Розкидачі мінеральних добрив SULKY Polyvrac XT Econov

461

На рентабельність внесення добрив впливають різні фактори. Оптимальний розподіл і щадне внесення добрив залежить не тільки від робочої ширини, швидкості, але й від обсягу бункера та часу його наповнення.

Нове покоління причіпних розкидачів SULKY серії XT перевищує рамки продуктивності. Завдяки робочій ширині, що досягає 50 м для гранульованих добрив і максимальної ємності бункера від 7 200 л до 15 500 л (подвійна вісь), ці розкидачі добрив мають неперевершену продуктивність. А існуючі конфігурації управління дозволяють підібрати машину під особисті потреби господарства з урахуванням поставлених завдань.

В цьому номері ми більш детально ознайомимо Вас з причіпними розкидачами серії ХТ 100, ХТ 130 з інноваційною технологією ECONOV, яка стала доступна для цієї серії.

Машини для інтенсивного використання

бункер

Бункер розкидачів SULKY серії XT 100, 130 – це однокорпусна, повністю зварна конструкція, внутрішні стінки якої пристосовані до рівномірного повного висипання продукту.  Сітка (8 секцій) знаходиться у верхній частині бункера і виключає ризик загального блокування при забиванні грудками добрива, на відміну від сітки, встановленої внизу бункера (як у інших виробників). Тентоване покриття бункера з переднім, заднім та боковим захистом надійно захищає мінеральне добриво.

3 градуси

Розташування транспортерної стрічки під кутом 3° градуси надає краще технологічне рішення:

 • Відсутність ущільнення продукту перед заслінкою = чудове спустошення бункера
 • Перенесення частини ваги на трактор для поліпшення тягово-зчіпних властивостей
 • Комфортний плавний рух

Точність дозуваннястрічка

 • На дні бункера розташований стрічковий конвеєр з точним дозуванням обсягу добрива, що розподіляється за допомогою високоміцної транспортерної стрічки шириною 800 мм з безперервним центруванням (натяжні вальці циліндро-конічної форми автоматично центрують стрічку). Покажчик обертання, який видно з кабіни трактора, дозволяє увімкнути/вимкнути привід стрічки в будь-який момент.
 • Механічний привід стрічки (система DPA) через зубчасте колесо і шестерні для збереження норми внесення пропорційно швидкості руху, яким би не був рельєф ділянок. Транспортер має привід з лівого колеса, на внутрішній ступиці якого кріпиться ланцюг з внутрішньої сторони. На осі колеса закріплено редуктор, зірочка, яка приводить в дію цей редуктор, знаходиться в зчепленні з ланцюгом і гідравлічним циліндром, який керований з кабіни трактора. Цей редуктор через карданний вал приводить у дію підпорядкований редуктор, який в свою чергу обертає транспортерну стрічку. На розворотах в полі та на дорозі відключається з кабіни трактора гідравлічним розподільником подвійної дії за допомогою керуючого клапана. Система DPA не чутлива до пробуксовування.DPA
 • Механічний редуктор з дисками та лопатками приводиться в дію від вала відбору потужності (540 об/хв).

Всі машини SULKY Polyvrac XT оснащені регульованою підвісною зчіпкою для більш комфортного транспортування при максимальному завантаженні.

Розкидачі так само обладнані системою гідравлічного гальмування (пневматичне гальмування в опції) для оптимальної безпеки. Підресорена зчіпка у стандартному оснащенні забезпечує комфорт як у полі так і на дорозі.

Точність у розподілі Epsilon система

Epsilon перекрытие

 • Спеціально розроблені лопатки «EPSILON» м’яко підхоплюють і супроводжують добриво з бункера.
 • Чіткий розподіл гранул на два потоки відразу при попаданні на лопатку забезпечує оптимальне перехрещення між перекриттями з двох сторін.
 • Збереження рівномірного розподілу на велику ширину при всьому центробіжному прискоренні і незалежно від норми/га.

TRIBORD 3D – для крайового розкидання

Tribord_1 Tribord_2 Tribord_3

Не виходячи з кабіни трактора (версія з електронним управлінням), Ви можете адаптувати режим крайового розкидання під Ваше поле:

 • Режим «повна ширина» дозволяє Вам легко перейти до початкових установок – обробіток всього поля.
 • Режим «еко-інтенсивність» – 100% добрив попадає у двох метрах до країв поля. Якщо один з Ваших кордонів це межа іншого поля, прилад TRIBORD 3D скорочує втрати добрив.
 • Режим «екологічна межа» – 100% добрив попадає на межову лопатку. Якщо одна з Ваших меж – це водне середовище, приватна власність і т.д., Ви можете розкидати добрива в режимі “екологічна межа”, відповідно до екологічних норм EN 13739, навіть якщо останні кілька метрів потрібно розкидати з великою нормою.

 

ECONOV: єдина система поступового відключення всіх секції!

Система ECONOV складається з :

 • Вагового датчика VISION WPB
 • Оновленої системи TRIBORD 3D (контроль кордонів розкидання)
 • Ready to Spread (автоматичні налаштування подачі добрив за допомогою FERTITEST)
 • Навігаційної системи MATRIX 840 GS.

SULKY_TRIBORD_3D_HD Vision+Matrix 840 GS

Використовуючи технології навігації GPS, зв’язок з Інтернетом і електронні прилади, SULKY дозволяють удобрювати культури з високою точністю, навіть якщо Ваше поле нестандартної форми!

Гама розкидачів добрив ХТ 100 / ХТ 130 включає в себе систему ECONOV 100% SULKY. Пропонуючи 6 секцій розкидання, ECONOV автоматично і безперервно керує шириною роботи, перебуваючи у будь-якому місці на полі, завдяки формі розкидання у вигляді півмісяця.

ECONOV робить ставку на 3 аспекти:

 1. Точний контроль площі розкидання добрив у вигляді півмісяця, ґрунтуючись на тестах CEMIB, ротаційного випробувального стенду, створеного у Франції в IRSTEA, раніше інститут Cemagref (срібна медаль на міжнародній виставці SIMA 2007);
 2. Регулювання точки падіння гранул на розкидаючий диск (патент SULKY) для контролю секціями розкидання за допомогою електричних циліндрів;
 3. Локалізація на місцевості трактора і розкидачі добрив завдяки сигналу навігатора (GPS), приєднаного до пульта управління і панелі контролю секціями.

* На екрані навігаційної системи MATRIX 840 GS, поступова поява або зникання секції в міру Вашого просування на полі.

Точна обробка кутових ділянок

econov кут

З правої сторони – поступове відключення секцій аж до задньої частини розкидача. З лівої сторони пристрій переміщує прогресивне відключення всіх секцій з боку поля. Одночасно зі зменшенням ширини розкидання, норма добрив так само автоматично знижується.
Отже, ECONOV працює за принципом відключення секції обприскувача, але більш прогресивно!

Рівні краї поля!

На початку роботи від краю поля ECONOV подає сигнал до поступового і прямолінійного розкидання.

econov край поля

При наближенні до краю поля відбувається поступове відключення секції та зменшення норми розкидання.

Пристрій RTS (Ready To Spread) дозволяє значно спростити регулювання Вашого розкидача добрив SULKY серії XТ 100 / XТ 130 ECONOV.

 • Натисніть на посилання FERTITEST на www.sulky-burel.com і збережіть на карті пам’яті SD Ваші налаштування (норма, робоча ширина, кордони розкидання).
 • Зробіть копію налаштувань за допомогою карти пам’яті SD на консоль VISION в кабіні трактора.
 • Досить одного клацання на консолі, щоб автоматично налаштувати Ваш розкидач добрив.
 • Можете починати розкидання добрив.
XT 100 ECONOV XT 130 ECONOV
Робоча ширина 18 – 50 м 18 – 50 м
Ємність бункера 7 200 л 9 500 л
Габаритна ширина / довжина 2,50 – 3,00* / 6,63 м 2,50 – 3,00* / 6,63 м
Мінімальна висота завантаження 2,32 – 2,69 м* 2,55 – 2,85 м*
Розмір бункера 4,00 х 2,06 м 4,00 х 2,06 м
Вага машини (min) 2 500 кг 2 800 кг
Повна вага машини 10 000 кг 12 000 / 12 500* кг
Шини 18,4 х 30 23,1 х 26
Необхідна потужність трактора (min) 100  л.с. 130 л.с.
Комплектація  XT ECONOV
Система крайового розкидання TRIDORD 3D з електричним управлінням з кабіни
Підресорене дишло, регульоване за висотою
Задня платформа і сходи доступу
Калібрувальний набір та набір для перевірки ширини і грануломір
Гідравлічні і стоянкові гальма, гідравлічний домкрат
Протигрудкова сітка розташована у верхній частині бункера
Тентоване покриття бункеру з переднім, заднім та боковим захистом
Транспортерна стрічка 800 мм.  Покажчик обертання стрічки
Ширококутний кардан 540 об / хв
Захист системи розкидання з обмежувачем моменту
Механ. викл. DPA від колеса з гідравлічним управлінням (1 DA)
Система розкидання «Epsilon system EV»
Високоміцні лопатки HR
3-х швидкісна коробка передач (для маленьких норм)