Президент дав старт роботі насіннєвого заводу ТОВ «П’ятидні» на Волині

252

У травні цього року серед програми офіційного візиту глави держави на Волинь було відвідання села П’ятидні, де функціонує однойменне товариство з обмеженою відповідальністю. Воно створене у 2006 році і на сьогодні спеціалізується на виробництві, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції та обробляє майже 16,5 тис. га землі. На підприємстві працюють 420 робітників.

Зокрема, Петро Порошенко відкрив сучасного насіннєвий завод, що належить ТзОВ «П’ятидні». Сума інвестицій у новостворений завод склали 1,5 млн грн, а його виробнича потужність складе 10 тонн насіння (крім кукурудзи) за годину. Потужності заводу мають змогу забезпечити насіннєвим матеріалом увесь Західний регіон. За обсягами виробництво підприємство буде входити до числа 5-ти найбільших заводів України. Із роботою підприємства ознайоми президента директор заводу Валерій Діброва, який також продемонстрував зразки готової продукції.

Про важливість заходу зауважив і глава держави: «Відкриття підприємства нині є символічним, адже аграрний комплекс сьогодні є опорою української економіки. Сьогодні 12% ВВП – це сільське господарство. Аграрний комплекс вийшов на найбільше джерело валюти, яка надходить до держави та забезпечує міць української гривні».

Президент висловив переконання, що українське сільське господарство нині демонструє активний розвиток. «Інтенсифікація виробництва, використання засобів захисту рослин, добрив, технологій, техніки сьогодні забезпечує такі врожаї, про які раніше ніхто не чув», – зазначив Петро Порошенко.

Прес-служба Президента України, ВОЛОДИМИР МЕДІА