«Аграна Фрут Лука»: взірець садівничих технологій

708

Перспектива розвитку садівництва в Україні вимірюється готовністю кожного з господарів сміливо поставити високі вимоги до своєї продукції та втілити інноваційні технології для реалізації цих вимог. Такий шлях з самого початку свого існування обрало підприємство «Аграна Фрут Лука», яке на сьогоднішній день є міцним флагманом садівництва в Україні. Працює воно в с. Лука-Мелешківська, що в декількох кілометрах від Вінниці. 250 га яблуневого саду, 110 га суниці, 76 га вишні, 15 га малини дають врожай, який під брендом LUKA вже завоював міцну репутацію на вітчизняному та закордонних ринках. Наша редакція поспілкувалась з генеральним директором товариства, кандидатом с.-г. наук Євгеном Володимировичем Чепернатим, який розповів, чому він не іде на компроміси в якості продукції, та який результат виходить від поєднання сучасної передової науки і високотехнологічної практики.

Розпочали ми наше спілкування зі згадування доброго минулого.

– Історія нашого підприємства розпочалась у 2001 році, коли у Вінниці вже працював завод з австрійськими інвестиціями «Поділля-ОБСТ», який спеціалізувався на переробці плодово-ягідної продукції на концентрати, добавки для йогуртів тощо. Сировина збиралась з різних господарств та населення Вінницької області, але для досягнення високої якості продукції заводу необхідно було стабільно забезпечувати себе, відповідно, якісними фруктами та ягодами. Так і було запроваджено наш масштабний аграрний проект, керувати яким мене запросили європейські інвестори (на той час я працював агрономом господарства у Вінницькому районі). Тут, в селі Лука-Мелешківська, на базі колишнього колгоспу колись діяло садівниче підприємство, де ми і почали будувати свою нову історію – історію «Аграна Фрут Лука».

– Якими були Ваші починання?

– Діяльність нашого підприємства одразу розпочалась інтенсивними шляхами. На старті посадили суницю – на площу 80 га, а далі – садок на 100 га, вишню – на 70 га. Звісно, що спочатку належним чином були підготовані землі, придбана вся необхідна техніка – на той час це були дуже масштабні інвестиції, про які ніхто і помислити не міг. Оскільки наше підприємство засновували європейські інвестори, вимоги до рівня виробництва були одразу поставлені високі, відповідно до європейських стандартів, а орієнтація зроблена на інтенсивне садівництво. Садили дерева на відстані одне від одного 60 см, з міжряддями – 3,20 м, всі сади – на підщепі М9, обладнані шпалерою. Ми були одними з перших, хто почав займатись такими технологіями в Україні, і швидко отримали гарні результати. Вирощування садів відбувалось згідно заданих технологічних карт і постійно контролювалось присутнім тут європейським консультантом. Як результат – сьогодні ми можемо пишатися нашої роботою.

– Розкажіть, як створювали технічну базу підприємства?

– На колишньому підприємстві лишились старі фруктосховища, які ми реконструювали, добудували. Завезли нове холодильне обладнання, всі ґрунтообробні та посадочні агрегати з Європи. З першого року працювали над створенням високотехнологічної мережі поливу – і наразі всі наші поля знаходяться на крапельному та надкроновому поливі. Коли розширили площу саду до 200 га, придбали сортувально-пакувальну машину, зробили сучасний цех. Наразі маємо власні 4 холодильні камери об’ємом 1000 тонн, а також ще декілька орендуємо.

– Яких основних технологій та принципів притримуєтесь в роботі?

– Оскільки, як я вже зазначав, наша діяльність базується на високоінтенсивних технологіях, ресурси в арсеналі – найкращі. Використовуємо елітний посадковий матеріал (саджанці, до речі, придбали в ДП «Голланд Плант»), збалансовану систему удобрення. Велику увагу приділяємо оптимізованій системі інтегрованого захисту рослин, ключовий момент в якій – робота на упередження, аби не було потреби при з’явленні проблем підвищувати кількість обробок та дози препаратів. Використовуємо всі нові сучасні препарати, які виходять на ринок, тільки від провідних компаній. Ми маємо власну метеостанцію, по якій постійно відслідковуємо дані погодних умов, а також, згідно них, вірогідність з’явлення тих чи інших інфекцій або шкідників. Втім, досвідченого агронома не замінить ніяка метеостанція – ми приділяємо велике значення традиційному щоденному візуальному обстеженню наших садів. Враховуючі непрості погодні умови, обов’язковим вважаємо внесення антистресових препаратів. Взагалі-то ми експериментуємо з технологіями, адже це цікаво і відкриває нові можливості для розвитку. І сьогодні можемо пишатись нашими результатами – зазначу, наприклад, показники врожайності: в рік в загальному виробляємо 12-13 тис. тонн яблук, 1500-1700 тонн суниці, 1000-1200 тонн вишні, 100-120 тонн малини.

– Ваша продукція, певне, користується великим попитом – і не тільки в Україні… Висвітліть, будь ласка, систему збуту.

– Дійсно, коло збуту у нас досить широке. Продукція продається по всій Україні, і до цього ми відносимось дуже серйозно – вже давно відмовились від випадкових ринків, а співпрацюємо тільки з мережами супермаркетів. Я вважаю, що за останні роки культура споживання досить зросла. Люди ставлять все більші вимоги до якості, товарного вигляду продукції, упаковки, відповідності стандартам. ТОВ «Аграна Фрут Лука» володіє сертифікатом Global G.A.P., тому ми маємо вихід на ринки всіх європейських країн. Ось нещодавно відправили вже другу партію яблук у Великобританію, вже прийшов гарний відгук. Взагалі-то ми виробляємо продукцію, по-перше, на переробку – плідно співпрацюючи з заводом «Аграна Фрут Україна», який разом з нашим підприємством входить у міжнародний концерн «Аграна». Наша суниця іде на переробку для йогуртів «Danone». А другий напрямок нашої роботи – це свіже споживання. Саме на ньому ми наразі і ставимо акцент, адже він дає найбільше прибутку. Робимо різноманітні види упаковок, аби продукцію споживач купляв в гарному та акуратному вигляді. Аналіз на залишок пестицидів здійснюємо як у національній лабораторії, так і в міжнародних – в цьому аспекті питань до нас ніколи немає.

– Чи не плануєте, згідно сучасних тенденцій ринку, рухатись в бік органічного виробництва?

– Так, це є наш наступний крок розвитку. На сьогоднішній день 55 га саду переводимо на органічне виробництво. Це технічні, так звані ре-сорти яблук, які добре підходять на переробку на фруктові концентрати та пюре, маючи певне співвідношення сухих речовин і цукру. Таким чином, переробна продукція з цих плантацій буде мати статус органічної, на ґрунт ми вже отримали сертифікат Organic Standart. Перехідний період на органічне вирощування триває три роки, тобто офіційний його початок відбудеться у 2019 році. Запроваджуємо ми і ще один проект – на площі 30 га з цього року будемо сіяти органічну гірчицю, щоби з наступного року починати вирощування органічних ягід. І на цьому зупинятись не будемо, адже цей напрямок стає все більш потрібним на аграрному ринку.

– Як підходите до вибору сортів?

– Широкий спектр не обираємо. Якщо взяти яблука, то у нас ставка на такі сорти як Голден та Джона Голд, а також Гала. Окрім цього, є в невеликій кількості Топаз, Фуджі тощо. З великою масою одного сорту легше виходити на серйозні ринки, ніж з багатьма різними сортами потрошки. Слід зазначити, що концепція нашого підприємства розрахована таким чином, що ми півроку займаємося збиранням врожаю: в червні починаємо з суниці, з початку липня переходимо на вишню, з кінця липня до початку серпня – зернові жнива (у нас є 200 га зернових культур). З середини серпня дозріває малина, а у вересні – вже і яблука. Такий безперервний темп є дуже важливим, зокрема в контексті довготривалої сезонної роботи для людей.

– В такій серйозній системі виробництва мають брати участь, відповідно, фахівці високого рівня. Яким чином вам вдалося створити такий колектив?

– Пошук якісних кадрів – справа нелегка. Рік за роком, крок за кроком, я в спільній роботі з інвесторами створював міцну команду, яка б активно рухала наше підприємство вперед. На сьогоднішній день я своїм колективом задоволений, адже він складається з професіоналів, які є відповідальними за свою роботу. Наразі у нас працює 53 людини, а на сезонні роботи ми набираємо ще приблизно 3 тис. тимчасових працівників.

– Така велика кількість робочих місць – важливий момент. Розкажіть  ще детальніше про соціальний аспект роботи підприємства.

– Звісно, ми не стоїмо осторонь від проблем, які є в с. Лука-Мелешківська, активно підтримуємо всі починання, які тут народжуються. Кожного року надаємо допомогу – як фінансову, так і технічну – дитячому садку, школі, амбулаторії, сільській раді. Ми прагнемо і робимо все для того, щоб село процвітало, щоб люди мали гідну працю і жили з добробутом. Підтримуємо наших пайовиків – надаємо їм агрегати для обробки їх садівничих ділянок.

– З якими особливостями та складнощами стикаєтесь, працюючи на сучасному ринку садівництва?

– По-перше, зазначу зміни клімату. Вони суттєво впливають, зокрема, на питання наявності води: дефіцит її спостерігається все більш явно, і треба думати, як воду економити. Ще три роки тому це питання не стояло так гостро. Наразі ми всі наші плантації переводимо на крапельне зрошення, щоб мінімізувати витрати води. Другий аспект – робоча сила. Досить не просто організувати людей для роботи на такій енергозатратній, потребуючій великої обережності культурі як, скажімо, суниця. Період її збирання короткий, 4 тижні, і з кожним роком все тяжче знайти на цей період 2500-3000 людей, адже все більше їдуть шукати заробітки закордон. І третій важливий аспект, який зазначу – це недостача підтримки садівничих господарств з боку держави. Я вважаю, що садівництво є стратегічною галуззю, і сподіваюсь на зміни в законодавстві, в стратегії соціальних служб в бік підвищення підтримки галузі, щоб підприємства могли планувати стабільну діяльність на багато років вперед. Також потрібно в першу чергу працювати над своїми цілями та вимогами – до самих себе і своєї продукції. Треба систематизувати всі підходи, які використовуються в садівництві, впроваджувати інновації на всіх рівнях виробництва, відмовлятись від стихійних оновлень виробництва, від диких ринків збуту. Необхідно суворо орієнтуватись на існуючи стандарти якості, це наразі дуже важливо для споживача.

Наостанок Євген Володимирович поділився планами щодо розвитку компанії «Аграна Фрут Лука». Вже традиційно кожного року тут відбувається оновлення технічного парку, будівництво або ремонти приміщень. Окрім започаткування органічного садівництва, на підприємстві планують розширювати  площі під вишню, за планами – до 110 га, а також досаджувати 40 га нових сортів суниці. А щодо впровадження новітніх технологій, ефективної роботи над якістю та відкриття нових ринків збуту – це постійний процес, який є ключовим фактором розвитку «Аграна Фрут Лука».

Тетяна Бєлінська

[nggallery id=89]