ПП «Адлєр»: відповідальний початок року

296

Сучасна сільськогосподарська високотехнологічна техніка, не дивлячись на простоту та комфорт в управлінні, потребує ретельної підготовки до роботи з нею. Адже численні опції та тонкі функціональні нюанси, підвищивши ефективність робочого процесу, водночас підвищили і вимоги до оператора. Компанія «Адлєр» серйозно підійшла до цього питання, спільно з компанією Berthoud провівши захід із навчання механізаторів Західного регіону України. 3.02.2017 року редакція журналу «АгроЕліта» відвідала ТОВ «Агрофірма Медобори», що у Підволочиському районі Тернопільської області, яке радо погодилось влаштувати на своїй території навчання. Вже скоро в господарствах розпочнуться весняні польові роботи, тому мати підготовану, правильно налаштовану техніку – обов’язок відповідального господаря.

Нагадаємо, що ПП «Адлєр» є офіційним дистриб’ютором світових брендів насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив та сільськогосподарської техніки. Підприємство веде діяльність на території Центральної та Західної України. Центральний офіс та головний сервісний центр знаходиться у Житомирі. ПП «Адлєр» вже четвертий рік поспіль є офіційним дилером техніки Berthoud (Берту) в Україні. Про цей французький бренд віком 122 роки також варто сказати: Berthoud є світовим лідером виробництва техніки та обладнання для захисту рослин. За тривалий час своєї роботи компанія розробила та впровадила унікальні технологічні рішення, які стали поштовхом для підвищення ефективності роботи в аграрних підприємствах по всьому світу. Власне, про ці технології і піде мова надалі.

Огляд обприскувачів Berthoud

 

Олександр Прокопенко, представник компанії Berthoud в Україні та Артем Лінник, технічний інспектор Berthoud в Україні та Білорусі, зробили детальну презентацію всіх секцій роботи обприскувачів Berthoud Raptor та Tracker, оскільки ці моделі є найбільш розповсюдженими в Україні. Були розглянуті загальні принципи експлуатації та роботи системи обприскування, структура будови кожного обприскувача, зроблений технічний огляд форсунок, насоса, штанги тощо, висвітлені аспекти правильного очищення всього обладнання, наочно продемонстровані функції комп’ютерної системи управління Ectronik.

Слід зазначити, що самохідний обприскувач для польових культур Berthoud Raptor – це новітня розробка фахівців компанії, має високий кліренс конструкції – до 1,8 м. Лінійка Raptor представлена моделями з баками об’ємом від 2500 до 5200 л і штангами від 24 до 44 м, що дають ряд переваг, спрямованих на оптимізацію продуктивності обприскувача. Потужність двигуна DEUTZ забезпечує довгий термін експлуатації, дозволяє заощадити паливо, пропонує рівну віддачу потужності і оптимальний крутний момент, мінімізує втрати потужності на додаткові пристрої (привід вентилятора охолодження, кондиціонер). Повний привід забезпечує рівномірний розподіл навантаження машини, що зменшує пробуксовки в найскладніших умовах: після великої кількості опадів, після оранки або дискування, а також скорочує час простою і забезпечує більш ранній вихід в поле та менше травмування рослин.

В 2016 році була випущена нова модель Berthoud Raptor – 4240. На території України наразі знаходиться близько 10 цих обприскувачів, і скоро їх стане набагато більше. Крім того, компанія «Берту» інтригує аграріїв: незабаром відбудеться велика міжнародна аграрна виставка SIMA-2017 в Парижі, де французький виробник презентує декілька новинок, які є інноваційними розробками конструкторського бюро Berthoud. Згодом вони будуть представлені й в Україні.

Щодо лінійки причіпних обприскувачів Berthoud Tracker – вона є втіленням одночасно простоти, надійності, мінімальних експлуатаційних витрат і високої продуктивності, яка складає 500 га на добу. Запатентована Berthoud штанга AXIALЕ має ідеальну стабілізацію на високій швидкості і на розворотах, на складному нерівному рельєфі, пагорбах і схилах. На обприскувачі встановлені два насоси замість одного: відцентровий для заповнення обприскувача і поршневий для процесу внесення препаратів. Обидва насоси мають довгий термін служби. Агрегат призначений для обробки полів середньої і великої площі.

Друга частина заходу з навчання механізаторів пройшла на технічній базі ТОВ «Агрофірма Медобори». Підприємство нещодавно придбало обприскувач Berthoud Raptor 3240, розпочинатиме новий сезон захисного обробітку рослин і ґрунту саме з ним. Тому сервісна консультація спеціалістів ПП «Адлєр» та компанії «Берту» і дискусії з колегами на дружньому навчальному заході стали конче важливими.

Згуртована команда – професійний сервіс

 Тернопільське регіональне представництво компанії «Адлєр» – молоде, існує з 2015 року. Втім, попит на якісну техніку серед аграріїв в цьому регіоні та професійний сервіс підприємства вже дали суттєвий результат. Минулого року в області було реалізовано чотири самохідних обприскувачі Berthoud та один причіпний. «Адлєр» на даний час є ексклюзивним дилером французького бренду в даному регіоні.

Валентин Кислюк, директор Тернопільського представництва, розповідає:

«У Тернополі на сьогодні існує наша невелика сервісна база, де знаходяться основні інструменти,  необхідні для проведення сервісних робіт на господарствах, а також зберігається техніка та інша продукція компанії «Адлєр». Додаткові запасні частини доставляємо протягом доби з головного сервісного центру у Житомирі. До речі, є приємна новина: компанія Berthoud цього року будує в Україні власний склад з повним асортиментом запасних частин, серед яких будуть присутні навіть ексклюзивні деталі.

Сервісні інженери ПП «Адлєр» оперативно працюють з господарствами, адже ми хочемо, щоб коло наших партнерів зростало. Я вважаю, що продуктивність роботи суттєво залежить від єдності нашої сервісної команди. Наприклад, ми долучаємось до роботи з господарствами не тільки в Тернопільській, а й в Івано-Франківській, Рівненській, Волинській, Закарпатській та інших областях. Звісно, там є свої сервісні інженери, але ми постійно контактуємо один з одним та практикуємо взаємну допомогу в роботі.

В 2017 році, окрім навчальних заходів, таких як сьогодні, плануємо провести низку Днів поля з демонстраціями обприскувачів Berthoud на господарствах. Всі, хто вже працює з цією технікою, зможуть поділитись досвідом один з одним, задати нашим сервісним спеціалістам нагальні питання, а решта аграріїв ознайомиться з цими якісними агрегатами та, сподіваємось, запланує їх придбати».

Кирил Поєнко, сервісний директор компанії «Адлєр», ділиться робочими принципами своєї команди:

«Ключовий момент сервісної політики нашої компанії є таким: якщо клієнту потрібна допомога при роботі з технікою, ми повинні якнайшвидше до нього приїхати та сприяти розв’язанню проблеми. Сервіс – це найголовніше при продажу техніки, і він має бути забезпечений 24 години на добу, а сервісні працівники  мають бути технологічно «підкованими» та вміти швидко приймати рішення. Звідси й народжується мобільність та якість сервісу. В нашому колективі є як молоді спеціалісти, так і працівники вже з великим стажем, але всіх нас об’єднує прагнення особистого професійного розвитку та вміння працювати в команді. Співробітники сервісного відділу ПП «Адлєр» регулярно проходять навчання на заводі техніки Berthoud та інших брендів, які ми представляємо в Україні. У 2017 році у нас стоїть важливе завдання, роботу над яким вже розпочато: вдосконалення нашого головного сервісного центру в Житомирі. Наразі проходить великий ремонт, і як результат ми хочемо мати сучасний сервісний центр європейського рівня, оснащений всім необхідним. І люди побачать, що вони віддають свою надійну техніку в надійні руки».

Коментарі учасників

 

Олександр Кутуза, керівник ФГ «Золотий хутір» (Млинівський район, Рівненщина):

«З компанією «Адлєр» співпрацюємо вже давно і в різних напрямках. Хороша фірма, з ними приємно мати партнерство. Щодо техніки Berthoud, з весни 2016 року маємо обприскувач Raptor 4240. З того часу у нас на господарстві розпочалося обприскування нового рівня. Спеціалісти фірми «Адлєр» допомогли все правильно налаштувати та підготуватись до роботи з ним. Сьогодні захід пройшов із користю, адже я уточнив деякі важливі технічні питання в роботі обприскувача».

Олег Дмитришин, головний агроном ФГ «Вікторія-92» (Козівський район, Тернопільщина):

«На господарстві маємо обприскувач Berthoud Raptor 3240, який придбали в компанії «Адлєр». Успішно відпрацювали ним протягом 2016 року, ніяких нарікань немає. Обприскування відбувається оперативно та якісно. Ця машина високотехнологічна, і для роботи з нею оператор має бути обізнаним у всіх технологічних нюансах. Сервісні інженери фірми «Адлєр» провели всебічне навчання для нашого оператора, тож, ніяких проблем під час роботи не виникало. Ми вдячні компанії за професіоналізм».

Тетяна Бєлінська