Хто ж став «Агродилером року» на Волині?

324
Завершення року у будь-якої людини асоціюється із підведенням підсумків свої роботи, аналізу напрямів діяльності, слабких та сильних сторін власної справи, визначенням подальших напрямів розвитку. Надзвичайно актуальним це питання є для представників агропромислового комплексу, що є рушієм національної економіки України. Це зобов’язує завжди відповідати викликам сучасного бізнесу, потребам аграріїв, бути надійним партнером та кращим у своїй справі.
Визнанням та вшануванням лідерів у своїй галузі ознаменувався грудень 2016 року, коли у центрі мальовничої та казкової Лесиної землі – Луцьку – пройшла урочиста церемонія нагородження премії «Людина Року-2016. Волинь». Гостей заходу організатори зустрічали у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка, окрасою якого стали кращі пропозиції «Волинської фондової компанії» – трактори Massey Ferguson 8737 та Fendt 936 Vario.
Потужність, сила та надійність – ось основні характеристики сільськогосподарської техніки від «ВФК». Зокрема бренд Fendt – це німецька високоякісна техніка, яка визнана аграріями усього світу і підтверджена багатьма патентами на інноваційні розробки кваліфікованих інженерів. З 1995 року кращі технічні рішення знайшли відображення у модельному ряді Vario. На сьогодні останнє покоління цієї лінійки представляє трактор Fendt 936 Vario, що володіє рядом унікальних параметрів.
Продуктивність трактора Fendt 936 Vario визначається автоматичною безступінчастою коробкою передач, що дозволяє розвивати до 60 км/год і забезпечує високий ККД передачі крутного моменту на колеса. Аналогів подібних агрегатів у світі не має, адже трактор автоматично підбирає ту потужність, яка потрібна для конкретної роботи: оранки, культивації, посіву тощо. Комп’ютерна система TMS синхронізує роботу коробки передач з роботою мотора. Крім того, ця система підтримує оберти двигуна і передатне відношення коробки передач в оптимальному робочому діапазоні при виконанні будь-якої операції, що автоматично веде до економії палива і часу.
Fendt 936 Vario також характеризується унікальною незалежною підвіскою з гідравлічною системою – розвиває рекордний для серійних тракторів робочий хід у 300 мм. Завдяки досягнутому підвищеному тягловому зусиллю машина може виконувати роботу набагато швидше і з вищою енергоефективністю. Вона не потребує обслуговування, а термін експлуатації розрахований на строк служби всього трактора.
На трактор встановлено потужний дизельний двигун об’ємом 7,8 л з паливною системою Common Rail. Виробник двигуна Deutz гарантує потужність 360 к.с. та значну енергонасиченість. Двигуном досягається високий крутний момент навіть при мінімальних обертах – при швидкості 60 км/год частота обертів складає 1750 на хвилину. Особливістю двигуна є також низькі витрати пального та гучність, що забезпечує високу економічність та безшумність роботи.
Такі параметри дозволяють досягати високої вантажопідйомності механізму навіски трактору. Так, вантажопідйомність задньої навіски тракторів Fendt складає 11 800 кг. Крім цього, на 936 Vario встановлюється передня активна навіска, до якої є можливість кріпити будь-які фронтальні вантажі або агрегати. Це робить трактор універсальним у використанні з підвищеним тягловим зусиллям машини. З іншого боку трактор Fendt 936 Vario є одним з найлегших на ринку, то розробники передбачили можливість збільшувати його вагу, оснащуючи фронтальним привантаженням у 2,5 т, і двома привантаженнями на задні колеса по 1 т.
Універсальність застосування підтверджується і тим фактом, Fendt 936 Vario володіє великою кількістю точок підключення (більше 22 спереду і ззаду), зокрема: шість електрогідравлічних розподільників подвійної дії, додатковий контур гідросистеми, роз’єм для підключення до шини ISOBUS тощо. На тракторі також встановлено гідравлічний насос потужністю 205 л/хв., що дозволяє йому ефективно працювати з будь-яким навісним агрегатом. Слід також зазначити, що олива з коробки передач та олива з гідравлічної системи не перемішуються, що значно подовжує термін їх експлуатації.
Сучасний трактор на сьогодні не можна уявити без багатофункціональної системи управління та навігації.
Тому на тракторі Fendt 936 використовується модель управління системи Variocenter. Вона дозволяє керувати всіма системами за допомогою джойстика і багатофункціонального підлокітника. Відповідна інформація виводиться на дисплей Varioterminal, який пропонується в 7- і 10-дюймової ProfiPlus версіях. Практика довела, що система Variocenter чітка та проста у використанні, а також забезпечує швидкий вивід інформації на дисплеї. Оператори системи можуть інтуїтивно використовувати багатомовне меню зі зрозумілою структурою і без перевантаження інформацією. До технічних параметрів роботи дисплея слід також віднести високу роздільну здатність, автоматичне регулювання яскравості, стійкість до утворення подряпин.
Серійна версія 936-го трактора Fendt характеризується і блокуванням диференціала, що дозволяє абсолютно по-новому здійснювати розворот машини і розгортати всі елементи управління на 180 градусів. Це відкриває для аграріїв широкі можливості використання трактора.
Точність у роботі трактора Fendt 936 Vario забезпечує система навігації Trimble. Вона дає точність до 15 см руху трактора за заданою траєкторією при посівних та інших сільськогосподарських роботах. Також на трактор встановлена так звана система VarioGuide, завдяки якій трактор здатний обробити більше лише за рахунок використання системи автоматичного водіння, яка знижує в середньому на 6% площу перекриття, що в підсумку дає економію до 5000 робочих годин на полі. В загальному для підприємства це означає 6-відсоткову економію палива, насіння і добрив.
Особливою вимогою сучасного аграрія є комфорт роботи. На тракторі Fendt 936 Vario встановлена велика кабіна з оглядом більше 300°, з якої максимально чітко оглядаються передні арки, причіпні агрегати тощо. Кабіна має першокласну шумоізоляцію – рівень шуму не перевищує 70 дБ. На неї також може бути встановлено освітлення на 360° навколо трактора з додатковою опцією монтажу ксенонових фар. Високу продуктивність роботи працівника і підтримання його оптимальної концентрації уваги протягом всієї робочої зміни також забезпечують функції автоматичного управління, наявність кондиціонеру.
Представляючи бренд Fendt на вітчизняному ринку сільськогосподарських машин, «Волинська фондова компанія» виконує функції офіційного дистриб’ютора. Це зобов’язує не тільки продавати техніку, але і якісно надавати сервісні послуги з гарантійного обслуговування, ремонту та постачання запчастин. Професійне виконання своїх обов’язків дозволяє компанії «ВФК» функціонувати на ринку уже понад 23 роки. За цей час компанія зуміла стати всеукраїнським та провідним дилером сільськогосподарської техніки всесвітньовідомих брендів.
Тому цілком виправданим є уособленням «ВФК» серед вітчизняних аграрних товаровиробників як надійного партнера із забезпечення сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням.
За наполегливу працю у галузі посередництва між виробниками сільськогосподарської техніки та аграрними формуваннями на церемонії нагородження премії «Людина Року-2016. Волинь» «Волинську фондову компанію» визнано «Агродилером року». Нагороду отримував комерційний директор «ВФК» Юрій Іванович Голіков.
Зі свого боку компанія «ВФК» усвідомлює, що без співпраці із аграрними формування не можливо досягнути спільного результату у галузі. Кращі із кращих товаровиробників у сільськогосподарській галузі теж отримали нагороди, зокрема статуетку «Аграрій року» з рук комерційного директора «ВФК» Юрія Івановича Голікова одержав голова сільськогосподарського товариства «Романів» Віталій Заремба. Одержані у 2016 році високі результати роботи підприємства (урожайність кукурудзи сягнула 147 ц/га, цукрового буряку– 783 ц/га, продуктивність корів – 7700 кг на рік) стали можливими завдяки впровадженню новітніх технологій і застосування сучасної техніки. Надійним партнером у цьому є компанія «ВФК».
Як стверджує керівництво компанії, отримані нагороди зобов’язують і надалі бути соціально відповідальним і докладати максимальних зусиль для покращення життя: створювати нові робочі місця, забезпечувати працівникам гідну оплату праці та умови для навчання і розвитку, пропонувати вигідні умови фінансування для клієнтів компанії та демонструвати активну патріотичну позицію.
Андрій Сава