AGROSHOW UKRAINE 2017

193

18-20 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться AGROSHOW UKRAINE 2017 – перший експо-фест в Україні. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

Захід проводиться за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором виступає ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

AGROSHOW UKRAINE 2017 – це 120 000 м2 території експофесту, 20 000 відвідувачів, 400 учасників з України та 100 з-за кордону, 30 000 м2 території для демо-показів техніки, 36 годин тематичних конференцій та насичена шоу-програма.

Цілі проведення AGROSHOW UKRAINE 2017

– Створити універсальну площадку для комунікації виробника і споживача в форматі B2B

– Показати відвідувачам заходу повний спектр аграрно-промислового комплексу

– Сприяння підвищенню рівня сільськогосподарського виробництва в Україні

– Залучення іноземних інвестицій

– Розширення географії виставкових заходів

Експо-фест це – сучасний виставковий формат open-air, який поєднав в собі комерційну, освітню та розважальну платформи. Це єдиний захід з новітнім підходом до його проведення.

AGROSHOW UKRAINE 2017 орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники матимуть змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям. Маркетинговий відділ співпрацює з учасниками і кожен може отримати безкоштовну консультацію щодо ефективної участі у виставці.

AGROSHOW UKRAINE 2017 буде представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та ін.

Під час експо-фесту буде діяти фестиваль інновацій. Він проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнались про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства мали стимул впроваджувати їх. В рамках фестивалю буде зафіксований рекорд України з кількості дронів в небі в одному місці. Також, під час офіційного відкриття фестивалю, учасники зможуть транслювати демонстрацію новинок на головну сцену та екрани.

Нетворкінг – це необхідність успішного бізнесу. Вся територія буде обладнана та насичена місцями для спілкування та нових знайомств – починаючи від виставкових стендів, закінчуючи кава-поінтами та окремою зоною для нетворкінгу, де в невимушеній діловій атмосфері учасники зможуть заключити угоду чи прийняти важливе рішення з партнером!

Найочікуванішою подією на AGROSHOW UKRAINE 2017 стане «Лабараторія агромаркетингу». Тільки на нашому заході, маркетологи зі світовим ім’ям поділяться з вами секретами правильного ведення бізнесу, розкажуть про те, як створити бренд українського продукту і вивести Ваш бізнес на новий рівень. «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі» – сказав Біл Гейтс, тому особливу увагу буде приділено темі інтернет маркетингу.

Розважатиме протягом 3 днів відвідувачів насичена тематична шоу-програма. На території AGROSHOW UKRAINE 2017 відбудеться ПоросяФест – забіги поросят, DroneExpoShow – виступ танцюючих в небі дронів, TractorWash Girls – шоу мийка тракторів, Agrimotor Challenge – перегони та змагання між тракторами, долання смуги перешкод, Horse-Raise – майстер класи кінного клубу, БарбекюФест та багато іншого.

Запрошуємо Вас брати участь і відвідати перший експо-фест в Україні. Не пропустіть головну подію у світі виставок!