Case IH Autonomous Tractor – концепт безпілотного трактора

298

Компанія Case IH презентувала новітню розробку в світі агротехніки. Йдеться про концепт безпілотного трактора, який навіть не має кабіни, адже в даному випадку вона просто не потрібна. Як повідомили на agrocountry.com, автономний трактор дебютував на виставці Farm Progress в США. Мотивами створення такого концепту були вимоги аграріїв, які скаржаться на брак кваліфікованих трактористів.

За словами президента компанії Case IH Андреаса Клаузер, безпілотний трактор створений у співпраці з Інноваційної групою CNH Industrial на платформі серійного трактора Magnum від Case IH.

Як стверджують творці автономного трактора Case IH Autonomous Tractor, його система автопілота враховує габарити самого трактора і навіть причепа, а також рельєф місцевості та ін. Трактор оснащений радарами і камерами, які дозволяють системі «бачити» рухомі об’єкти і стаціонарні перешкоди. Крім цього, автономна система здатна враховувати поточні погодні умови і майбутні метеорологічні зміни. Керувати технікою можна дистанційно – за допомогою планшета або стаціонарного комп’ютера.