День поля «Шляхи стабілізації агровиробництва в сучасних умовах», СТОВ “Перемога”, 30 червня 2017 р.

411

ЗАПРОШЕННЯ

Семінар – День поля: 30 червня 2017 р.

в с. Малополовецьке Фастівського району

Київської області за координатами:

49о54’56,16”C

29о48’51,98”В

«Шляхи стабілізації агровиробництва в сучасних умовах»

Організатори: СТОВ «Перемога», Компанія «Байєр КропСайєнс», компанія «Дюпон»,

компанія «Аріста ЛайфСайенс».

Партнери:

ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ; Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва НААН України; Миронівський інститут пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України; ННЦ Інститут Землеробства НААН України; ТОВ НВМП «Антарія», НПЦ-Лембке, ТОВ «Малтюроп Юкрейн», МПП «Ерідон, ТОВ НВКФ «Селекта», ТОВ «Соєвий Вік», компанія “БІНФІЛД” – офіційний імпортер і дистриб’ютор добрив виробництва компаній ARVI та COMPO EXPERT, ПАТ «УКРАГРО НПК», ТОВ «Юпітер 9»; Фірма «Конкорд ГЕЙ»; АТ «Райффайзен Банк «Аваль», Ощадбанк України.

Запрошені: Директор Департаменту землеробства та технічної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій Володимир Миколаойвич, начальник відділу насінництва Департаменту землеробства та технічної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України Храпійчук Наталія Миколаївна, директор Департаменту АПР Київської облдержадміністрації Шупик Сергій Миколайович, Президент компанії «Конкорд» Гайсинський Емануїл Йосипович, співзасновник турецької групи компаній СПАЙК пан Онур, заступник голови Фастівської райдержадміністрації Волков Юрій Віталійович, начальник Фастівського УАР Мартинчук Петро Васильович, виконавчий директор Міжнародної асоціації гречки Громовий Сергій Михайлович, Голова асоціації Українське насіннєве товариство Ісічко Олег Михайлович, керівник Ощадбанку Фрицюк Віталій Григорович.

Маємо за честь запропонувати ВАМ програму семінару:

09:00-10:00 Реєстрація учасників.

10:00-10:15 Привітання учасників заходу.

10:15-12:15 Огляд насіннєвих посівів СТОВ «Перемога»:

– пивоварні ячмені ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ – Брітні, Монтоя, Саломі, Татум та Ксанаду;

– ярі пшениці МІП ім. В.М.Ремесла – Злата, Панянка, Струна Миронівська та МІП Райдужна;

– ярі пшениці Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва – Улюблена, Династія, Нащадок та полба Голіковська;

– горох Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва – Оплот та Меценат;

– сої Інституту Землеробства НААН України – Арніка, Муза, Сіверка та Сузір’я;

– гречки ТОВ НВМП «Антарія» – Софія та Воля.

Крім цього товарні посіви:

– соняшника Сингента – Конді, Долбі, Тутті, Неома, та Піонер – PR64Н34, П64LE20;

– озимий ріпак Мерседес компанії НПЦ-Лембке;

Демонстраційні посіви 19 гібридів кукурудзи компанії Селекта в т.ч. 4 гібриди Вудсток Кфт.

12:15-12:30 Нові продукти від групи компаній ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ.

Доповідач: визначається.

12:30-12:45 Malteurop в Україні.

Доповідач: визначається.

12:45-13:00 Сучасні сорти гороху та особливості технології їх вирощування.

Доповідач: Ігор Миколайович Безуглий, завідувач лабораторії селекції гороху Інституту рослинництва ім.

В.Я.Юр’єва НААН України.

13:00-13: 15Сучасні сорти сої – запорука високих врожаїв.

Доповідач: В’ячеслав Григорович Михайлов, професор, д.с-г.н. ННЦ Інститут Землеробства.

13:15-13:30 Місце ярої пшениці в сівозміні.

Доповідач: Світлана Олегівна Хоменко, к.с-г.н., завідувач лабораторії Миронівського інституту пшениці ім.

В.М.Ремесла.

13:30-13:45 Гречка – основна національна круп’яна культура в Україні, її цінність і перспектива.

Доповідач: визначається

Співдоповідач: Сергій Михайлович Громовий.

13:45-14:15Технологія захисту зернових культур від компанії Байєр.

Доповідач: Михайло Іванович Коваленко, технічний експерт ЦЗ регіону.

14:15-14:45 Презентація інноваційних продуктів від компанії ДЮПОН

Доповідач: Василь Миколайович Бовсуновський, керівник Центрального регіону.

14:45-18:00 Переїзд та обід в ресторані «Чумацький Шлях». Координати: 49о78’94,6”C; 29о85’77,1”В

Вітальний концерт народного ансамблю «Горлиця».

Розіграш серед учасників призів – насіння гречки від СТОВ Перемога.