В тендері щодо глибоководних робіт в порту «Південний» взяли участь 5 світових компаній

211

Прес-служба Адміністрації морських портів України повідомила, що у відкритому конкурсі з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів порту «Південний» взяли участь п’ять ключових днопоглиблювальних компаній світу. Зокрема, йде мова про Boskalis International B.V. (Нідерланди), China Harbour Engineering company Ltd. (Китай), Jan De Nul N.V. (Бельгія), LTD Novadeal (дочірнє підприємство DEME Group, Бельгія) і «Ван Оорд Україна» (представництво Van Oord, Нідерланди).

Власне аукціон з вибору підрядника робіт призначений на 3 травня 2017 р.

Раніше АМПУ провела зустрічі з днопоглиблювальними компаніями і представила проект оновленої тендерної документації для проведення днопоглиблювальних робіт. Новий проект документації було розроблено робочою групою з числа фахівців АМПУ із залученням консультантів ЄБРР і юридичної компанії Arzinger, відповідно до кращих міжнародних практик.

Так, проект договору з майбутнім підрядником буде повністю відповідати як умов українського законодавства, так і вимогам Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC).

www.apkinform.com