АГРО-2017: чим знаменувалася для АМАКО головна аграрна подія цього року

194

На початку червня цього року компанія АМАКО традиційно взяла участь у головній події для аграрного бізнесу України – в ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017». Даний захід проходив на території НК «Експоцентр України» з 07 по 10 червня 2017 року, де зібралося близько 1,2 тис. учасників із 15 країн світу. На «АГРО-2017» чільне місце займав саме сегмент сільськогосподарської техніки. Щороку ця масштабна аграрна подія все більше вражає розмаїттям експозицій, де учасники активно представляють якісні й інноваційні рішення для сучасного ведення сільського господарства.

Не винятком стала і компанія АМАКО, якій вдалося показати дійсно новий рівень можливостей в технічному забезпеченні агропідприємств та продемонструвати новітні досягнення у виробництві сільськогосподарських машин і комерційного транспорту.

Серед новинок техніки відвідувачам було представлено нове покоління 200-сильних колісних тракторів Massey Ferguson серії 7700. Зокрема, це моделі MF 7722 і MF 7724, які беззаперечно випереджають своїх конкурентів за показниками економічності та мають найкращу цінову пропозицію на ринку.

Окремо хочемо відзначити ще одну новинку 2017 року – 7-метровий телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.7038, очевидними перевагами якого є значно вища продуктивність гідравлічної системи (190 л/хв), більша вантажопідйомність (3,8 т) та система керування стрілою Load Sensing, що дозволяє працювати усіма гідроциліндрами одночасно і пропорційно відхиленню джойстика керування.

Також ми презентували клавішний комбайн MF 7370 Beta, який вже встиг зарекомендувати себе як надійний, економічно ефективний та потужний збирач, що працює на полях з практично всіх видів зернових культур і в найрізноманітніших умовах.

Презентований в минулому році на «ІнтерАГРО 2016» 370-сильний колісний трактор MF 8737, менш потужний, але не менш ефективний трактор MF 7615, прес-підбирач MF 2270, польовий культиватор Challenger 5730-32, ґрунтообробні агрегати й посівна техніка від німецького виробника Kockerling, зокрема культиватори Vector і Allrounder, дискові борони Rebell Clasic і Rebell Profiline, анкерна сівалка Ultima, жниварка для збирання соняшнику від італійського бренду Bicchi, зрошувальні системи WESTERN – ці моделі техніки є ключовими в продуктовому портфелі АМАКО, які відвідувачі «АГРО-2017» змогли оцінити сповна під час виставки.

Всі 4 дні роботи «АГРО-2017» увага гостей була прикута до гусеничного трактора Challenger MT 865E. Це єдиний трактор у світі, який спроектований від початку тільки як гусеничний, створює мінімальне ущільнення ґрунту чи пошкодження його верхнього шару, при цьому гусениця ще й повністю повторює поверхню землі завдяки запатентованим плаваючим каткам. Перераховані переваги складають лише маленьку частину з усіх наявних, що притаманні даній техніці.

Одним із основних напрямків діяльності нашої компанії є продаж комерційного транспорту IVECO. Користуючись даною можливістю, ми також презентували два чудових рішення, зокрема для аграрного бізнесу, – це новий 6-кубовий самоскид IVECO Daily та магістральний тягач IVECO AGRO STRALIS, який спеціально розроблений для українських аграріїв з можливістю експлуатації у тяжких умовах.

До речі, ХХІХ Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2017» відкривав сам прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який вже другий рік підряд приділяє особливу увагу даному заходу. «Український АПК — це 40% валютної виручки, яка приходить в Україну. Кожна 6-та працююча людина в державі сьогодні зайнята в агросекторі. В Україні близько 70% земель сільгосппризначення. Це колосальний потенціал», – розповів присутнім В. Гройсман і пообіцяв збільшити підтримку вітчизняного сільгоспвиробництва у наступному році.

Підводячи підсумки, можемо впевнено сказати, що цьогоріч на виставці «АГРО-2017» нам вдалося донести до відвідувачів все, що так довго і ретельно готували. Найбільший за площею стенд на виставці, де було презентовано ключові бренди запчастин до с/г техніки й комерційних автомобілів, цікаві та корисні зустрічі із клієнтами і постачальниками, консультації наших менеджерів стосовно вибору техніки, ознайомлення з вигідними пропозиціями із технічної підтримки та сервісного обслуговування від компанії АМАКО, – думаємо, ми змогли перевершити очікування гостей нашого стенду.

http://www.amacoint.com/ua/press/news/377/