Як розвинути свинарство? Відповіді знайдете 6 червня на ІХ Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство»

159

Конгрес «Прибуткове свинарство» давно відомий не лише в Україні, але й за її межами. Адже щорічно до нього долучається понад 1000 учасників з різних куточків країни та світу. Серед них — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави,  експерти  міжнародних організацій.

Цьогоріч конгрес не відступатиме від усталених «правил» — обговорення найактуальніших питань галузі, презентація найдієвіших та найсучасніших підходів у свинарстві, якими ділитимуться провідні експерти України та світу.

Під час Конгресу «Прибуткове свинарство» порадами щодо покращення травлення поросят з метою підвищення ефективності виробництва розповість фахівець з Нідерландів Роб ван Ші.

«Процес відлучення, як і народження – найважчий момент у житті поросяти, з правильним менеджментом і стратегією годівлі ми можемо дуже допомогти тварині «перелаштуватися»», – підкреслює експерт.

За словами пана Ші, перші 6 тижнів життя поросят – період, коли є можливість максимально розкрити потенціал росту тварини. У цей період треба приймати зважені рішення і докладати максимальних зусиль, щоб надалі отримати якнайкращий результат, досягти найвищої продуктивності.

«Доцільність і актуальність цього питання висока, це доведено і дослідженнями, і, що головне – на практиці», – наголосив він.

Максимум практичної інформації чекає на вас під час ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство».

 

www.pigcongress.org