Нові коробки передач HD на дискових боронах Maschio Gaspardo

297

Йдеться про лінійку борін Maschio ORSO, TORO та JUMBO, які були оснащені в стандартній комплектації новими коробками передач HD. Про це інформує Traktorist.ua.

Нові коробки передач довгий час проходили випробування на італійському ринку, і як результат – машини з таким оновленням можуть працювати ще більш тривалий час та в жорсткіших умовах.

Сила та потужність нових коробок передач забезпечується встановленими надпотужними конічними зубчастими шестернями діаметром валу 85 мм та більшою шириною (на 5 мм). Для того, щоб агрегат працював плавніше, система примусової циркуляції мастила має подвійні отвори у верхній частині коробки передач, які за необхідності збільшують потік рідини. У нових коробках передач використовується синтетичне мастило, а також скляна мастильна пробка, що спрощує процес перевірки рівня мастила. Подвійні зливні пробки для трансмісійного мастила також полегшують обслуговування.

Додаткове тепло, що генерується, легко розсіюється завдяки 300-міліметрововим (на 33% більше) охолоджувальним вентиляторам та посиленій вентиляції, а ребра охолодження дозволяють випромінювати більше тепла для охолодження коробки передач.

«Оскільки потужність тракторів на фермах наших клієнтів продовжує зростати, Maschio розробила нову серію машин з коробками передач, які відповідають сучасним вимогам по потужності. Нові коробки передач мають вдвічі більший об’єм мастила, зміцнені частини та збільшену охолоджувальну здатність, завдяки чому вони здатні плавно передавати додаткову потужність, тим самим збільшуючи термін експлуатації наших машин», — пояснює менеджер з продукції Maschio Gaspardo Девід Дей.