USAID розпочинає програму з підтримки дрібних фермерів

296

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) має намір у серпні поточного року почати реалізацію в Україні чотирирічної програми підтримки малих і середніх сільгоспвиробників шляхом розвитку сільських територій та аграрного сектора в цілому. У Міністерстві аграрної політики і продовольства стверджують, що обсяг фінансування даної програми буде складати 20 млн дол. США.

Зокрема, міністр Тарас Кутовий заявив наступне: «Один із пріоритетів Мінагропроду – розвиток сільських територій. Завдяки реалізації проекту збільшиться обсяг інвестицій, з’являться нові робочі місця для сільського населення. Тим самим покращиться їх добробут », – повідомляється на сайті УкрАгроКонсалт.

Реалізація проекту підтримки фермерства сприятиме зниженню бар’єрів для бізнесу та поліпшенню умов праці для малих і середніх аграрних підприємств.

Також проект покликаний забезпечити привабливі умови проживання в сільській місцевості і боротися з безробіттям серед українських селян. Іншими важливими завданнями проекту є підвищення конкурентоспроможності української аграрної продукції, впровадження міжнародних стандартів якості і безпеки, доступ національних сільгосптоварів на нові експортні ринки ЄС.

Крім того, проект націлений на створення прозорих нормативно-правових основ майбутнього функціонування ринку землі в Україні, а також проведення реформ, які дозволять залучити кошти в модернізацію систем зрошення земель.

«Співпраця України і США триває вже понад 25 років. В рамках цього партнерства на сьогодні вже діє 4 програми підтримки розвитку агросектора. Сподіваюся, що нова програма проекту посилить вже існуючі результати і призведе до нових», – сказав у продовження Тарас Кутовий.

www.ukragroconsult.com