John Deere готує випуск оновленого обприскувача

297

Компанія John Deere в рамках виставки Cereals 2017 оголосила про випуск оновленої версії свого самохідного обприскувача R4040i PowrSpray з об’ємом баку для рідини у 4000 літрів.

Експерти Agroinfo.com повідомляють, що в новій моделі використовуються ті ж системи трансмісії та системи розпилення, що і в його більшому «браті» – 5000-літровому R4050i PowrSpray.

Компанія-виробник вказує і на те, що машина має нову передачу QuadControl, яка оснащена багато режимними колісними двигунами та безступеневими регуляторами швидкості, в яких немає необхідності вручну змінювати діапазони швидкостей. Регулювання ковзання коліс тепер знаходиться на кожному окремому колесі, а електронна система захисту від перебоїв автоматично зменшує швидкість руху в складних умовах експлуатації, в той час як двигун продовжує працювати на максимальній потужності. Крім того, існує функція круїз-контролю для попередньо встановлених польових та транспортних швидкостей. Інші стандартні функції включають в себе автоматичне управління змішувальним резервуаром і повністю автоматизовані функції промивання та розбавлення.

Стандартні 24-36 м штанги виготовлені з високоякісної сталі, а нова модель R4040i PowrSpray додатково оснащується 36-ою стрічкою з вуглецевого волокна, як у R4050i. Оцінити ціну та замовити можна буде з початку липня, а виробництво розпочнеться на заводі Horst в Нідерландах в першій половині листопада.

www.agroinfo.com