Українські аграрії вивчатимуть нові технології вирощування цукрових буряків

178

28 лютого в концерт-холі «Оазис» відбудеться І Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрових буряків Sugar World 2017, організаторами якого виступає Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор» та Всеукраїнська аграрна рада.

Сприятлива цінова ситуація на світовому ринку сформувала небувалий «плацдарм» для розвитку української «солодкої» галузі. За останній рік вдалось не лише збільшити посівні площі та підвищити врожайність, а й рекордно наростити обсяги експорту та виробництва цукру першої категорії. Все це дає передумови до подальшого розвитку галузі: «Саме тому цьогоріч ми вирішили провести даний захід, аби окреслити основні напрямки розвитку галузі та напрацювати загальну стратегію ефективного ведення цукрового бізнесу. Вітчизняна галузь цукроваріння лише почала виходити з кризи, тому наша задача максимально сприяти цьому процесу», – коментують організатори.

В рамках програми всі учасники матимуть змогу відвідати теоретичні секції, де найкращі фахівці поділяться: особливостями технологій вирощування і захисту цукрових буряків; перспективністю виробництва біопалива з цукрових буряків та побічних продуктів цукрового виробництва; основними проблемами галузі цукроваріння в умовах глобалізації та міжнародним досвідом розподілу коштів від реалізації готової продукції між виробниками та переробниками.

Серед доповідачів – найкращі світові та вітчизняні експерти, що представляють Міжнародну організацію з цукру, Міжнародна Асоціація виробників буряку та тростини, НАЦУ «Укрцукор», Біоенергетичну асоціацію України, а також незалежних експертів з Німеччини, Польщі, та Франції.

Окрім того, в рамках Sugar World 2017 діятиме спеціальна виставкова зона, де всі компанії-партнери презентують найсвіжіші новинки в сфері насіння, засобів захисту рослин та «розумних» технологій, а в кінці вечора відбудеться розіграш цінних призів від партнерів заходу.

Загалом в події візьме участь 400 представників цукрової галузі — власники, керівники та топ-менеджмент всіх цукрових заводів, компаній та найпотужніших підприємств, які займаються виробництвом буряку, представники влади, контролюючих органів, посольств, міжнародних організацій та фінансових установ. Вони зможуть ознайомитися як із кон’юнктурою ринку, технологічними підходами до виробництва, постачання, переробки буряку, так і підходами до розширення асортиментного ряду та нарощування експорту.

«Особливістю заходу є те, що це єдина галузева подія, що об’єднує абсолютно всіх гравців ринку цукру. Головна ідея – сприяти росту популярності цукрових буряків серед підприємців і, в результаті, нарощенню виробництва цукру, що дасть змогу збільшити нашу присутність на зовнішніх ринках», – пояснюють в «Укрцукрі».

Нагадаємо, що І Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрових буряків Sugar World 2017 відбудеться 28 лютого, в концерт-холі «Оазис», що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Липковського 1А, РК «Ультрамарин».