Працюйте з «ВФК» – і будьте кращими на українському ринку!

372

3 лютого в Житомирі відбулося святкування 24-ої річниці «Волинської фондової компанії» та відкриття Житомирської філії.

 Кожен день народження як людини, так і компанії – це гарна нагода проаналізувати досягнення і обговорити перспективу подальшого розвитку, а також щиро поспілкуватися з друзями, колегами, партнерами та клієнтами. А ще подарувати незабутні хвилини спілкування з прекрасним: музикою, піснями, танцями. Все це було присутнє на дні народження «ВФК».

«Волинська фондова компанія» розпочала свою діяльність на ринку в 1993 році і стала однією з провідних на ринку сільськогосподарської техніки в Україні, надійним партнером українських аграріїв, надаючи широкий спектр товарів та послуг для сільгоспвиробництва. Продаж імпортної сільгосптехніки, гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування, а також продаж запасних частин – головні напрямки діяльності компанії.

Маючи потужну та мобільну  сервісну службу «ВФК» забезпечує надійне обслуговування, техніка доставляється покупцю в господарство та запускається сервісною службою компанії. «ВФК» використовує комплексний підхід по роботи з клієнтами та партнерами, що забезпечує широкий вибір умов і форм розрахунків за придбану техніку та послуги. Кожен продаж забезпечується обов’язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів, трактористів, інженерів), що дає можливість їм швидко освоїти високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації.

На сьогоднішній день окрім центрального офісу, який знаходиться у Луцьку, працюють філії у КиєвіПолтавіВінниціОдесі,  Дніпрі, Хмельницькому та Кропивницькому. А віднині започатковує свою активну діяльність Житомирська філія. У цих містах на основних трасах розташовані демонстраційні майданчики, на яких виставлено весь спектр техніки виробників, з якими співпрацює компанія. Там також працюють спеціалісти з продажу, які надають кваліфіковані консультації. Завдяки такій мережі філій охоплюється практично вся територія України.

З вітальними промовами на святі виступили генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Євгенович Спященко, заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування Валерій Васильович Дудар, маркетинг директор корпорації Agco в Україні та Східній Європі Антон Михайлович Костирко, менеджер по розвитку дистриб’юції в Україні Григорій Георгійович Аврам, директор Вінницької філії – Олександр Анатолійович Богуцький, начальник відділу продажів та сервісного обслуговування в Житомирській області Потапенко Руслан Валентинович та інші. Усі виступаючі відмічали, що відкриття нової філії – це великий крок. Але попереду – ще ширші горизонти для розвитку компанії.

Особливо урочистою була мить перерізання символічної червоної стрічки, яке й ознаменувало відкриття нової філії в Житомирі. Яскраве конфеті та бурхливі оплески супроводжували кульмінацію свята.

Massey Ferguson – універсальна та надійна техніка

Потім Юрій Петренко, начальник відділу AGCO «ВФК», презентував присутнім техніку відомих світових брендів і, зокрема, ту, яку могли побачити гості свята на демонстраційній площадці. А саме: комбайн Massey Ferguson 7370, трактор Massey Ferguson 8737, телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407, трактор Challenger MT 585 D, сівалку Challenger 9108, косарки Fella SM 310 та SM 991.

Серед відомих світових брендів сільсгосптехніки, з якими співпрацює «Волинська фондова компанія», відзначимо світовий бренд Massey Ferguson. Більше 160 років інноваційного досвіду роблять компанію Massey Ferguson одним із лідерів у виробництві сільськогосподарської техніки. З 1995 року вона входить до корпорації AGCO, яка працює тільки з найкращими виробниками техніки для аграріїв. Асортимент продукції, що випускається на заводах Massey Ferguson, досить широкий, це і зернозбиральні комбайни, трактори, навантажувачі та інша сільськогосподарська техніка, без якої неможливо уявити сучасний агропромисловий комплекс. Агрегати, вироблені цією компанією, відрізняються високим рівнем надійності, новітнім технологічним обладнанням і високими технічними показниками. Лінійка сільгосптехніки, яка випускається цим брендом, дозволяє проводити повний цикл сільськогосподарських заходів, від підготовки ґрунту – до збору врожаю.

Спираючись на власний багаторічний досвід компанія Massey Ferguson має лінійку унікальних високопродуктивних жаток Power Flow (до 6,8 м),  Free Flow (7,6 м). Жатки  розроблені таким чином, щоб оптимізувати збирання широкого різноманіття зернових культур. Жатка, представляє собою зварну конструкцію, на котрій, при допомозі болтів закріпляються додаткові секції. Регулювання мотовила відбувається за допомогою гідросистеми, яка керується важелем з кабіни. Автоматичний контроль висоти зрізу є стандартною функцією на всіх машинах. Комбайн має можливість використовувати систему автоматичного вирівнювання жатки Autolevel. Ця система буде відслідковувати контур поверхні ґрунту з точністю до 8 відсотків.

Центробіжний сепаратор Multi Grop Separator забезпечує велику додаткову площу сепарації зерна до того, як воно падатиме на клавіші соломотряса. Його швидкість можливо зменшувати, замінивши при цьому привідний пас та ролик. Даний роторний сепаратор має одну унікальну особливість, яка відрізняє його від аналогів, — здатність прокручувати підбарабання в позицію над роторним сепаратором, в момент коли воно не потрібне. В таком випадку роторний сепаратор стає пасивним заднім молотильним барабаном, надаючи оператору більшу гнучкість, для того щоб оптимізувати якість зерна та продуктивність комбайна в сухих умовах збирання врожаю.

Кожна із представлених на презентації одиниць техніки заслуговує окремої розповіді. Скажімо, новий комбайн MF 7370 Beta, став бездоганним поєднанням нових технологій, передових конструктивних особливостей, яке забезпечує його лідерство по універсальності та експлуатаційній ефективності в своєму класі. Зручна та зрозуміла конструкція з сучасним функціоналом дозволяє заощадити час при роботі в полі. MF 7370 Beta оснащений двигуном Agco Power (360к.с.) з використанням технологій підвищеної економічності, а також новітньою електронікою CANbus, включаючи новий термінал з сенсорним екраном TechTouch і багатофункціональним джойстиком PjwerGrip, яка забезпечує автоматичне налаштування машини на 15 видів культур та ефективне автоматичне регулювання крутного моменту. Універсальна молотильно-сепараційна конструкція дозволяє легко обмолочувати будь-які культури завдяки надійному, високоенерційному барабану та посиленому підбарабанню. Для підвищення якості обмолоту передбачене незалежне регулювання з кабіни оператора передньої і задньої частини підбарабання. Також є можливість використовувати додаткове підбарабання, якщо того вимагають умови збирання врожаю.

Наступна представлена модель – трактор Massey Ferguson 8737. Він являє собою вершину технічного досягнення компанії Massey Ferguson. Трактор MF 8737 є флагманською моделлю для всіх видів робіт потужністю до 370 к. с. Новаторська серія MF 8700 пропонує деякі з найбільш ефективних, економічно вигідних і потужних в цій категорії. Цей трактор отримав нагороду «Кращий трактор у світі 2015 року». Потужний шестициліндровий двигун Agco Power об’ємом 8,4 л. з трансмісією Dyna-VT є новаторським рішенням проблем в аграрному секторі сучасності. Компанія Massey Ferguson цінує думки своїх клієнтів, і у відповідності з потребами операторів, розробила сучасний ергономічний дизайн кабін. Простий, ергономічний, потужний трактор MF 8737 – це саме те рішення, яке сьогодні потрібне українським аграріям.

Для навантаження, розвантаження, транспортування і зручної обробки вантажів у господарствах представлений на площадці телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407 стане чудовим вибором. З потужним двигуном «Perkins», зручною, просторою кабіною та іншими функціональними характеристиками «Massey Ferguson» 9407 робить робочий день надзвичайно продуктивним. Кожен досвідчений водій може з легкістю випробувати свої вміння керування саме цим агрегатом. Машина дуже проста та зручна у керуванні. Універсальність, швидкість та комфорт додають роботі легкості.

Challenger – чітке виконання вимог аграрія

 Трактор Challenger МТ 585 D, який був представлений на площадці, забезпечує виключно високу продуктивність і економічність виконання широкого ряду робіт з обробки ґрунту, від легких до важких. Новітня система управління потужністю двигуна Power Boost забезпечує збільшення максимальної потужності на 25 к. с. при швидкості руху 5 км/год. і вище, незалежно від виду виконуваних робіт. Надійна і добре зарекомендована коробка передач AutoPower VI має 24 передачі переднього і заднього ходу, які легко перемикаються без використання зчеплення, а також  роботизовані режими для підвищення ефективності та зручності водіння.

Сівалка точного висіву Challenger 9108, як й інші моделі цього ряду, призначені для посіву технічних культур: кукурудза, соняшник, соя, горох, сорго та інші. Успішний посів залежить від точності внесення і рівномірності розташування насіння в насіннєвому ложі, а також від якості самого ложа. У сівалках Challenger всі компоненти розроблені для чіткого виконання цих вимог та відповідного збільшення врожаїв і прибутку.
Виняткова точність і акуратне транспортування насіння безпосередньо до насіннєвого ложа досягається за рахунок перевіреної системи позитивного тиску повітря РАМТМ – в цьому полягає основний принцип роботи сівалки Challenger на відміну від сівалок інших виробників, які використовують застарілий вакуумний принцип посіву.
Сівалки Challenger можуть застосовуватися при будь-яких технологіях обробітку ґрунту no-till, mini-till і традиційною. Ці сівалки можуть комплектуватися системами для внесення гранульованих або рідких добрив, а також додатковим обладнанням для роботи по no-till. Отож, серед переваг: висока точність висіву завдяки новітній пневматичній системі позитивного тиску і розподілу залишкового повітря – РАМТМ; простота регулювання і широкий діапазон норми висіву, норми внесення добрива і легка заміна дисків;
просте і легке регулювання глибини сівби, глибини та місця внесення добрив та інше.

«Купуючи у «ВФК» техніку, ми спокійні, адже знаємо, що отримаємо професійну консультацію з питань її експлуатації»

На подвійне свято «ВФК» до Житомира прибули керівники та спеціалісти сільгосппідприємств Житомирської та сусідніх областей, які вже оцінили співпрацю з «ВФК», та потенційні клієнти компанії. Учасникам заходу було продемонстровано нову сервісну майстерню та склад запасних частин. А нам вдалося поспілкуватися з ними.

Аліна Митрофанівна Коваленко, адміністративний директор Рівненського кластеру Agricom Group:

«Нині ми обробляємо 10 тисяч гектарів землі на території Корецького району Рівненської області та Ємільчинського – Житомирської. Вирощуємо традиційні на сьогодні сільгоспкультури: кукурудзу, соняшник, сою, пшеницю та ріпак. Agricom Group спеціалізується на розробці, виробництві та дистриб’юції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Отож, для виробництва якісної сільгосппродукції необхідні нові технології та нова техніка. Минулого року ми придбали у «Волинської Фондової Компанії» два трактори відомого бренду Massey Ferguson – MF 8690 та комбайн цього ж виробника – MF 7370 BETA. Працівники Житомирської філії «Волинської Фондової Компанії» дуже якісно проводять обслуговування техніки та її ремонт. Це надійні, контактні, ділові і професійні люди, з якими комфортно працювати. Купуючи техніку, ми спокійні, адже знаємо, що отримаємо професійну консультацію з питань її експлуатації. Переконана тут найнадійніші люди, з якими ми будемо працювати й надалі».

Михайло Михайлович Остапенко, головний інженер ТОВ «Долинівське», Брусилівський район, Житомирська область:

«Минулого року сусіднє сільгосппідприємство – ПП «Україна», з керівництвом якого ми разом були на столичній виставці агротехніки, придбало там у «Волинської Фондової Компанії» сівалку для просапних культур Challenger. Аграрії дуже задоволені цією технікою, адже вона проста в обслуговуванні та дуже ефективна. Ми також вирішили співпрацювати з «ВФК». Приємно, що віднині і в Житомирі є представництво «Волинської фондової компанії». І, звичайно, всі, хто приїхав на це свято, вдячні його господарям за прекрасну концертну програму, цікаву презентацію техніки та щире спілкування».

Надійність, якість, професіоналізм – головні принципи роботи «ВФК».І день народження компанії вкотре це підтвердив.

 Лариса Філоненко

[nggallery id=74]