Комбайн-флагман Axial-Flow 9240 від Case IH

384

Axial-Flow 9240 – один з найпотужніших комбайнів на ринку. Завдяки більш ніж 30-річному досвіду використання однороторної технології Axial-Flow ®, комбайни Case IH вважаються справжніми професіоналами серед величезного різноманіття зернозбиральної техніки.

Як повідомляє Agropravda.com, флагман серії оснащується двигуном FPT Cursor 16 (Tier II) обсягом 15,9 л і потужністю 634 к.с. Унікальна однороторна технологія обмолоту і сепарації Axial-Flow є ключовим елементом комбайнів Case IH. Моделі нової 240-ї лінійки отримали посилений ротор ST діаметром 762 мм з 72 молотильними бичами, а також спеціальними бичами і конусом посиленої конструкції.

Клітка ротора складається з глухої верхній частині і наскрізний нижньої. Конструктивно робоча нижня частина клітини являє собою окремі секції-модулі, які підбираються відповідно до прибирається культури. Конструкцією комбайна передбачений легкий доступ для заміни модулів. На внутрішній поверхні глухої верхньої частини розташовані напрямні планки, повертаючи які комбайнер має можливість регулювати тривалість перебування маси в зоні обмолоту.

Лопаті ротора плавно підхоплюють скошену масу від транспортера похилої камери і подають її в зону обмолоту між ротором і його кліткою. Таким чином, відділення зерна відбувається тільки за рахунок тертя і відцентрової сили, що значно знижує ризик його пошкодження. Case IH Axial-Flow 9240 комплектується новою жаткою McDon 140 з шириною захвату 12,2 м. Двосторонній гідравлічний привід ножа забезпечує от 1100 до 1400 зрізів в хвилину. Конструкція жатки стійка до забруднень.

Істотний вплив на якісну роботу решетного стану має запатентована конструкція вентилятора Cross Flow, який створює потужний, але добре розподіляється повітряний потік. Система елеваторів подає очищене зерно в бункер, а недомолочені колоски повертаються для повторного обмолоту до ротора. Завдяки надзвичайної продуктивності, вивантаження вмісту бункера відбувається менш ніж за 2 хвилини. Для цього немає необхідності зупиняти комбайн – потужність комбайна дозволяє проводити вивантаження під час руху.

www.agropravda.com, www.titanmachinery.ua