Досвід успішного вирощування цукрового буряку в АФ «Колос» на прикладі гібриду «Каньйон»

535

Технології успішного вирощування цукрового буряку – це цілий комплекс факторів, з яких складно визначити, який є найбільш важливим. Але точно можна сказати одне, що серед основних технологічних складових, таких як якість ресурсів, вчасність заходів та гармонійне відношення до природи, такий ресурс як посівний матеріал, є надзвичайно важливим. В цій статті досвідом такої високопрофесійної агрономії поділяться спібробітники АФ «Колос», які з великим успіхом завершили сезон вирощування цукрових буряків-2016.

Про агрофірму «Колос»

Микола Паламарчук, заступник директора АФ «Колос», розповів, що підприємство працює у Сквирському районі Київської області на території села Пустоварівка з 2000 року. Обробляє 3800 га землі. Це багатогалузеве інтегроване сільськогосподарське підприємство. Основним видом його діяльності є селекція та насінництво зернових культур, вирощування технічних культур – зокрема цукрових буряків. Також в сівозміні господарства є велика частка кормових культур, адже в його діяльність входить і молочне скотарство – на утриманні знаходяться 1450 голів ВРХ. Займається АФ «Колос» вирощуванням і нішевої групи, зокрема гороху, гречки та проса, а також садівництвом. Завдяки такому багатогалузевому виробництву підприємство надало людям велику кількість робочих місць – як на постійній, так і на сезонній основі. Леонід Васильович Центило, керівник АФ «Колос», вважає, що це є важливою метою аграрія, який працює в селі, окрім безпосередньо отримання прибутку.

Крім того, в АФ «Колос» розвинутий до високого рівня науковий напрямок. Працює лабораторія з мікробіологічних досліджень; є запатентовані винаходи, зокрема в області виробництва органічних добрив, яким, власне, займається господарство. Агрофірма вкладає багато зусиль задля того, щоб українська наука стала потрібною для сільгоспвиробників, ефективною. Для цього як раз і потрібно бути дослідником і виробником одночасно. Керівник Леонід Центило та агроном Олександр Паламарчук активно приймають участь у всеукраїнських аграрних конференціях і семінарах, де діляться своїми актуальними напрацюваннями.

Вирощування солодкого кореня-2016 на Київщині – як це було?

Про це розповідає агроном АФ «Колос» Олександр Паламарчук.

– На якій площі і як ви розпочали сезон посіву цукрового буряку?

– В минулому році загальна площа під цукрові буряки у нас була 120 га, а з цього року збільшуємо до 200 га. Ґрунти на нашій території – чорноземи типові, середньо-суглинкові – одні з кращих в Україні. До того ж, ми дотримуємося правильної сівозміни – цукровий буряк попадає на одне поле раз на 10 років. Це нам вдається завдяки оптимізованій площі під цю культуру. В минулому році ми висіяли гібрид «Каньйон» селекції SESVANDERHAVE. Його ми вже сіяли і раніше, були обізнані з усіма перевагами, насамперед стабільно-високими врожаями, тому і обрали його для висіву у 2016 р. Попередником була озима пшениця. Після її збирання посіяли суміш редьки та гірчиці в якості сидерального добрива, з осені провели дискування та оранку. Рано навесні, у другій декаді березня, зробили проміжну культивацію, мета якої – вирівнювання верхнього шару ґрунту, збереження вологи та запобігання росту бур’янів. Навесні вологи було достатньо.

– А як ситуація з вологою розвивалась далі?

– За період вегетації цукрових буряків у 2016 році випало 268 мм опадів, а всього за рік – 460 мм. Не багато. Але враховуючи правильній підхід до збереження продуктивної вологи, починаючи з осіннього періоду, ми вийшли на гарні врожаї. Тобто з осені ми зробили глибоке рихлення (щільнування) ґрунту на глибину 40-45 см, а навесні закрили вологу. До того ж, передпосівна культивація та посів відбувались одночасно, тому насіння попадало одразу у вологий ґрунт, що давало йому можливість нормально розвиватись. Основна кількість опадів випала у травневий період, а найбільший дефіцит вологи спостерігався у липні-серпні. З 12 червня по 4 вересня випало всього-навсього 12 мм.

– Висвітліть, будь ласка, впроваджену систему живлення.

– По-перше, з осені ми вносили компости власного виробництва – збалансоване по всіх макро- та мікроелементах органічне добриво – у нормі 25 т/га. Рано навесні внесли рідке комплексне добриво – 120 кг/га та сульфат амонію – 200 кг/га. Також було внесено 200 кг/га КАС. Крім того, протягом всього вегетаційного періоду зробили 3 підживлення макро- та мікроелементами.

– А як щодо технологій захисту?

– Системою захисту на буряках ми займались спільно з компанією ADAMA. Зробили 4 гербіцидних внесення, 2 фунгіцидних та 1 інсектицидне. Буряк на протязі всього періоду вирощування був чистий, ніяких проблем не спостерігали. Цього вдалося досягти завдяки добрим якісним препаратам та вчасному проведенню всіх захисних заходів. Ми працювали профілактично, не чекаючи появлення хвороб, бур’янів чи шкідників.

– Наскільки складним у зв’язку з недостатністю вологи було збирання цукрових буряків?

Достатньо складним. Ми були змушені зупинятися і тиждень чекати дощів. Збирання проводили в першій декаді жовтня.

– Чим особливий є, на вашу думку, гібрид Каньйон та які результати ви отримали після його збирання?

– Ми продукцію SESVANDERHAVE знаємо давно і її гібриди цукрового буряку є найкращими у порівнянні з іншими відомими селекціями (ми постійно порівнюємо у своїх полях різні гібриди). А чому ми зупинились саме на «Каньйоні», то це через його високу продуктивність у наших умовах. З попереднього досвіду хочу відмітити, що його відрізняє і найбільш дружні та рівномірні сходи, а також енергійне наростання коренеплодів протягом всього періоду вегетації. Перед збиранням “Каньйон” мав найбільшу цукристість та найкращу врожайність серед інших наших гібридів, а саме – 18,6% і 1060 ц/га відповідно.

– Як проводите збут продукції?

– На сьогоднішній день такого поняття як продаж цукрового буряку фактично немає. Більшість підприємств, в тому числі і ми, працюють на умовах переробки, отримуючи за зібраний буряк патоку та жом, які ідуть на потреби тваринництва, і цукор, який іде на реалізацію. Оскільки цукор – це експортно-орієнтована продукція, ми плануємо розширювати продаж і переходити з внутрішнього ринку на зовнішній. Співпрацювали з Шамраївським цукровим заводом, за умовами переробки 45% (кількість буряку, який здали на завод) на 55% (кількість буряку, з якого агрофірма отримала цукор). У 2016 році ми здали 6,5 тис.т буряків, і отримали 600 т цукру.

– Чи плануєте у 2017 році сіяти якісь інші гібриди Sesvanderhave?

– Цього року на всій площі під цукрові ми будемо сіяти тільки гібриди Sesvanderhave, а саме: “Каньйон”, “Бакара”, “Предатор, Пітон”.

– Олександре, виходячи зі свого досвіду, які головні поради для успішного вирощування цукрового буряку дасте аграріям?

– Запорукою гарного врожаю є, в першу чергу, якісне насіння від перевірених компаній. Обов’язково в технології вирощування мають бути присутні якісні препарати та правильне, вчасне їх внесення. Також треба робити підживлення мікроелементами – але з врахуванням аналізу ґрунту та листової діагностики. Щодо основних удобрень: фосфорні добрива краще вносити восени, під оранку. Добре, якщо є можливість внести органічні добрива – це дуже позитивно впливає на результат. Також велику роль грає техніка, що використовується – ми працюємо тільки з якісними агрегатами закордонних виробників.

Характеристики гібриду “Каньйон”

Це одноростковий диплоїдний гібрид N-типу, який характеризується стабільно-високою продуктивністю коренеплодів в різних ґрунтово-кліматичних зонах з високим фактичним виходом цукру. Потенціал врожайності – понад 90 т/га. Зазвичай, викопування коренеплодів краще проводити в основний та пізній період збирання. Гібрид має високу стійкість до ризоманії, толерантний до церкоспорозу, стійкий до стеблування і борошнистої роси.

Василь Козій, технічний консультант ТОВ «Сесвандерхаве-Україна»: «АФ «Колос» у вирощуванні цукрових буряків обрала перевірений шлях стабільності. Вони взяли один гібрид “Каньйон”, що випробуваний на їхніх полях на протязі не одного сезону, дотримувались їх-же класичних технологій вирощування, без відхилень, і отримали запрограмований врожай. Цей гібрид є доволі пластичним, він краще розкриває свій потенціал в регіонах з помірним або достатнім зволоженням – тобто поля АФ «Колос» є для нього дуже прийнятними, але при відповідній технології, що ми й бачимо на прикладі цього господарства.

У 2017 році «Сесвандерхаве-Україна» є чим порадувати українських аграріїв: вона представляє новий гібрид «Аргумент». Він відноситься до гібридів Z типу (цукристі), який має коротший, в порівнянні з іншими, період вегетації, та є стійким до церкоспорозу. Поява на ринку саме такого гібриду наразі дуже актуальна. Аргумент пройшов декілька років випробувань в Україні, причому як офіційних державних, так і демонстраційних (в багатьох бурякових агрохолдингах) і показав відмінні результати врожайності та цукристості. У цьому сезоні буде можливість оцінити новий гібрид вже на декількох тисячах гектарів. В подальших планах – впровадження гібридів нового покоління, які будуть стійкими до кореневих гнилей та нематоди».

Тетяна Бєлінська