Фахівці АМАКО провели навчальний тренінг для інженерів та агрономів AgroGeneration

128

На днях команда АМАКО побувала у Львові на навчальному тренінгу для агрономів та інженерів компанії AgroGeneration. Справжні професіонали своєї справи – команда відділу розвитку продуктів компанії АМАКО та представники провідних компаній-виробників імпортної сільгосптехніки, – презентували високотехнологічні рішення. Це актуально саме в даний період, адже зараз всі аграрії України активно готуються до початку посівної кампанії.

Тренінг проводився для працівників Західного Кластеру AgroGeneration – міжнародної компанії-лідера на ринку України з виробництва високоякісних зернових та олійних культур, що постачаються по всьому світу. Розпочавши свою діяльність в березні 2007 року, компанія сконцентрувала близько 120 000 га орних земель в Україні. Землі AgroGeneration розташовані у п’яти областях, три з яких (Львівська, Тернопільська та Житомирська) відносяться до Західного Кластеру, а дві інші (Сумська і Харківська) – відповідно до Східного Кластеру. Сьогодні AgroGeneration є одним з провідних сільськогосподарських виробників України за площею земель в обробітку. А операційна діяльність компанії повністю забезпечена сучасною технікою та інфраструктурою.

Що ж стосується власне тренінгу, то такі навчання для агрономів і головних інженерів відбуваються тут щороку. AgroGeneration інвестує значні кошти не лише у забезпечення сучасною технікою, у впровадження новітніх агротехнологій та в розширення земельного банку, а й у розвиток власної команди професіоналів. Результатом такої стратегії є досягнення вищих показників врожайності вирощуваних культур у порівнянні із середніми показниками по Україні.

На тренінгу можливість представити свої продукти мали як представники компаній з продажу сільгосптехніки, так і постачальники насіння, добрив і засобів захисту рослин.

Першою мала честь виступити команда АМАКО. Федір Скоцик, керівник Львівського відділення компанії, підготував ґрунтовну презентацію про сучасні тенденції агробізнесу в Україні. Окреслено напрямки сільгоспвиробництва, місце України на світовому ринку, головні ринки експорту та продукти, потенціал зростання та іноземні інвестиції. Цікаво було послухати про перспективи галузі, зокрема нішеві культури та органічне виробництво.

Слухачі тренінгу змогли пересвідчитися в ефективності та результативності рішень компанії АМАКО в галузі технічного забезпечення агропідприємств та фермерських господарств. Ґрунтообробна техніка та обладнання для посіву Kockerling, сучасні підходи та методи обприскування із використанням обприскувачів APACHE, новинки самохідної техніки Massey Ferguson – такими були основні акценти навчання.

Юрій Береш, представник компанії Kockerling в Україні, розповів про німецькі традиції обробітку ґрунту і висіву культур за допомогою навісного та причіпного обладнання даного бренду, які вже котрий рік поспіль вдало впроваджуються на українських угіддях. Основу модельного ряду Kockerling складають багатоцільовий культиватор Vector, передпосівний культиватор-компактор Allrounder та восьмирядний культиватор Vario. Із посівної техніки – анкерна пневматична сівалка Ultima, що гарантує точну глибину висіву та високу врожайність. Щодо дискових борін – класикою жанру традиційно виступає стерньова дискова борона Rebell Classic T і важка дискова борона Rebell Profiline. Обидва агрегати мають відмінні показники роботи на тяжких, пересушених та надмірно вологих ґрунтах з ідеальним подрібненням рослинних решток й одночасним інтенсивним їх перемішуванням.

До речі, продуктами даного бренду зацікавився головний інженер товариства «Княжі Лани», що входить до компанії AgroGeneration, Юрій Андрійович Купреєв«Дуже сподобалася презентація. Я давно знаю компанію АМАКО, і сьогодні мав змогу побачити весь модельний ряд техніки, яку ви поставляєте на український ринок. Дуже цікаві відео, на яких продемонстровано в роботі культиватори Kockerling. Зокрема зацікавив культиватор Vario та передпосівний культиватор-компактор Allrounder. Агрегати показують дійсно вражаючі результати!».

Євген Лабецький, начальник відділу розвитку продуктів компанії АМАКО, проінформував учасників навчання про інновації у сегменті самохідної техніки Massey Ferguson. Він зробив акцент на основні моделі, які позиціонуватимуть на ринку в 2017 році. Серед новинок – надпотужний та найекономічніший у своєму сегменті колісний трактор MF 8737 з максимальною потужністю 370 к.с., а також телескопічний навантажувач MF TH.7038. На ринку 7-метрових навантажувачів цей має найбільшу вантажопідйомність – 3,8 т і найвищу продуктивність гідравліки – 190 л/хв.

Презентовано й моделі техніки, які вже встигли завоювати довіру українських аграріїв. Це і добре відомий високопродуктивний клавішний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta, і гусеничні трактори Challenger (перші серійні трактори на гумових рушіях), і, звичайно ж, універсальний, потужний та продуктивний колісний трактор Massey Ferguson MF 7724.

Говорили на тренінгу й про сучасні підходи та методи обприскування, що застосовуються при вирощуванні с/г культур. Андрій Лісовий, представник компанії Equipment Technologies, яка є виробником самохідних обприскувачів APACHE, проінформував слухачів тренінгу про вимоги до самохідних обприскувачів та дав поради стосовно вибору обладнання. Головною особливістю самохідних обприскувачів APACHE є простота конструкції механічного приводу. Також даний обприскувач має найменшу вагу серед усіх Північноамериканських брендів. Вирізняється і найнижчою вартістю експлуатації та сервісного обслуговування. Характеризується найменшою витратою палива (0,4-0,6 л/га), зберігаючи при цьому високу продуктивність. Має можливість контролю пестицидів у форсунках та регулювання однакової структури краплі протягом всієї роботи (Hawkeye). Такі машини можуть вийти в поле на 10-15 днів раніше і менше пошкоджують рослини завдяки великому кліренсу.

Чудова львівська атмосфера, спраглі до знань кваліфіковані агрономи та інженери, представники компаній-постачальників техніки провідних брендів та сповнені ентузіазму менеджери з розвитку продукту компанії АМАКО, які готові ділитися своїми знаннями і досвідом, – що і ще потрібно для того, щоб будь-який тренінг проходив з користю для спільної справи на найвищому рівні!