ТОВ «А-Tера» (AGROTERRA): фактичні результати та найкращі пропозиції

709

Компанія «А-Тера» – це молодий дистриб’ютор, який працює на ринку України з 2012 року, займаючись реалізацією та сервісним обслуговуванням техніки відомих світових брендів. Компанія вже набула широке коло клієнтів в західному регіоні, і продовжує набирати оберти розвитку.  В 2016 році AGROTERRA зробила великий крок вперед, реалізувавши цілий ряд тематичних заходів в різних регіонах Західної України. Про те як саме, і що саме було зроблено, і якими є плани на майбутнє  – далі  піде мова у нашій статті.

 

Значні події 2016 року

 

«В 2016-му ми значно наростили оберти, – коротко та лаконічно відповідає на наше запитання маркетолог компанії, Артем Свириденко-Новак. – За результатами незалежної експертної оцінки, компанія спромоглась збільшити обсяг продажів у порівнянні з минулим роком в декілька разів. Основний акцент компанія робила на техніці  New Holland та Lemken. Взагалі можна із впевненістю стверджувати, що AGROTERRA вдалося суттєво розширити присутність техніки New Holland на Західній Україні, чого дійсно бракувало аграріям в минулі роки. Коли компанія тільки починала свою діяльність, її доля ринку продажів техніки New Holland  складала не більше 5%, а станом на листопад 2016 року – зокрема у Волинській та Львівській областях – цей показник виріс майже в сім разів. Це все виправдано: New Holland заслуговує уваги як визнаний у всьому світі виробник якісної сільськогосподарської техніки зі своїми масштабними напрацюваннями в різноманітних технологічних аспектах, що дозволяють аграріям проводити необхідні роботи ефективніше, швидше, комфортніше та робити свій бізнес більш економічним та продуктивним.

Цього року ми активно приймали участь у багатьох заходах, а також організовували власні – для підтримання наших старих добрих партнерів, а також для залучення нових. Відзначу деякі важливі заходи. Зокрема, це був День поля на Тернопільщині, який відбувся 22.06.2016 р. – де ми плідно поспілкувались з аграріями та поділилися з ними всіма новинками ринку сільськогосподарської техніки.

В м. Дубно ми приймали брали активну участь у демо-турі від компанії Maschio Gaspardo, де спільно з ними демонстрували трактори New Holland в роботі разом з причіпними агрегатами. Між іншим, щодо тракторів: вони були представлені у варіантах з різними корисними для аграріїв додатковими опціями. Зокрема ми демонстрували трактор New Holland TD5. 110 – втілення комфортабельності, ефективності та економічності. Наша місія – якомога ретельніше підібрати необхідну техніку для клієнта, яка відповідає його ґрунтово-кліматичним умовам, технологічним підходам, можливостям та особливостям експлуатації. На сьогоднішній день серед клієнтів спостерігається зацікавленість саме в спеціальній комплектації техніки, яка підібрана індивідуально враховуючи всі технологічні особливості.

Отже, продовжуючи тему заходів: слід відзначити нашу участь на Дні поля на Волині. Там було представлено широку лінійку техніки: від тракторів та комбайну New Holland – до  різноманітних агрегатів торгової марки Lemken. Родзинкою заходу був пневматичний розкидач мінеральних добрив від компанії RAUCH.

Пневматичний розкидач мінеральних добрив RAUCH AGT6036 вперше в Україні був представлений на виставці «АГРО-2016» у липні цього року. Слід відзначити, що цей розкидач відразу привернув до себе увагу великих господарств, так як він єдиний у своєму класі і може легко впоратись із значними обсягами робіт. Важливим фактором є те, що він не просто незамінний для них, а те що він економічний. Для господарства, яке має у своєму земельному банку від 5 тис. га, всього за один рік роботи він окупається повністю, що, погодьтесь, є дуже привабливим .

Тож, розкидач мінеральних добрив RAUCH об’єднує всі переваги для використання на практиці з орієнтацією на кінцевий результат: проста установка, зручне обслуговування, надійне і точне внесення всіх матеріалів, великий вільний простір, що забезпечує легке технічне обслуговування та швидке очищення робочих органів. Особливістю цього розкидача є те, що за рахунок інноваційної конструкції він працює з будь-яким добривом, навіть найменшої фракції. Відтепер ідеальна та рівномірна гранула не є обов’язковим фактором, щоб внесення і розподіл добрив був рівномірним. Достатньо мати розкидач RAUCH AGT6036, а про все інше подбає він.

Заключний у цьому році День поля відбувся у серпні, на Львівщині. Це був досить успішний захід для нас, адже там ми змогли представити у роботі більше 10 одиниць техніки. Захід відвідали більше 20 різних господарств Львівської області, і всі охочі мали можливість зробити тест-драйв трактора New Holland Т7.315, який отримав нагороду «Машина року 2016» на виставці у Ганновері.

Коротко про трактор New Holland Т7.315:

потужний та економічний двигун NEF / Common Rail (315 к. с.), що дозволяє найбільш ефективно проводити роботу з будь-яким ґрунтообробним і посівним обладнанням;

зведення до мінімуму ривків завдяки трансмісії AUTOCOMMAND;

забезпечення стабільності роботи причіпного обладнання при змінах навантаження за рахунок системи приросту потужності;

краща стійкість і маневреність за рахунок найдовшої в класі колісної бази 3,45 м;

простота обслуговування і ремонтопридатність.

 

Суть правильного сервісу

 

За 4 роки свого існування AGROTERRA активно розвиває сервіс. На сьогоднішній день цей дистриб’ютор має два сертифікованих центра: у Луцьку та у Львові. Також існують представництва у Тернополі та у Рівному. На кожному з представництв знаходяться мобільні сервісні служби, тобто сервісний інженер на спеціально обладнаному автомобілі, маючи з собою всі необхідні інструменти та запчастини, виїжджає у господарство та виконує весь необхідний спектр робіт.

Слід відзначити, що наші здобутки у популяризації якісної сільгосптехніки та висококласних сервісних роботах об’єктивно з’явились за рахунок професіоналізму команди AGROTERRA. На сьогоднішній день у нас є сформований професійний склад колективу. Всі працівники компанії обов’язково проходять навчання з підвищення кваліфікації щонайменше два рази на рік, а керівники служб – і того частіше. Додатковим важливим досвідом є регулярне відвідування працівниками компанії заводів виробників техніки, адже без розуміння основ її виробництва робота з клієнтом на високому рівні неможлива.

Компанія AGROTERRA будує реальні цікаві плани подальшого розвитку. Ми розширюємо свою присутність на Західній Україні, запрошуючи в нашу команду нових та ініціативних людей. Ключовим моментом в роботі для нас є розуміння наших клієнтів. Ми цілеспрямовано намагаємось сприяти розвитку сільськогосподарської галузі в Україні, допомагаючи нашим аграріям працювати з максимальною стабільністю, прибутковістю та ефективністю».

Тетяна Бєлінська