Херсонщина інвестує у зрошувальні системи

250

Директор Департаменту агропромислового комплексу області Олександр Паливода повідомив, що за рахунок залучення інвестицій в 2017 р. кількість поливних площ на Херсонщині зросте на 13,8 тис. га. Про це пише портал uhbdp.org з посиланням на kurkul.com.

У 2017 р. буде завершено роботу з будівництва гідротехнічної споруди на Північно-Кримському каналі, що дасть змогу цілісно функціонувати системі зрошення, яка була порушена внаслідок окупації Криму. Також у поточному році буде продовжено співпрацю з експертами Світового банку щодо відпрацювання спільної концепції відновлення та покращення зрошувальних земель.

В Генічеському районі на території Привільненської сільради планується відновлення внутрішньогосподарської зрошувальної мережі на площі 450 га та розширення площ під крапельним зрошенням на 1 тис. га. В Каховському районі додатково планується впровадити 2,9 тис. га зрошення.

Чиновник також додав, що вже сформовано та направлено заявки щодо розбудови зрошуваної мережі на отримання пільгового кредитування за програмою КФАЕР, який готовий до підтримки розвитку інфраструктурних проектів в Україні.

www.uhbdp.org