«АгроКомплекс 2017» – міжнародний виставковий форум ефективних рішень для сільського господарства

187

31 жовтня – 2 листопада 2017

м. Київ, вул. Салютна, 2Б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

«АгроКомплекс» – виставковий проект, який проводиться з 2015 року, кожний другий рік, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО».

Унікальна ідея проекту: створити міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найбільш перспективних напрямків розвитку агропромислового виробництва України з урахуванням реального стану та можливостей агропромислових підприємств різних форм організації та власності.

Традиційно будуть діяти наступні виставкові секції:

 1. Управління технологічними процесами;
 2. Селекція та насінництво;
 3. Системи живлення та захисту рослин;
 4. Біологічні препарати;
 5. Внутрішньогосподарська логістика;
 6. Техніка та обладнання;
 7. Фінансові та страхові технології.

Що ми очікуємо:

 • близько 450 компаній з 20 країн світу;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • близько 18000 відвідувачів з усіх регіонів України, а також відвідувачі з Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Польщі, Хорватії, Угорщини, Узбекистану.

Зважаючи на запити учасників і стрімкий розвиток сільського господарства, ми переходимо в новий формат співпраці з постачальниками технологічних рішень та виробниками:ми не просто створюємо можливість знайти партнерів, ми тестуємо те, що пропонує ринок, отримуємо результати і доводимо їх до ключової аудиторії.

Цього року ми запускаємо два унікальні експериментальні проекти:

 1. «Агрополігон 2017» (березень – листопад 2017)

Основна мета: показати економічний ефект від вирощування сортів та гібридів культур вітчизняної та іноземної селекціїв різних агрокліматичних зонах в реальних виробничих умовах.

 1. «Змагання технологій 2017» (березень – листопад 2017)

Основна мета: протестувати в трьох агрокліматичних зонах різні типи технологій обробітку ґрунту в процесі вирощування культур та показати економічний ефект й напрямки оптимізації витрат при раціональному застосуванні технологічних прийомів, що дають значний економічний результат у реальних виробничих умовах господарств.

Протягом зазначеного періоду відбуватиметься фільмування технологічних операцій з акцентуванням уваги на «критичних точках» виробничого процесу. Крім того, ми максимально широко будемо висвітлювати проміжні результати на сайті проекту, на сайтах партнерських ЗМІ та в соціальних мережах, цим самим залучаючи кожного із вас до обговорення. Презентація кінцевих результатів планується в перший день виставки.

Вдруге ми плануємо проведення «Академії аграрного успіху 2017», де вітчизняні та міжнародні виробники презентуватимуть ексклюзивні технологічні рішення (традиційні та інноваційні), що сприяли значному зростанню продуктивності виробництва та отриманого економічного результату.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до «АгроКомплекс 2017» і не просто бути в тренді розвитку агросектору, а самим створювати цей тренд!

Чекаємо на Вас з 31 жовтня по 2 листопада 2017 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

Контакти організаторів:
ТОВ “Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
тел.: (044) 490 64 69, (044) 461 93 68
e-mail: [email protected]
Офіційний сайт: www.agrocomplex.kiev.ua