Кернел збільшує торгові потоки через порти

222

Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала меморандум про співпрацю з компанією «Кернел» для збільшення вантажопотоку в морському порту Чорноморськ. Про це 21 квітня повідомила прес-служба АМПУ.

За умовами угоди компанія «Кернел» планує збільшити обсяг перевалки вантажів через морський порт Чорноморськ з 3 до 7 млн. тонн до другого півріччя 2019 року. Для цього підприємства «Кернел» – «Трансгрейнтермінал» і «Трансбалктермінал» – мають намір створити та реконструювати термінали, а також збільшити потужності одноразового зберігання вантажів.

Так, «Трансгрейнтермінал» побудує зерновий термінал із запланованим обсягом одноразового зберігання 300 тис. тонн і об’ємом перевалки 3 млн. тонн на рік. Введення в експлуатацію перевалочних потужностей заплановано в першому півріччі 2019 року, надалі в планах компанії будівництво додаткової черги терміналу зі збільшенням потужностей ще на 2 млн. тонн вантажів.

«Трансбалктермінал» проведе реконструкцію терміналу для збільшення обсягів перевалки вантажів до 4 млн. тонн на рік.

Зі свого боку в рамках майбутнього інвестиційного проекту АМПУ візьме на себе зобов’язання по збільшенню глибин операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману, а також у причалів №14, 15, 16, 17 Чорноморського порту до 15 м. Крім того, до 16 м буде збільшена глибина на підхідному каналі порту.

www.apkinform.com