Виставка «Весна-2017», с. Партизанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 17 березня 2017 р.

339

Виставка «Весна-2017» – це подія, яка стала доброю традицією компанії Філія «Агротехсервіс» АТ «Промарматура», що у с. Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області.  Чисельність учасників і відвідувачів збільшилася, і це не може не радувати. На 0,85 га відкритої виставкової площадки було представлено понад 200 найменувань сільгосптехніки, а у виставковому залі площею 430 кв.м. розміщено понад 17 000 найменувань запасних частин.

Перелік постійних компаній-учасників виставки поповнився і новими партнерами. Зокрема, «Завод Кобзаренка» презентував тракторний причіп, який прямо з виставки був відправлений у господарство.

ТОВ «Торговий дім ЛКМЗ» продемонстрував цікаві для фермерів зразки своєї продукції: дискову борону-лущильник ДУКАТ-5 і борону зубову пружинну ЗПГ-15.

На площі понад 400 кв.м. була виставлена велика експозиція ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»: зчіпка гідравлічна ЗГ-16, культиватор К-8,3, борона важка з катком БДВП-4,2, дискатор Д-8, борона з катком БДЛП-8,0. З цим виробником Філія «Агротехсервіс» має плідний досвід співпраці в минулому та надію на продовження взаємовигідних партнерських відносин і в майбутньому.

Не менш цікавою для відвідувачів була сільгосптехніка виробництва ТОВ «Красилівагромаш»: подрібнювач рослинних решток ПРН-4,5 і агрегат комбінований передпосівний АКПН-6-03.

Спільно з менеджерами Філіалу «Агротехсервіс» ТОВ ВКП «ТехАгроЛюкс Плюс», м. Бердянськ, представив увазі фермерів жатку для збирання соняшнику ЖСБ-7,4 ДВ Sunfloro NEW з польським редуктором.

Компанія MBJ Україна разом із представниками виробника з Італії презентували новинку – глибокорозпушувач RP9D Bravo з дисковим катком. Через перекладача аграрії змогли задати свої питання.

Поряд з італійськими були представлені й українські глибокорозпушувачі від компанії «Зідар», м. Дніпро, шириною захвату 2,5, 3,0 і 4,0 м. А також 4-метровий глибокорозпушувач Swift 9148, вироблений ПАТ «Дніпрополімермаш». Не залишився без уваги і глибокорозпушувач ГРУ-1,8 з шпоровим котком від ТОВ ІСМ «Промінь», м. Біла Церква. З цим партнером Філія «Агротехсервіс» співпрацює з 2016 року, і відзначає високу якість й іншої техніки, що випускається на даному підприємстві: культиваторів, агрегатів дискових та ін.

Велику зацікавленість хліборобів викликали сівалки точного висіву SP-8F, MTS-8R виробництва Maschio Gaspardo, Італія.

ТОВ «Агроліга трейд» з м. Кропивницький успішно представила посівну і ґрунтообробну техніку власного виробництва: сівалку зернову Planter-5.4-02, сівалку просапну Planter-8M, культиватор міжрядний КНП-5,6.

Величезний інтерес відвідувачів виставки викликала експозиція одного з лідерів вітчизняного машинобудування – компанії Elvorti. Була представлена широка лінійка ґрунтообробної та посівної техніки, виготовленої зі застосуванням сучасних технологій та обладнання, орієнтована на найбільш вимогливого покупця, для тракторів різної потужності. Серед них – нова зернова сівалка Астра-6, культиватор Поляріс-4, борони дискові БДП-6000 Паллада, БДМП 4х4 Антарес, БДМП 6х4 Антарес, навантажувач фронтальний Фортіс. Всі, хто цікавився якісною і надійною технікою Elvorti, отримали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками заводу.

Постійний партнер Філії «Агротехсервіс» СП ВФ «Агрореммаш», м.Біла Церква, традиційно презентував широкий асортимент своєї продукції, що користується великим попитом. Це агрегати дискові, плуги оборотні, культиватори, зчіпки зубових борін. З новинок були представлені культиватори-окучники універсальні КПУ-8/13.

Значну частину виставкового майданчика зайняла продукція компаній з Кропивницького – ТОВ «АПК «Фаворит» і ТОВ «Промагролізинг плюс», вже знайома покупцям із минулих виставок.

ПАТ «Дніпровагонмаш», м. Кам’янське, представило увазі гостей 12-метровий культиватор для суцільного обробітку ґрунту.

Завод «Велес-Агро», м. Одеса, представив увазі учасників новинки: важку компактну дискову борону ZEUS 6 HD, стрілу гідравлічну ГСТм-1000.

Зацікавлення покупців викликала техніка одеського виробника ТОВ «Завод «Полігон». Оборотні навісні 5-корпусні плуги, модульні універсальні 3-корпусні плуги зібрали біля себе чимало зацікавлених глядачів.

ПАТ «Армапром», м. Миргород, презентував новинку – каток-подрібнювач КППТ-6, а також литво власного виробництва. Широкий асортимент катків також представив найбільший виробник чавунного лиття у Миколаївській області – ДП «Ливарний завод». Це зубчасто-кільчасті, зубчато-шпорові та кільчасто-шпорові катки.

Вперше на виставці у с. Партизанське приймав участь ТОВ НВФ «Мегафорс», відомий виробник добавок у масла і паливо.

Великий асортимент акумуляторів був представлений ПАТ «Акумуляторний завод «САДА».

Філія «Агротехсервіс» висловлює особливу подяку за відвідування виставки постійним партнерам ТОВ «Бастіон-комплект» та ПП «Таврія турбо Плюс», м. Мелітополь, а також ПАТ «Хмільниксільмаш», Вінницька обл., м. Хмільник.

Вже стає традицією приймати на виставковому майданчику студентів і викладачів Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Петриківського ПТУ № 79, Царичанського аграрного ліцею. Майбутні механіки з інтересом фотографували і вивчали новинки сільгосптехніки.

Медіа-група PromZone, м. Дніпро, представила можливості професійної аерозйомки за допомогою дронів.

Одним із пунктів програми, що викликав інтерес гостей виставки, був стенд майстрів художнього кування – ПП Михальченко, м. Дніпро.

Вперше у рамках виставки «Весна-2017» відбулася презентація легкових автомобілів від автоцентру «Україна-Фольксваген», м. Дніпро.

Не обійшлося у цей день і без частування: шашлики, свіжа випічка, бутерброди, чай, кава, напої. Гарний настрій гостей забезпечувала українська народна музика.

Під час виставки її організатори вкотре переконалися, що йдуть вірним курсом, проводячи заходи такого типу. Особливо приємно було бачити постійних клієнтів, які з нетерпінням чекали цього дня, щоб поспілкуватися з представниками заводів-виробників, колегами-фермерами і, як приємний бонус, придбати товар зі знижкою.

В цілому виставка пройшла успішно. Понад 500 аграріїв відвідали виставковий майданчик і виставковий зал, і переконалися, що Філія «Агротехсервіс» АТ «Промарматура» є надійним партнером, має надзвичайно великий потенціал зростання бізнесу, і що співпраця з компанією принесе взаємовигідний результат.

І, за традицією, Філія «Агротехсервіс» АТ «Промарматура» запрошує виробників сільгосптехніки і запасних частин взяти участь у виставці «ЗОЛОТА ОСІНЬ-2017». Компанія рада новим і постійним партнерам! До зустрічі восени!

Філія «Агротехсервіс» АТ «Промарматура», м. Дніпро (с. Партизанське)
www.agroservice.dp.ua
тел.:  (056) 785-29-17, (056) 785-28-16
моб.: (050) 220-26-09, (067) 725-69-37