Ostchem оголосив про відновлення роботи трьох заводів

175

Три з чотирьох хімічних заводів Ostchem (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) – Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» – відновлюють виробництво добрив після вимушеного більш ніж тримісячного простою.

Про це заявили у прес-служба компанії Ostchem, повідомляє agroportal.ua.

Як зазначається, незважаючи на складності, спровоковані вимушеним простоєм підприємств, групі вдалося відстояти позиції української хімічної галузі, відновити виробництво і повернути людям робочі місця.

Зокрема, «Черкаський «Азот» вже почав пускові операції по відновленню виробництва і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботи три основних цехи – цехи карбамід, аміачна селітра і КАС (карбамідо-аміачна селітра). На «Рівнеазоті» і «Сєвєродонецьк об’єднання «Азот» починають підготовку до проведення пуско-налагоджувальні роботи, необхідний для запуску виробництво.

Як і раніше, забезпечення потреб внутрішнього ринку залишається абсолютним пріоритетом для Ostchem, тому робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв.

«За оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн т азотних добрив. Нинішня сумарна виробнича потужність Черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» та Сєвєродонецького об’єднання «Азот» становить близько 350 тис. т добрив/місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року », – кажуть в компанії.

www.agroportal.ua