Прес-підбирач Massey Ferguson 2270 XD можна уже зустріти на українських полях

297

Представництво корпорації AGCO у кінці травня ввели в експлуатацію перший в Україні важкий прес-підбирач Massey Ferguson 2270 XD. Подія відбулась на полях господарства ТОВ ПК «Зоря Поділля» у м. Гайсин, Вінницької області. Про це повідомляє портал traktorist.ua. За словами головного інженера аграрного підприємства В. Максименко, з старою технікою вже не могли впоратись з обсягами роботи, тому почали шукати заміну – більш міцну, продуктивну, з більшим розміром тюка. Господарство ТОВ ПК «Зоря Поділля» займається вирощуванням цукрових буряків, зернових культур та соняшника, а також має близько 1000 голів молочної худоби.

За підсумками випробувань в господарстві, прес-підбирач Massey Ferguson 2270 XD вдало виконав тюкування тюків розміром 2400х1200х900 мм з вагою кожного в межах 790-840 кг.

Слід зауважити, що серія MF 2200 успадкувала чудову конструкцію попередниці, серії MF 2100, і придбала додаткові функції, які ще більше збільшують продуктивність. Прес-підбирач оснащений кольоровим екраном з високою якістю і винятковою чіткістю в будь-який час дня і ночі, а сам прес-підбирач повністю відповідає стандарту ISO, тому його можна використовувати з будь-яким трактором, оснащеним терміналом ISO VT.

Одна з найбільш вражаючих особливостей моделей серії MF 2200 – це підбирач. Гідроциліндри подвійної дії впливають на бічні стінки і верх камери пресування, забезпечуючи рівномірну щільність. Управління здійснюється автоматично з монітора C1000 прес-підбирача. Щоб забезпечити високу якість сіна або соломи, всі прес-підбирачі серії MF 2200 можна оснащувати посиленим подрібнювачем. Цей механізм нарізає матеріал потрібної довжини (48, 96 або 192 мм), граблини набивателя захоплюють матеріал і заповнюють камеру попереднього пресування. За рахунок наявності набиваючих граблин якість пластів матеріалу не знижується.

За рахунок високої щільності тюка, MF 2270 XD спресовує в тюк на 15-20% більше соломи. Цьому сприяють масивні маховик та поршень. Спресовані тюки високої щільності можна використовувати навіть як альтернативне паливо в котельнях.

www.traktorist.ua, www.zeppelin-agro.com.ua