle) — безпілотну версію трактора Case IH Magnum CVX. Ця інноваційна технологія була вперше продемонстрована на Farm Progress Show в США в 2016 році.

Срібна медаль для автономного трактора від Case IH відзначає важливість звільнення операторів від виконання монотонних польових операцій, що дозволяє підвищити продуктивність робочої сили та підняти ефективність систем точного землеробства на новий рівень.

Ці великі трактори часто використовуються в тягових операціях з широкими сівалками на високих швидкостях, що вимагають висококваліфікованої довготривалої роботи, аби максимально ефективно використати періоди гарної погоди. Автономна робота знижує вимоги до робочої сили впродовж таких погодних проміжків і гарантує їх максимально ефективне використання.

Джерело: http://traktorist.kiev.ua