Гранти – фермерам!

206

Фермери з досвідом вирощування та ведення бізнесу може отримати інвестиційні гранти від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Як передає аgronews.org, менеджер UHBDP Дмитро Миколаїв повідомив: «Ми очікуємо, що така компанія буде допомагати іншим фермерам, нехай це буде навіть неформальна кооперація, але допоможе їм створити нову модель ведення свого бізнесу, мінімізувати ризики. Ми, в першу чергу, оцінюємо компанію саме за запропонованою бізнес-моделі, а не з точки зору самостійного розвитку».

UHBDP може надати підтримку бізнесу в послеурожайной обробці продукції (створення потужності зі зберігання, охолодження, сортування та пакування), допомога в переході бізнес зі звичайним вирощуванням на більш високому ступені розвитку, коли продукція має додану вартість і може поставлятися на прилавках супермаркетів, а також експортуватися.

За словами експерта, у проекту є певний бюджет в рамках грантів, але немає розбивки на категорії, розмір інвестицій залежить від проекту, аналіз компанії, її діяльності. UHBDP готовий допомогти малому й середньому фермеру незалежно від напрямку його діяльності.

www.аgronews.org