Компанія «Lembke» провела День поля на Тернопільщині

293

У кінці травня представництво німецької компанії «Lembke» та сільськогосподарське підприємство «Добрий самарянин» провели спільно День поля у Збаразькому районі. У рамках заходу провели тематичний семінар з питань вирощування озимого ріпака в цьогорічних умовах.

Слід зауважити, що компанія «Lembke», яка займається виробництвом насіння озимих і ярих ріпаку, співпрацює із місцевим господарством вже 17 років і супроводжується вона стабільністю діяльності компанії протягом усіх років у забезпеченні високої врожайності німецьких гібридів та якісної продукції.

До Вишнівця, де проходив захід, з’їхалися представники Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Київської областей. Учасники дня поля ознайомилися із тими технологіями вирощування ріпаку, які застосовуються на підприємстві «Добрий самарянин», вивчили особливості застосування управлінських рішень в умовах недостатнього рівня зволоження грунту.

За свідченнями присутніх аграріїв семінар пройшов на високому рівні, господарство презентувало високу технологію і показало, що працює на європейському рівні і технологія не відрізняється від німецької, французької, чеської, польської.

«Добрий самарянин» показує дуже великий потенціал наших гібридів. Господарство адаптує технологію вирощування під погодні умови і це відрізняє їх від інших, хто працює просто за стандартом, –значив керівник виробництва «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ» в Україні Олаф Гауе.

Матеріалиі фото порталу www.ternopoliany.te.ua