Пройшли міжнародні  сільськогосподарські виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»

168

Протягом 15-17 лютого 2017 року в Києві пройшли міжнародні спеціалізовані сільськогосподарські виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика». Заходи традиційно відбулися у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставки проводилися за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Урочисте відкриття виставок відбулося за присутності міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Вікторовича Кутового. Привітавши учасників та гостей з початком виставок, він висловив сподівання про успішне проведення експозиції, налагодження корисних контактів між аграріями і компаніями, що забезпечить зростання українського агропромислового комплексу.

Серед почесних гостей, що відкривали захід на КиївЕкспоПлаза, були наступні особи: міністр сільського господарства чеської республіки Пан Маріан Юречка, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Райхель, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Пані Джудіт Гоф, Заступник Голови Місії при Посольстві Королівства Данія в Україні Єва Марія Фріда Барльозе, торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве, торговельний радник при Посольстві Австрії в Україні Пан Германн Ортнер.

За підрахунками організаторів, учасниками виставок цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. А такі країни як: Франція, Німеччина, Австрія, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Данія представлені Національними експозиціями. Відвідало виставки майже 19 тис. осіб.

Компанії-учасники для гостей заходу представили найновіші досягнення науково-технічного прогресу, передову сільськогосподарську техніку і технології для успішного аграрного бізнесу. Значна відвідуваність виставки ще раз підтверджує її значимість для сільськогосподарської галузі України, адже аграріям завжди важливо прийняти оптимально вдалі рішення для роботи на цілий рік. Тому вдале поєднання різних за тематикою і одночасно на початку року виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» надають таку можливість фахівцям.

Програма проведення виставок була насичена різноманітними заходами, зокрема конференціями, круглими столами, семінарами, презентаціями, майстер-класами. Всього відбулося 30 бізнес-івентів, в яких взяли участь провідні експерти сільськогосподарської галузі, науковці та представники влади.

Учасниками «Зернових технологій» були 266 компаній, а саме: Bondioli & Pavesi, Buhler, Josera, KMZ Industries, SESVANDERHAVE, Riela, Richland, Veles Agro, Агро-Темп, Арсенал, БТУ-Центр, Вітера, Владам-Юг, Волинська фондова компанія, Деметра, Завод елеваторного обладнання, Завод Кобзаренка, Реаком, Торнум, Варіант Агробуд, MaterMacc, Лендтехнік, Техноторг, Maschio-Gaspardo та інші.

Компанії на своїх представляли обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніку та технології для виробництва зернової продукції.

Серед учасників Agro Animal Show були 157 компаній, а саме: GEA, KUHN, I-TEK, AAT, AG-BAG Україна, Polnaet, Buhler, Biochem, Biorent agri, Hog Slat, Siloking, Grimaud Freres Selection, Vilomix, DeLaval, Агровет Атлантик, Агротехніка, Porc Ex Breeding, Krone, Big Dutchman, Schauer, Skov, Josera, Breeders, Andritz, Skiolo та інші.

Вищезгадані компанії презентували техніку та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізація відходів, техніка та обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково–технічні розробки, представлені профільними інститутами.

Серед учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» було понад 60 фірм: Агріматко, Українська Овочева Компанія, Араміс, Брусвяна, БТУ-Центр, Вітера, Владам-Юг, Ерідон-Тех, Реаком, Адена, EFT Group та інші.

У павільйоні презентовано різноманіття насіннєвого матеріалу з новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції.

Однією із експозицій, на яку було варто звернути увагу, на виставці був стенд компанії «Агріматко Україна», яка презентувала різноманітну сільськогосподарську техніку, зокрема самохідний обприскувач Uniport 3030 бразильського виробника Jacto. Також свої конкурентоспроможні новинки на ринку вітчизняної сільськогосподарської техніки представила компанія Veles Agro.  А компанія “Агро Темп” презентувало потужні чеські трактори ZETOR, висвітливши їх технічні характеристики.

Підсумовуючи проведення міжнародних виставок, слід наголосити про присутність на заході провідних міжнародних та вітчизняних компаній; насиченість ділової програми. Таке партнерство перетворило виставки «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» у головний інтелектуальний майданчик та ефективну маркетингову платформу для визначення перспектив розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Андрій Сава