На виставці Cereals 2017 презентували новий обприскувач Knight

226

На міжнародній виставці Cereals-2017, що пройшла у Великій Британії, відбулося багато подій з презентації технічних засобів, досягнень у рослинництві, агрохімії.

Серед експозицій сільськогосподарського машинобудування компанія Knight Farm Machinery презентувала новинку у своїй лінійці причіпних обприскувачів. Йде мова про модельний ряд причіпних обприскувачів Xplorer, вартість яких на 15000 фунтів стерлінгів менше, ніж обприскувачі з основної модельної лінії Trailblazer.

Як повідомляє Agroinfo.com, розміри поліетиленових резервуарів становлять 3000 або 4000 літрів, а довжина штанги може варіювати від 12 до 28 м. У загальній специфікації також досить хороший технічний набір: електрогідравлічні самовирівнюючі штанги, автодифузне заповнення і очищення резервуарів, 300-л/хв діафрагмовий насос Bertolini, ліфтова пневматична підвіска і автоматична рульова вісь.

Зниження вартості даної моделі досягається за рахунок використання в ній контролера і контрольних клапанів Arag, на відміну від більш дорогих компонентів Müller, що встановлюються на моделях Trailblazer.

www.agroinfo.com