На Київщині пройшли Міжнародні Дні поля

254

З 21 по 23 червня на Київщині у пгт. Дослідницьке (Васильківський район) проходили “Міжнародні дні поля в Україні DLG», організаторами яких виступили DLG Ukraine (Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Тут були представлені сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, сільськогоcподарська техніка наживо та наукові винаходи. Компанії учасники наочно демонстрували свій посівний матеріал та продукти для рослинництва на 60 дослідних ділянках. А познайомитися з понад 120 зразками великогабаритної сільськогосподарської техніки можна було в стаціонарній експозиції, а також побачити її в дії на демонстраційних смугах.

Про враження від «Міжнародних днів поля DLG» розповідають учасники.

Тарас Рунців, менеджер з продажів компанії Horsch:

«Бачимо, що цей захід досить результативний – до нас прихало багато фермерів, вони цікавляться технікою, підходять і задають досить чимало запитань щодо техніки, яку ми тут представляємо. Це дискова борона «Джокер», універсальний агрегат «Фокус» і два оприскувачі – причепний і самохідний».

Валентина Несина, керівник відділу реклами і просування компанії Adama:

«Тут ми представляємо нашу продукцію – засоби захисту рослин. Ми вибрали свою ділянку в полі, на якій показуємо ефективність наших засобів, спілкуємося з клієнтами. Щоправда, немає з чим порівнювати цей захід, оскільки такі Дні поля проводяться вперше. Але люди є, клієнти приходять, цікавляться».

Олександр Киянець, фахівець із підтримки продажів компанії Lemken:

«Ми тут представляємо кілька позицій. Приміром, плуг «Ювель 8М», який торік на «ІнтерАгро» отримав срібну медаль за інновації в ґрунтообробці. Також це сівалка, у якій досягається найбільша точність висіву з усіх аналогічних агрегатів завдяки розподілювачам. Виставляємо також найменший плуг, який досить доступний для невеликих фермерських господарств, але має якість Lemken. Маємо й іншу техніку. Сподіваємось на інтерес потенційних клієнтів і подальшу співпрацю».