Наступного тижня в Україну прибуде китайська делегація, яка проінспектує українських виробників яловичини

172

Про це повідомляє Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

На початку третьої декади квітня в Україні перебуватиме місія компетентного Китайської Народної Республіки, яка проінспектує вітчизняну систему державного контролю безпечності харчових продуктів у частині виробництва яловичини. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час прес-конференції 10 квітня.

«Два тижня тому ми приймали єгипетських колег в сфері фіто санітарного контролю, з якими у нас налагодження продуктивна співпраця. Наступного тижня приймаємо китайську делегацію по яловичині», зазначив Володимир Лапа.

Питання організації роботи місії в Україні обговорювалося 30 березня під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з радником з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнем.

«Кінцевою метою виходу на зовнішній ринок є забезпечення прийнятної ціни реалізації яловичини для вітчизняних товаровиробників», – зазначив Володимир Лапа.