Віталій Ільченко став переможцем у номінації «Аграрій 2016 року» 

178

25 березня 2017 року в Національній опері України відбулася ХХІ урочиста церемонія нагородження лауреатів загальнонаціональної програми “Людина року”-2016. Переможцем у номінації «Аграрій року» став  Віталій Ільченко, власник  групи компаній UKRAVIT.

«UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин. Поточного року ми святкуємо своє 18-річчя. Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га! Уявіть: це вся країна, як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим, продукти UKRAVIT користуються високим попитом на зовнішніх ринках», – зазначив Віталій Ільченко.

За його словами, досягнути успіху сьогодні неможливо без впровадження інновацій. «Успішна діяльність компанії UKRAVIT побудована і реалізується завдяки використанню інноваційних та сучасних розробок при виробництві, застосуванні пестицидів і агрохімікатів з мінімальним впливом на елементи ґрунтового, водного, повітряного середовищ та безпосередньо на людину. Ми впевнені, що при вирощуванні сільськогосподарських культур, зможемо допомогти Україні вийти на абсолютно новий, якісний і кількісний рівень ведення сучасного землеробства, тим самим допомогти забезпечити продуктами харчування світову спільноту», – підкреслив Віталій Ільченко.

Він також виділив основні досягнення компанії UKRAVIT у 2016 році.  «Минулого року ми відкрили “Агентство регіонального розвитку в Черкаській області”. Це унікальний проект, у рамках якого  вперше в Україні місцева влада, наука, бізнес і громадські організації офіційно згуртувалися заради розвитку окремого регіону. І, звичайно, UKRAVIT все голосніше заявляє про себе за кордоном. «Фабрика Агрохімікатів» стала підприємством року за версією європейського авторитетного агентства Standart Chartered Rating GmbH (Німеччина), міжнародної асоціації International Rating Association (Гонконг) і національної аналітичної компанії “Summit International Awards” (Україна). Наш напрямок для дачників і городників “Аптека Садівника” у 2016 році увійшов у трійку лідерів сегменту», – заявив Віталій Ільченко.

Серед основних завдань групи компаній UKRAVIT на 2017 – вихід на нові ринки, відкриття нового виробництва і науково-дослідного центру.

«Попит на нашу продукцію зростає постійно причому як в Україні, так і за кордоном. Тому зараз ми будуємо новий технологічний комплекс в Черкаській області. Мова не тільки про те, щоб розширити виробничі потужності. Ми також поставили за мету створити сучасний науково-дослідний центр, аналогів якому в Україні немає», – підкреслив Віталій Ільченко.

Довідка: UKRAVIT – вітчизняний лідер ринку засобів захисту рослин. Компанія створена у 1999 році.  Виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (Черкаси).