Світовий рекорд урожайності пшениці – 16,52 тонн. ексклюзивний досвід «Агроскоп Інтернешнл»

361

Традиційним для українських аграріїв є сприйняття продуктивності вирощування озимої пшениці у середньому на рівні у 4-5 тонн з гектару. Застосування інтенсивних технологій, особливо на великотоварних підприємствах, забезпечує урожайність культури на рівні 7-10 т/га. Це реальність, яка досягнута на вітчизняних полях. Однак, як засвідчує світовий досвід ведення аграрного бізнесу, це не є фізіологічною межею пшениці. У 2015 році британським фермером Родом Смітом встановлено офіційний світовий рекорд урожайності – 16,52 т/га.

Цього результату вдалося досягти багато в чому завдяки його співпраці із фахівцями компанії «Agrii», яка разом з «Агроскоп Інтернешнл» входить до складу Origin Enterprises. Сьогодні компанія «Агроскоп Інтернешнл» – єдиний дистриб’ютор з міжнародним досвідом роботи – пропонує вивчити ексклюзивний досвід застосування передових технологій аграрного інтелекту Європи і в Україні . Розширити свої знання щодо можливостей у постачанні стратегічних ресурсів та технологій вирощування пшениці вітчизняні аграрії могли 1 березня у м. Вінниця під час науково-практичного семінару.

Довідково

Origin Enterprises – це європейська група компаній з постачання основних витратних засобів для рослинництва та харчової промисловості в Ірландії, Британії, Польщі, Румунії та Україні. Її робота спрямована на впровадження ретельно підібраних систем вирощування культур. Усі системи перед впровадженням тестуються на дослідницьких центрах компанії.

Унікальність організованого семінару полягала у першій можливості в історії України поспілкуватися із командою спеціалістів, що у 2015 році встановила світовий рекорд врожайності пшениці, та ознайомитися із практичним досвідом застосування технології, завдяки якій це стало можливим.

Так, серед доповідачів «Агроскоп Інтернешнл» запросили: Рода Сміта – фермера, який встановив рекорд книги рекордів Гіннеса за врожайністю озимої пшениці; Ендрю Уоллеса – головного консультанта із агрономії компанії «Агрій» (Велика Британія); Мет Річардсон – менеджера по насінню компанії «Агрій» в північному регіоні Англії і Шотландії.

 

Унікальний міжнародний досвід

На цьому акцентував увагу директор з розвитку компанії «Агроскоп Інтернешнл» Олексій Стеценко. Зокрема, він зауважив: «Сьогодні компанія вітає близько 200 аграріїв на Вінниччині, де представляє кращий досвід європейських фахівців галузі. Це стало можливим завдяки входу компанії Агроскоп до складу міжнародної групи компаній Origin Enterprises. Крім цього, мережа випробувальних центрів у різних зонах вирощування Європи та України забезпечує оптимальний вибір як технологій, так і доступних продуктів. Тому наша компанія надає підприємствам не лише офіційну дистриб’юцію, а й широке дорадництво з питань розвитку галузі. З одним із таких прикладів ефективної співпраці ми ділимося з українськими аграріями. Йде мова про те, що завдяки консультуванню спеціалістами компанії «Agrii», зокрема її головного консультанта Ендрю Уоллеса, британський фермер Род Сміт підібрав необхідну технологію вирощування пшениці і досяг урожайності 16,52 тонн з гектару. Це стало світовим рекордом, що офіційно зафіксовано у книзі рекордів Гіннеса».

Особливістю діяльності «Агроскоп Інтернешнл» в Україні є і те, що компанія не пропагує серед вітчизняних аграріїв технології, ідентичні досвіду Румунії, Великої Британії чи Польщі. Фахівці компанії, відбираючи необхідні технологічні рішення, здійснюють виробничі випробування у місцевих умовах і тоді створюють технологію вирощування культур «з нуля». У компанії намагаються слідувати стратегії власного шляху розвитку аграрного сектору із вивченням передового міжнародного досвіду. Виходячи із цього, компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою врахування усіх умов виробництва та адаптації відповідної технології вирощування.

Тому сьогодні варто звернути увагу не на саму технологію, а на підхід британських колег щодо досягнення високих врожаїв, зокрема на прикладі пшениці.

Про основні напрями науково-консультативної діяльності компанії «Агрій» розповів менеджер по насінню Мет Річардсон:

«Для нашої команди надзвичайно почесно бути в Україні та ділитися практичним досвідом досягнення рекордного врожаю пшениці. Стосовно моєї роботи: я відповідаю за якість насіння та ті технологічні рішення, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Наші випробування проводяться у п’яти дослідницьких центрах на землях 28 господарств по всій території Англії та Шотландії. Обсяг досліджень складає понад 900 дослідів на 55 тис. ділянках. Це дозволяє у повній мірі перевірити насіння, продукти і технологію у різних кліматичних умовах. З метою удосконалення кінцевої технології, що буде пропонуватися аграрію, кожен її елемент вивчається одночасно окремо та в комплексі у безлічі повторень на різних ділянках. Таким чином, знаходиться оптимальне рішення для досягнення поставленої мети».

Слід зауважити, що дослідження розпочинаються з детального аналізу ґрунтів, вивчення впливу попередників у структурі посівних площ, а потім уже обирається відповідний сорт чи гібрид та пропонуються конкретні агротехнічні заходи відповідно до культури та умов вирощування. Під час вегетаційного розвитку рослин проводяться також спостереження за погодними умовами (опади, температури), станом посівів, рівнем забур’яненості та шкідниками. Зібрана інформація оперативно вводиться у відповідну базу даних, а комп’ютерна програма опрацьовує їх та виводить результат по кожній земельній ділянці. Це дає повну картину процесу вирощування як для оперативних потреб, так і для коригування технології у наступному році.

 

Світовий рекорд

Як такий досвід спрацював в конкретному фермерському господарстві, розповів Род Сміт – офіційний фермер-рекордсмен. Його господарство знаходиться на кордоні із Шотландією і займає понад 400 га угідь. Згідно виробничого плану застосовується наступна сівозміна: горох – пшениця – пшениця – ячмінь – пшениця – пшениця – горох. При цьому горох виконує профілактичну функцію боротьби з бур’янами та природнього підживлення ґрунту. Пшениця в основному вирощується для фуражних цілей та на насіння, що продиктовано особливостями клімату північної широти Англії.

Присутні на заході аграрії поцікавилися у фермера, яким же чином вдалося досягнути такої рекордної врожайності пшениці? Род Сміт з цього приводу відповів наступне: «В Англії діє урядова постанова щодо граничного обсягу внесення азоту на 1 га при вирощуванні сільськогосподарських культур. Досліджуючи це питання, ми встановили, що збільшення норми внесення азотного добрива продовжує прямо корелювати із досягнутою врожайністю пшениці. Тому, в першу чергу, я бажав розвіяти цей міф і довести протилежне».

Звичайно, що у технології враховувалося оптимальне співвідношення фосфору і калію, а також рівень pH ґрунту. Тому спочатку спеціалісти компанії «Agrii» (зокрема, головний консультант із агрономії Ендрю Уоллес) дослідили наявний баланс поживних речовин, розробили систему сівозміни, підібрали сортовий склад та адаптували технологію обробітку ґрунту і догляду за посівами в залежності від клімату місцевості.

До основних параметрів застосованої технології вирощування пшениці рекордної врожайності можна віднести наступні елементи:

– глибоке рихлення та руйнування підошви ґрунту на крайніх частинах ділянок;

– контроль щільності ґрунту, що відіграє значну роль у забезпеченні та прониканні вологи у різні його шари;

– обов’язковий засів ділянок, що не використовуються у певний рік, трав’яними або сидеральними культурами;

– використання простих, але дієвих механізмів та агрегатів для обробітку;

– ґрунтовний підбір сортового складу насіння за масою 1000 зернин, за якістю протруювання;

– обрання оптимальної густоти висіву на кожній ділянці в залежності від особливостей рельєфу, щільності ґрунту та наявності поживних речовин;

– здійснення вапнування ґрунту раз на 4-5 років для підтримки рівня pH та його родючості;

– поряд із мінеральним живленням застосування органіки та/або внесення мікроелементів (як правило, магнію, міді та ін.).

Реалізація розглянутого комплексу заходів (картографічний поділ земельних ділянок; точність, нормованість та вчасність внесення насіння, добрив та засобів захисту; системне врахування усіх факторів виробництва), що були запропоновані компанією «Agrii» фермеру Роду Сміту, у поєднанні із сприятливими погодними умовами дозволила досягнути урожайності в 16,52 т/га.

Доповіді британських гостей викликали бурхливі дискусії серед присутніх аграріїв. Семінар продовжився в режимі питання-відповіді, що дозволило українським спеціалістам аграрного сектору в деталях дізнатися про можливості досягнення таких високих показників урожайності озимої пшениці.

Загалом слід зауважити, що «Агроскоп Інтернешнл» як міжнародна компанія уже протягом 15 років в контексті інформативних заходів здійснює трансфер інноваційних рішень у сфері сільськогосподарського виробництва і забезпечує безперебійну роботу аграрних підприємств протягом всього циклу вирощування культур. І як засвідчили результати врожаїв товаровиробників, компанія «Агроскоп» є і залишається ключовим партнером для аграріїв, який надає якісні технології вирощування культур та впевненість у майбутньому.

Андрій Сава

[nggallery id=77]