Причіпний глибокорозпушувач АGROLAND 9217 SWALLOW введено в експлуатацію

171

 TM «AgroLand» позиціонується на ринку сільгосптехніки, як інноваційне підприємство, фахівці якого постійно вивчають попит і з особливою увагою відносяться до потреб фермерських господарств у техніці.

Згідно з індивідуальними побажаннями інженерів і агрономів ведучого фермерського господарства України та на підставі технічних рішень конструкторів відомої британської інжинірингової компанії FINANCIST SERVICES LTD розроблений і виготовлений причіпний глибокорозпушувач АGROLAND 9217 SWALLOW. Глибокорозпушувач Swallow (англ. Ластівка) є однією з перших в серії моделей сільгосптехніки TM «AgroLand», виробленої за індивідуальним замовленням.

Важливою відмінною рисою цього агрегата є можливість регулювання дишла по висоті, що дозволяє агрегатувати його з різними моделями тракторів.

Причіпний глибокорозпушувач АGROLАND 9217 SWALLOW з робочою шириною 5 м застосовується в тандемі з тракторами (силовими агрегатами) потужністю не менше 300 к.с. і використовується для розпушування грунтів різного механічного складу на глибину до 600 мм. Завдяки суцільній високоміцній металевій рамі і конструктивній особливості робочих органів, причіпний глибокорозпушувач АGROLАND не має перешкод при заглибленні на максимальну глибину на ґрунтах, що мають ухил.

Застосування в конструкції глибокорозпушувача відомої стійки Параплау дозволяє зняття плужной підошви ґрунту для поліпшення гідро- і повітрообміну.

В процесі роботи причіпного глибокорозпушувача АGROLАND 9217 SWALLOW ґрунтові пласти обертаються, ґрунт зберігає свою структуру і здатний утримувати вологу.

Особливість всієї конструкції агрегату дозволяє проведення безвідвальної обробки ґрунту і розпушування парів в районах підвищеної вітрової ерозії.

Довговічність причіпного глибокорозпушувача АGROLАND 9217 SWALLOW забезпечується особливою міцністю металоконструкції рами з холодно-деформованої ( «холоднокатаної») труби (ММZ, Туреччина) і підвищеною зносо і атмосферостійкістю фарбувальних матеріалів. Гарантія 2 роки поширюється на рамні конструкції.

Сервісне обслуговування, наявність запасних частин і кваліфікована інформаційно-технічна підтримка фахівців забезпечують комфортну експлуатацію ґрунтообробної техніки ТМ АGROLАND.

Причіпний глибокорозпушувач АGROLАND 9217 SWALLOW

Технічні характеристики
Глибина обробітку Робоча ширина Транспортна ширина Тип рами Кількість робочих органів Потужність трактора
до 600 мм 5 м 5 м суцільна 10 не менш як 300 к.с.