Австрійська дорожня техніка для сільської місцевості

209

Австрійська компанія PTH спеціалізується на виробництві дорожньо-будівельної техніки, в першу чергу, для прокладки доріг в сільській місцевості. На сьогодні вона є світовим лідером у цьому сегменті і стала незамінною практично у всіх провідних країнах. Це питання є вкрай актуальним і для сільських територій України, де стан доріг є незадовільним.

Зокрема, дробильна машина PTH Stabi Crusher розроблена для оброблення різного рівня складності, таких як дроблення бетонних блоків, гранітних каменів та ін. Машина здатна дробити твердокам’яні і бетонні блоки розміром 500 х 500 х 500 мм. Цей агрегат дозволяє заглиблюватися на рівень до 500 мм і здійснювати гасіння пилу за допомогою спеціального регульованого спрею, куди закачується вода або будь-яка інша рідина з в’язкістю, порівнянної з водою. Крім цього, PTH Stabi Crusher має міцну сталеву раму з товстої, замінної захистом (марка стали Hardoxx).

Як повідомляється на agroinfo.com, для робіт по демонтажу бетонних доріг оптимальної буде нова машина PTH Multi Crusher, яка спеціально розроблена для виконання найскладніших завдань. Вона оснащена спеціальним дробильним ротором, здатним здійснювати дроблення бетону на глибині до 400 мм, в той час як робоча камера знаходиться над поверхнею демонтується дороги. Це полегшує процес дроблення бетонних блоків і робить роботу більш ефективною. PTH Multi Crusher легка в обслуговуванні і простіша в плані заміни зношених елементів, в порівнянні з Stabi Crusher, а також більш керована завдяки своїй компактності. Компанія-виробник рекомендує використовувати PTH CC Multi Crusher при виконанні робіт з демонтажу бетонних або інших доріг з каменів і блоків. Далі ця машина дозволяє здійснювати змішування подрібнених матеріалів, які стануть основою або твердою подушкою при укладанні свіжого асфальту.

Головною перевагою цієї техніки є можливість не тільки якісно подрібнювати твердокам’яні породи, а також прокладати кілометри польових доріг за зміну, а й вирівнювати поверхню так, що б відразу на неї можна було укладати асфальт або інше дорожнє покриття. Тобто за допомогою одного трактора і одного оператора проводиться одночасно підготовка ґрунту, а також вирівнювання, що дозволяє значно заощадити кошти.