Техніка Massey Ferguson, UNIA та Agrisem ВІД “ВФК” продемонструвала високі результати роботи на “Дні Агротехнологій” від УКАБ

249

На ринку сільськогосподарської техніки одним із лідерів серед агродилерів вітчизняні товаровиробники визнають “Волинську фондову компанію”, яка уже 24 роки забезпечує сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та надійним сервісним обслуговуванням. На цьому компанія не зупиняється і намагається професійно зростати. Підтвердженням цього стало входження «ВФК» до структури асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» в якості члена організації. Відтепер це дасть можливість представляти світові бренди на більш високому рівні серед аграріїв України.

Звичайно, участь в діяльності УКАБ, що представляє інтереси більшості вітчизняних агрохолдингів, передбачає клопітку роботу у цьому сегменті ринку та зобов’язує будь-якого дилера відповідати високим вимогам сьогодення. З цією метою асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала платформу під назвою «Дні Агротехнологій», де надає можливість показати аграріям тренди та ноу-хау у галузі сільськогосподарської техніки.

Як зазначив Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», запропонований формат співпраці виробників техніки та фермерів дозволить консолідувати зусилля усіх зацікавлених сторін в один час та в одному місці; випробували в польових умовах сільськогосподарську техніку провідних світових виробників та здійснити її тестування та оцінку.

Так, перша event-подія серії заходів «День агротехнологій» з демонстрації передових технологій проведено у кінці березня 2017 року на полі ТОВ «АгроКІМ», що на Чернігівщині.

На Дні поля було презентовано роботу сільськогосподарської техніки міжнародних лідерів-виробників, а також технології сільського господарства, які стануть актуальними у найближчому майбутньому.

Демонстрація техніки оцінювалися за 4 показниками: дотримання глибини ±1 см, гребенистість не більше 2 см, розмір грудок на поверхні, до 80% не більше 1 см, ґрунт в розрізі (канавки на підошві, менші грудочки над посівним ложе). Членами експертної групи були головні агрономи аграрних підприємств, які входять до асоціації.

Серед таких технологій можна із впевненістю відзначити представлену сільськогосподарську техніку агродилером національного рівня – «Волинською фондовою компанією».

Цього разу «ВФК» під час заходу випробовували наступну техніку:

Колісний трактор Massey Ferguson 8737.

Ґрунтообробний дисковий агрегат UNIA ARES HP XL.

Дисковий агрегат AGRISEM Disc-O-Mulch Gold.

Колісний трактор Massey Ferguson 8737

На «Дні агротехнологій» ґрунтообробні агрегати обслуговував колісний трактор Massey Ferguson 8737, що є флагманською моделлю для усіх видів робіт, потужністю до 370 к.с. Нова серія MF 8700 пропонує деякі з найбільш ефективних, економічно вигідних та потужних в цій категорії. На машину встановлено 6-ти циліндровий двигун AGCO POWER об’ємом 8,4 з трансмісією Dyna-VT, що є на сьогодні новаторським рішенням в аграрному секторі. Двигун трактора забезпечує оптимальну подачу необхідної потужності, використовуючи всі переваги турбокомпресора та інтеркулера. Електронне управління двигуном (EEM) регулює вприск палива, в результаті чого знижується об’єм шкідливих викидів, підвищуючи потужність та економічність.

Щодо трансмісії, Dyna-VT забезпечує оптимальну довговічність техніки і комфорт завдяки системі «Супервайзер», яка активується при збільшенні навантаження двигуна і відповідно кількість оборотів двигуна знижується.

За словами начальника відділу AGCO Юрія Петренка, нова серія MF 8700 спеціально розроблена для великих підприємств, яким необхідні потужність, комфорт, ефективність та надійність. Інноваційні рішення конструкторів забезпечують низькі показники експлуатаційних витрат, високу надійність та роблять більш економними двигуни трактора MF 8737.

Зокрема, Юрій наголосив на декількох перевагах представленого трактора:

«Серед переваг Massey Ferguson 8737 можна відзначити:

паливну систему Common Rail на двигуні з чудовими показниками потужності, економічності і надвеликого обертового моменту;

модернізовану систему Cyclair для вентиляції охолодженого повітря двигуна;

збільшені розміри коліс та колісної бази до 2,15 м;

передню навіску IFLS вантажопідйомністю 5000 кг;

потужну задню навіску вантажопідйомністю 12000 кг;

нову трансмісію Dyna-VT iз функцією динамічного управління трактором (DTM)».

Ще однією особливістю представленої машини на заході є система управління електронним пристроєм (ELC), що відповідає найвищим стандартам управління тягою, забезпечуючи точні налаштування глибини обробки і проходження рельєфу поверхні. В результаті краще перенесення ваги та зчеплення з дорогою, зниження зношення шин і витрат пального, що покращує загальну продуктивність трактора.

Зазначені переваги та можливості колісного трактора Massey Ferguson 8737 високо оцінили у польових умовах присутні на заході представники агрохолдингів та місцевих фермерів.

Грунтообробний дисковий агрегат Unia Аres Hp Xl

Першим у так званий «бій» ґрунтообробних агрегатів від компанії «ВФК» вступив дисковий агрегат UNIA ARES HP XL. Він належить до лінійки важких напівнавісних дискових ґрунтообробних агрегатів і призначений для обробітку ґрунту з великою кількістю рослинних залишків. Порівняно з іншими брендами сільськогосподарська техніка компанії-виробника UNIA відрізняються міцною рамою, яка забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій робочій ширині.

Робочі органи ARES HP XL розраховані для роботи у найважчих умовах, а великий діаметр дисків та спеціально підібрані кути установки гарантують інтенсивну роботу. Це вдалося досягти завдяки підсиленій рамі із збільшеною відстанню між рядами дисків 120 см та навантаженню на ґрунт 1250 кг/м. Також є можливість встановлення великих та тяжких катків позаду агрегату.

Про надійність техніки бренду UNIA ми поговорили із представником “Волинської фондової компанії” – бренд-менеджером Стреченим Сергієм. Зокрема, він зазначив:

«Сільськогосподарську техніку UNIA можна охарактеризувати трьома словами – німецькі технології, шведська сталь та польський піт. Ці три речі, власне, і забезпечують високу якість техніки. Завдяки поєднанню високотехнологічних рішень, міцності металічних конструкцій та наполегливій праці на ринку України представлена не лише надійна, а більш доступна техніка за ціною. При цьому якісні параметри порівняно з іншими європейськими виробниками нічим не гірші. Якщо говорити про функціональність агрегату, то він призначений, в першу чергу, для лущення стерні після злакових культур, кукурудзи, соняшнику. Він придатний і для передпосівного обробітку ґрунту. Робоча глибина складає від 7 до 15 см. Машина доволі високопродуктивна: має 8 м захвату, може працювати на високій швидкості, адже на кожному диску встановлено амортизатор, що створює «віброефект». Це забезпечує якісне розпушення, вирівнювання ґрунту. Позаду агрегату встановлено два ряди валів за «шахматною» концепцією, що не дозволяє їй залипати землею».

У стандартному обладнанні агрегату компанія «ВФК» пропонує 2 ряди дисків XXL 660 Agressive та XXL Classic із захистом гумових амортизаторів 52×160 мм та трубчастим валом Ø600 мм. Також можливі на вибір інші вали згідно вказаних потреб аграріїв.

Згідно оприлюднених результатів роботи усіх представників техніки, ґрунтообробний дисковий агрегат UNIA ARES HP XL отримав високі оцінки, що випереджають середні бали за складеним рейтингом експертів.

Дисковий агрегат Аgrisem DiscoMulch Gold

Наступним представником у боротьбі за номінацію кращого ґрунтообробного агрегат від компанії «ВФК» на «Дні агротехнологій» був AGRISEM DISC-O-MULCH GOLD. Це багатоцільовий агрегат, здатний працювати в будь-яких польових умовах. Це забезпечується наявністю незалежних дисків, великому кліренсу, оптимальною відстанню між рядами робочих елементів для ефективного подрібнення пожнивних решток.

Завдяки оптимальним кутам атаки забезпечується ідеальне проникнення дисків на задану глибину навіть при найтяжчих умовах. За допомогою системи захисту 3D зберігається глибина обробітку по всій робочій ширині агрегату. Всі підшипникові системи, які встановлені на даному агрегаті, не потребують обслуговування.

На представленому дисковому агрегаті AGRISEM DISC-O-MULCH GOLD установлено полотно-комкоподрівнювача, що є запатентованим рішенням виробника. Він встановлюється між рядами дисків і забезпечує додаткове якісне подрібнення.

Особливістю агрегату є і те, що на ньому встановлено диски двох різних діаметрів: диски на передньому ряду мають більший діаметр ніж на задньому. Це є також унікальним рішенням компанії AGRISEM, що забезпечує у польових умовах краще подрібнення решток.

Унікальність DISC-O-MULCH GOLD підтвердилось і результатами випробувань на заході. Згідно висновків експертної групи за показником дотримання глибини (±1 см) та у номінації «Гребенистість не більше 2 см» дисковий агрегат AGRISEM отримав одні з найвищих оцінок.

Таким чином, присутністю та результатами участі у «Дні Агротехнологій» від УКАБ компанія «ВФК» засвідчила ще раз про професійність команди спеціалістів та експертів у сфері технічного забезпечення аграрного сектору.

Андрій Сава, журнал «АгроЕліта»