Двобалкові культиватори SYNKRO

254

Культиватори у попиті в будь-який сезон: ефективна обробка стерні саме в часи великих витрат на захист рослин, найрізноманітніших вимог до захисту підґрунтових вод і безперервного землеробства робить надважливий внесок у довгостроковий прибуток. Щоб модель була оптимальною для будь-якого стану землі, PÖTTINGER повністю переробив свою серію двобалкових культиваторів. Культиватор з крильчатим лемешем серії SYNKRO 1020 пропонується з робочою шириною від 2,50 м до 6 м, моделі від 4 м складаються. Завдяки короткій конструкції та висоті рами 80 см серія 1020 особливо придатна для проходження під час обробки масових залишків після жнив. Завдяки зміщенню центру ваги ближче до трактора двобалкова конструкція додатково надає переваги внаслідок зменшеної потреби у піднімальному зусиллі. До того ж нові SYNKRO ідеально придатні для рівної та низької обробки стерні на тракторах потужністю вже від 70 к.с.

Навіска ідеально пристосовується до найрізноманітніших моделей тракторів і для моделей SYNKRO 2520 і 3020 здійснюється за допомогою двозрізних начіпних серг категорії II з двома позиціями за висотою. На вибір надаються три положення верхньої напрямної. Навісний комплект додатково може регулюватися за нахилом в двох позиціях. Таким чином, SYNKRO можна ідеально пристосувати до будь-якого трактора. На моделях SYNKRO 4020 K, 5020 K і 6020 K навіска здійснюється за допомогою двозрізних начіпних серг категорії II/III з двома позиціями за висотою. За стандартом рамні труби на всіх моделях серії 1020 тепер встановлюються у міцному виконанні 100 х 100 мм.

До новацій належить розташоване спереду центральне налаштування робочої глибини: це гарантує легкий доступ, а також підвищення безпеки та комфорту при налаштуванні завдяки точному ступеневому регулюванню. Додатково можна також переносити вагу котка для закотковування на інструментальне поле для забезпечення приникнення, особливо на сухому і твердому ґрунті.

Нові дірчасті диски мають зубці для кращої тяги (диски вирівнювання) та зовсім не потребують технічного обслуговування. Вони зміщуються в глибину та спрямовуються паралельно з котком для закотковування – бездоганний комфорт і просте обслуговування гарантуються.

Моделі SYNKRO 4020 K, 5020 K і 6020 K складані з 2 частин. Це означає, що в такому варіанті складання не залишається жодного елементу, внаслідок чого при транспортуванні центр ваги пристрою може опускатися. Це забезпечує, по-перше, більше стійкості при транспортуванні, по-друге, зменшену висоту під час транспортування та зберігання.

Асортимент котків для закотковування різноманітний і налаштований на всі умови та види ґрунту. Це гарантує оптимальне ущільнення. У поєднанні з різноманітним, додатковим оснащенням за бажанням утворюється серія культиваторів універсального призначення.

www.poettinger.at