На виставці Grassland&Muck представлять новий культиватор HE-VA з робочою шириною 6,3 метри

295

Компанія OPICO в рамках виставки Grassland and Muck представить 6,3-метровий луговий культиватор HE-VA Sward Rejuvenator з гідравлічним складанням. Він розроблений для необхідності підсіву чи пересіву сходів. Новий 6,3-метровий Sward Rejuvenator оснащений рамною дошкою Shattaboard з ріжучими пластинами, за якою розміщені два ряди потужних гаки і великий 600-міліметровий каток Prisma. Ці пластини і гаки розпушують і вирівнюють поверхню грунту перед висіваючими секціями, яка потім грунт ущільнюється катком Prisma.

6,3-метрова версія агрегату обладнана системою перерозподілу ваги HE-VA SAT, що забезпечує рівномірний розподіл маси між трьома рамами. Крім цього, модель має 5 шарнірних вузлів, які дозволяють всім трьом секціям точно копіювати рельєф поля (2 шарнірних вузла бічних секцій, 2 задніх шарніра і маятниковий механізм з’єднує центральну секцію з тяговим брусом трактора).

У транспортному режимі культиватор складається і його ширина не перевищує 2,5 метрів.

16 висівних отворів, рівномірно розподілених по всій робочій ширині культиватора, доповнюються четверним перекриттям між ними. Завдяки цьому культиватор показує прекрасний результат розподілу насіння і саме рівномірне внесення матеріалу з усіх моделей, доступних на ринку.

Sward Rejuvenator ідеально підходить для роботи з погано розпушеним полем, що вимагає відновлювальних процедур. Завдяки тому, що каток Prisma Roller розбиває грудки, які утворюються після проходу ріжучих пластин і гаків, забезпечуючи оптимальні умови для сходів трави, культиватор також можна використовувати в якості однопрохідної сівалки на обробленій ділянці. Він також може бути використаний (без сівалки) для боронування луки, очищення ділянки від сміття і стимулювання росту трави, вирівнювання кротовин.

www.agroinfo.com